Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
7. okt 2010

@martina2001 dobrúú, idem aj ja, našťastie som si poobede požehlila, tak už len pozerať panelá 😀

lubica69
7. okt 2010

Aj ja pozerám penelák
@lenuska20 moja určite sa aj vám čo najskôr zadarí neboj a mrška nedorazí
@martina2001 tak držkám palčeky s bytíkom Juj a dom je dom Ja som vyrastala v paneláku ale tam by som už nešla

lenuska20
7. okt 2010

@lubica69 veru dom je dom 🙂 ja to síce tak porovnať neviem, ale mrle ma žerú, ked som u svokrovcom viac ako dve hodiny a nudím sa tam 😀 😀

meduela
7. okt 2010

@martina2001 šak to je ich mentalita, nás to bude furt rozčuľovať, ale oni sa asi nezmenia nikdy a budú liezť každému na nervy.....

meduela
7. okt 2010

@lenuska20 žiadna ochrana, kdeže, oni si to môžu dovoliť mať aj 10 detí, oni na to "majú", deti zanedbané, špinavé viac ako nejaké zviera......
to je láska k deťom , to už je len kresťanské, veď tie deti sú vlastne týrané, lebo sa o nich nestarajú, majú sa horšie ako zvieratá, trpia hladom, podvýživou- z tohoto hľadiska je to morálne na odsúdenie- taká "starostlivosť"

meduela
7. okt 2010

tie dva príspevky sú o "obdive" lásky k deťom niektorých spoluobčanov

meduela
7. okt 2010

dobrú noc,tehuľky aj my budúce tehuľky 🙂

lubica69
7. okt 2010

dobrú všetkým 😀

mariro
8. okt 2010

dobre ranko 😉 ,no vy ste tuho popisali vcera vecer 😉 same dobre veci a tesikovanie sa z @lubica69 tehotenstva..sak som myslela cely den na teba...je to uzasneeee 😉

mariro
8. okt 2010

@martina2001 -drzim palce a budem mysliet na teba poobede,dufam ze nas tu ohuris dobrou pravou 😉

lenuska20
8. okt 2010

ahojte baby
@lubica69 @martina2001 no čo ako ste dopadli u dokyho?
aj ja som dnes bola, len nie gyndoša ale u ortopeda, a povedal mi velmi ,,radostnú správu´´, že mi zasa hrozí hrozí operácia členka, už tretí krát ☹

martina2001
8. okt 2010

@lenuska20 my máme amerických staffov, v zime nám uhynula fena, čo mal mm z Ameriky, ale nechali sme si psa a teraz sme mu dokúpili fenku

martina2001
8. okt 2010

čaute papuľky, ja som teraz došla domov konečne a u doktorky nič nové akurát pondelok tá krv, sme sa zhodli že normálnym ultrazvukom by nič nevidela ešte a vnútorny nechcela použiť pre ten môj krčok.
@lubica69 nooo a dnes sa už rozhodujeme len medzi 3bytmi, ale viac už nehľadáme a jeden sme našli super oproti malého škole hneď
@meduela tie neprispôsobivé som dnes niekam narýchlo poslala, lebo ma zastavili a že Pani nemáte daco na deti obliesť bo im zima 😎
@lenuska20 fuuu a to čo? čo s ním máš?

lenuska20
8. okt 2010

@martina2001 to sú krásny psy, my sme tiež chceli aj psov k tým našim, ale to by bolo dosť vela mať 4 velkých psov na dvore 😅 ja mám oba členky už operované, ale lavý mám v horšom stave, lebo tam mám odlúpenú chrupavku a nedá sa mi to úplne liečiť, lebo to mám na nedostupnom mieste, takže zdravé to už nikdy mať nebudem ☹ a nikto nevie z čoho a prečo to mám, len sa niekedy neviem poriadne na nohách udržať 😒

lenuska20
8. okt 2010

@martina2001 takže až v pondelok budeš vedieť na čom vlastne si? no som zvedavá, ale určite si tehu 🙂

martina2001
8. okt 2010

@lenuska20 no tak to je blbé s tým členkom a kedy s ti to začalo objavovať? no v utorok budú výsledky ráno a už sa teraz toho trošku bojííím

lenuska20
8. okt 2010

@martina2001 pred skoro šiestimi rokmi a skoro každý druhý rok som bola na operáciu, ale už som si na to akosi zvykla 😒 neboj všetko bude dobré a budete sa tešiť z malého mimi 🙂

martina2001
8. okt 2010

@lenuska20 šak si moja mladá baba a čo ti hovorí lekár

lenuska20
8. okt 2010

@martina2001 no že uvdíme, ako to dopadne po obstrekoch, ale že jedna operácia asi bude určite treba a že potom sa uvidí ako to pôjde dalej, ale vrak by sa to časom mohlo ustáliť...a vy ako ste na tom s tým bytom? už ste si vybrali?

martina2001
8. okt 2010

@lenuska20 no prajem ti skoré ustálenie, lebo to není sranda. ja minulý rok ta recidíva reumy som išla umreť, lae tento rok už ok zatiaľ sa dúfam neobjaví. no máme zhruba 3 na výber tak uvidíme po víkende

lenuska20
8. okt 2010

@martina2001 a tak tiež prajem, aby sa ti reuma nevrátila, to tiež nie nič moc...musíme myslieť pozitívne 😉 a čo hlavne rozhoduje o tom byte? blízkosť školy?

martina2001
8. okt 2010

@lenuska20 presne tá škola rozhoduje hlavne, to nie len škola, ale hneď okolo nej sú umelecké školy ktoré nevštevuje

lubica69
9. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte čo nové?
@martina2001 ako si moja včera dopadla u dokiho?
@lenuska20 prajem nech je nôžka čo najskôr OK
Mne doki vzal v piatok krv takže výsledky budú v pondelok Kázal mi na základe výsledkov z hemeto kúpiť si Femibion800 Je tam listovka a ešte niekoľko vitamínov 30 tabliet 15 euro takže dosť ale to neva takže ich beriem no a v pondelok uvidíme 😀

meduela
9. okt 2010

@lubica69 ahoj, ostatné babenky pracujete na bábätkách? keď tu akosi ticho...🙂

lubica69
9. okt 2010

@meduela 😀 😀 😀

meduela
9. okt 2010

@lubica69 asi pracujú, ja sa ulievam 🙂

lubica69
9. okt 2010

@meduela a čo robkáš?

meduela
9. okt 2010

@lubica69 boli sme kuk jednu svadbu do kostola- manželov kolega sa ženil, teraz leňoším

lubica69
9. okt 2010

@meduela tak ste si obnovili spomienky na vlastnú svadbu 😀
My sme boli celý deň na záhrade Potom sa prejsť a teraz pred TV 🙂

alenka_ela
10. okt 2010

Dobré ránko dievčence... 🙂) už som sem raz písala, ale v poslednej dobe nemám moc čas sem písať, ale teraz mám situáciu na ktorú sa vás chcem opýtať. No takže s manželom sme sa v máji zobrali a odvtedy sme sa ,,snažili,, o bábätko.Nekupovala som si žiadne vitamíny ani hormóny, testovala som zopár krát, ale nič moc to nebolo. V auguste som si kúpila femibion 800 a v septembri materskú kašičku u doktora som nebola, pretože som sa nechcela moc stresovať. Od septembra si už nekupujem žiadne testy, dokonca som na to prestala tak intenzívne myslieť. Posledný cyklus som mala 15. 9. a pár dní po MS som si skúsila každé ráno merať teplotu, najprv som mávala 36,1 potom 36,2 , 3 a tak sa to nejako udržiavalo, ale posledný týžden možno viac mávam každé ráno o tom istom čase 36,7 a 36,8 a MS mám mať 13.10. Teplotu som si nezapisovala, pretože ako som už písala, tento cyklus sa na to tak nesústredím.... ale teraz mám 3 dni do MS a neviem sa dočkat či z toho ozaj niečo nebude 🙂) čo si myslíte, mám šancu s takouto teplotou? ja som čítala, že pred MS má klesnúť....ďakujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre