Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
20. sep 2010

@lubica69 ja tiež nemám problém povedať slušne najprv a potom trošku rázne ale nezabralo, raz mi povedala že či si má choré decko zobrať do roboty, ale to natrafila na ráno keď sme trošku nestíhali aaaa mala jasno kde je sever, ale len na mesiac

lubica69
20. sep 2010
martina2001
20. sep 2010

dobrú noc Vám prajem baby

lenuska20
20. sep 2010

@lubica69 do martina by mal ísť, ale až v oktobri, takže najprv si spraví svoju robotu doma a potom môže ísť 😀 😀 😀
sebík si chce trošku oddýchnuť od škôlky 😀 😉 aj u nás v rodine bývali deti choré, ked nastúpili do škôlky, imunita kým si zvykne 🙂
@martina2001 tak ja mu verím, on je šikovný a ked mu to má pomôcť aj práci a aj do budúcnosti, nech si to len prekne spraví 🙂
ja som inak tiež bývala dosť chorá ked som chodila do škôlky, to bolo tak týždeň doma a týždeň škôlky, a potom aj v škole to tam zo začiatku bolo, ale potom sa to dalo do poriadku...bola som dosť velká prieduškárka a doktorka odporučila more a pomohlo.

lenuska20
20. sep 2010

@lubica69 a ,,hubu´´ si je naozaj niekedy treba otvoriť, lebo nie vždy sa dá vyriešiť po dobrotky, takže lubi smelo do toho 😀 😀

lenuska20
20. sep 2010

@martina2001 dobrú noc 🙂

lubica69
20. sep 2010

@martina2001 dobrú
@lenuska20 aj som myslela,že do Martina 😀 No ale najprv domáce povinnosti a až potom robota 😀 😀 😀
pozerala som panelák 🙂

mariro
21. sep 2010

@martina2001 -OCR nie raz rocne,v mesiaci, resp. za kalendarne dni najviac 10 dni,ked budes mat OCR v dalsom mesiaci alebo o dva mesiace tak mozes cerpat zasa,ale vyplatene dostanes len 10 dni i keby choroba trvala povedzme 15 dni. 🙂

mariro
21. sep 2010

A inaaaac dobre ranko baby 😉 , tu svieti slniecko,celkom pekny den bude zrejme.A aj ja sa citim akosi fajnovo,sice trocha umagosena,lebo som bola na masazi fajnovej ale veelmi svieza som a to je dobre. 😀

mariro
21. sep 2010

@martina2001 - a co langose? ako sa vydarili??? 😉

martina2001
21. sep 2010

@mariro dobré ránko, a vydarili sa skvele, malý si ich chválil a aj starý 😀 a tú očrku som potom pochopila podľa lubicinho odkazu. ešte sa chcem spýtať do akého veku dieťa môžem s ním byť na očrke? informujem sa nikdy som to zatiaľ nevyužila, mali sme babku keď som chodila do práce pre také prípady.

mariro
21. sep 2010

@martina2001 -tak parada teda 😉 , vek nie je ohraniceny, ty mozes mat OCR i na choreho manzela,alebo svojho rodica,ten link co ti dala Lubica to tam pekne pise o tom.
Takze v pohode mozes OCR-kovat. 😉

martina2001
21. sep 2010

@mariro no ešte nemôžem som na pnke zatiaľ, ale už by ma mohla vypísať, bojím sa chodiť von, aby mi nedošla kontrola tak len cez vychádzku

martina2001
21. sep 2010

@mariro krásny deň máme aj my našťastie mám s toho skvelú náladu a masáž dobrý nápad hneď si zavolám o objednanie

mariro
21. sep 2010

@martina2001 -ja idem este vo stvrtok na dalsiu masaz 🙂

mariro
21. sep 2010

@martina2001 - trocha ma pobolieval chrbatik, tak este jednu si dam, lebo iba jeden krat ist je malo 🙂

martina2001
21. sep 2010

@mariro my čo sme boli tak nám povedala, že min. po sebe každý druhý deň by bolo vhodné. chodili sme tak a mala som pokoj celé leto skoro

mariro
21. sep 2010

@martina2001 - presne tak, ale dalsie uz nestiham,budem mat plodne dni a to nechcem sa dat nejako silno magat aby sa neuskodilo ak by sa zadarilo.Maximalne tak ramena vymasirovat. 😀

martina2001
21. sep 2010

@mariro nooo to áno som zvedavá jak dopadli moje dni 😎 ale budem vedieť až o dva týždne výsledok

mariro
21. sep 2010

@martina2001 - no budeme vidiet teda...ja zacinam v piatok 😀 ....a budeme vidiet neskor co z toho 😉

martina2001
21. sep 2010

@mariro ja som mala tento víkend no uvidíme či sme obdivovali bocianov dobre, keď je tu budúci mesiac

lubica69
21. sep 2010

Ahojte dievčatá
@mariro to vážne s tou OČR?Prečo som myslela,že za rok... 😅
My sme dnes so SEbastiánkom ešte doma Nie je úplne OK a celkom sa mu aj chcelo ostať so mnou tak som rada A OČR mám vypísanú do piatku tak mi to môže byť jedno Hlavne nech sa úplne vylieči 😀
Čo dnes idete robiť,variť a tak??? 🙂

martina2001
21. sep 2010

@lubica69 ahoj, prečo si si nenechala na 10dní napísať? dnes máme pizzu na prianie a ináč nuda trochu, poobede chcem ísť do takka kuknúť. došla mi tam 30%zľava na celý nákup, tak možno využijem keď niečo budú mať

mariro
21. sep 2010

@lubica69 - sak to by bola dobra hovadina ze iba raz za rok...mozes ju mat dokonca i na ostatnych clenov rodiny.Ja som teda necerpala OCR,ale segra ano ,a nie raz za rok.Ved ani v praci nemas obmedzenie kolko mozes marodovat so sebou a kolko s detmi.Skratka ked to pride tak marodujeme.A je to len obmedzene na tych 10 dni akoze v kuse.

@martina2001 - veru by som isla s tebou sa pomotat po obchodoch 🙂

lubica69
21. sep 2010

@martina2001 no lebo som s ním bola v piatok u dokiny a ona,že už v pondelok môže ísť do škôlky takže bola zlatá,že mi to vypísala do piatku 😀
Do Takka aj mne codia sms na zľavu ale beprišlo mi nič 😅

martina2001
21. sep 2010

@mariro
@lubica69 kľudne baby o 156tej Vás čakám pred centrom, dostala som ráno platobku od manžela 😎 mne teraz neprišiel ani email ani smska ale niečo podobné jak korešponďák

lubica69
21. sep 2010

@mariro ďakujem za radu Viem,že OČR sa dokonca dá čerpať už od prvédo dňa DNP nemusí byť 270 dní
Juj a pizzu si dáme zajtra u segry si objednáme
a asi aj pomotať po obchodoch pôjdeme
Dnes chcem tresku urobiť asi ako fishpie so zemiakmi

martina2001
21. sep 2010

@lubica69 nabudúce už budeš vedieť, ale šak v podstate máš to 8dní, lepšie jak nič

lubica69
21. sep 2010

@martina2001 aha Idem kuk do schránky 😀 Mne muž poslal tiež najaké euráče na účet tak môžme ísť 😀

mariro
21. sep 2010

@martina2001 - vy ste obidve z rovnakeho mesta??...to by som ja mala daleko si odskocit si s vami 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre