Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
21. okt 2010

@lubica69 ahoj, tak pomaly, a ty? ja som strašne unavená, oči mi len tak klipkajú

meduela
21. okt 2010

@martina2001 ahoj, celkom dobre, som zvedavá, kedy sa pridám k tehulkám

martina2001
21. okt 2010

@meduela ahoj, nič neboj dočkáš sa

meduela
21. okt 2010

chcela by som čím skôr, aby som sa venovala svojmu dieťaťu, nie tým v škole

lubica69
21. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Mne je dnes o niečo lepšie tak už aj varím ale len paradajkovú Máme so Sebastiánkom chuť 😀
Juj zajtra idem na to sono tak som zvedavá Sa normálne začínam báť či bude všetko ako má byť 😕

meduela
21. okt 2010

@lubica69 ahoj🙂

lubica69
21. okt 2010

@meduela ahoj ako moja?

meduela
21. okt 2010

@lubica69 ale čakám, čo bude

meduela
21. okt 2010

@lubica ako dlho si sa snažilkovala?

lenuska20
21. okt 2010

ahojteee babule
@lubica69 hej v pondelok mám, ale vraj tá písomka nebýva moc ťažká som dnes počula, tak som zvedavá 😕 malé si žiadalo sladké? 🙂 ja som inak tiež v poslednom čase akosi stratila chute na sladké, a to kedysi moooc rada.
@mariro narnia by nebavila ani mňa, ani filmy na taký štýl nemusím
@martina2001 ja to tak prepínam hore dole a pozerám čo je zaujímavejšie, panelák môžem kuk aj dnes ráno, to som ešte doma
@meduela teraz je už také pochmúrne počasie, ťahá to na takú jesennú depku 😅
inak ja som dnes mm pekne povedala, že mi spraví malú lili 😀 😀 ale tak ked som človek niečo vopred plánuje, tak to nevyjde, takže prestanem plánovať, mala by som si myšlienky nasmerovať iným smerom 😀
inak aký ste mali deň?

lubica69
21. okt 2010

@meduela ťažko povedať 😅 posledné tehu čo nedopadlo dobre asi na 4tý mesiac Sebastiánko na prvý šup hne´d po vysadení HAK No a teraz tak nečakane hneď lebo sme sa mali začať snažiť až od októbra 😀

meduela
21. okt 2010

@lenuska20 je to tak s tým počasím, aj krátko je svetlo a rýchlo večer tma, mne je furt zima

lenuska20
21. okt 2010

@meduela noo teraz to bude už len horšie a horšie, na teplo si musíme zasa počkať 😉

dadikaj
21. okt 2010

@lubica69 dakujem, vwrim, ze sa nam to po viac ako 10 mesacnom snazení konecne podari.... 🙂

martina2001
21. okt 2010

@lubica69 určite bude všetko ok, neboj, nič si ani nenamýšľaj
@lenuska20 ja som išla kuk monka a dáko som ho prespala
@meduela no to si nevieš naplánovať

dadikaj
21. okt 2010

@martina2001 dakujem za privitanie medzi snazilkami, som necakala ze si ma niekto vsimne, ale je to prijemne ... 🙂

meduela
21. okt 2010

a vraj sa má ešte aj ochladiť..ešte chcem kúpiť nejaké zimné veci, aby som sa na zimu dobre pripravila

martina2001
21. okt 2010

@dadikaj 😉
@meduela radšej nehovor o zime, ja to len čítam a ma klepe. my sme dnes mali aj búrku aj slniečko

meduela
21. okt 2010

@martina2001 ale, šak ja by som mala najradšej leto

meduela
21. okt 2010

ale všimli ste si,že už majú normálne vianočné veci v obchodoch- nemyslím salónky, ale dekoračných mikulášov, svietniky, žiarovky...

meduela
21. okt 2010

no, predstava zasnežených Vianoc a s tehu bruškom..

martina2001
21. okt 2010

@meduela ja tiež vyberám teplo, a vianočné sú už u nás aspoň mesiac, viem podľa toho že majú vianočné oplátky a tie ja milujem

lenuska20
21. okt 2010

@meduela nooo vianoce bežia v obchodoch už v plnom prúde, ked chceš ešte nachvílu teplo, treba odletieť do teplých krajín 😉
@lubica69 a neboj zajtra u dokyho dopadne všetko ok 🙂
@martina2001 my si oplátky robievame sami, teda mamina robí a ja sa priúčam 😅
@dadikaj ahoj vitaj 🙂 neviem či som ťa už vítala

meduela
21. okt 2010

@lenuska20 a ja asi ostanem tu, kúpim teplé oblečenie 🙂

mariro
21. okt 2010

@lenuska20 - no inac s tymi vianocami veru zacali uz pekne blaznit v obchodoch 🙂
@dadikaj cavko vitaj u nas,neboj budes coskoro tehulka 😉
@martina2001 veru keby to bolo blizsie by som dosla na pozic knihy a na kafee 😉

meduela
21. okt 2010

@mariro a dadikaj ahoj

martina2001
21. okt 2010

@mariro kľudne možeš, mámme aj nekofeinovú pre mm a tehuľky 😀
@lenuska20 neviem sama som ich neskúšala robiť, je to ťažke?
@meduela jj ja mám už jedno dieťa splodené na vianoce 😉

meduela
21. okt 2010

@martina2001 tak to je super

lenuska20
21. okt 2010

@martina2001 noo kým dojdeš na spôsobe, že čo a ako .. zo začiatku sa zvyknú lepiť. máš tak vela kníh? u teba by si asi človek vedel vybrať 🙂 by som sa vtierkla mariro a došla s ňou na požič 😀
@mariro podľa mňa je to moc skoro, takto si nevieme vychutnať tú pravú vianočnú atmosféru 😀
@meduela tak tak treba nakúpiť teplé oblečko 😉

lubica69
21. okt 2010

@martina2001 ďakujem moja Juj už nech mám zajtrajšok za sebou A na kafe k tebe by som aj ja prišla keby to nebolo 300km

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre