Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ameliejulliette
31. jan 2010

Skippy, super, takový krátký cykly s ovulkou hned 10. den, to už nemůže dlouho trvat, než se zadaří 😉
Sim, užijte si pokec s farářem, my jsme zvažovali ze všech stran, ale nakonec máme na radnici, ale zato rovnou Staroměstské, tak to pro nás má taky nějaký význam 🙂
Já jsem si dnes udělala radost a už mi tu ve skříni visí šatičkyyy! 🙂

skippy7
31. jan 2010

Ahoj Amelie,
no ano, v tomto smere je to super,že nemusim tak dlho čakat,ale už sa bojim dufat..... 😖
ty teda tento cyklus nemeriaš? ani nesleduješ?nepočitaš?.....ja sa proste od toho neviem odputat, psychika nepusti,a to je možno zle,neviem....

diapozitiv01
31. jan 2010

SKippy, ja mam este kopu casu, zacnem merat az najskor v 10dc, teraz som len 5, ja mavam ovulku az po 25dc

skippy7
31. jan 2010

Dia....ja teraz pocitujem akoby taku hrču v krku, mysliš, že by to mohla byt štitna žlaza? možno je to na psych.podklade 😒 ...robili mi pred 2 rokmi sono št.žlazy a nic mi nenašli, tak neviem, či sa to može len tak zrazu objavit...

josie3331
31. jan 2010

amelie ukaz som zvedave na saty, musia byt super 😀

skippy ta hrcka je vo vnutri krku alebo na povrchu? a hybe sa?

skippy7
31. jan 2010

Josie, to je skor take pocitove....ako ked ti uviazne knedlik v krku,niekedy v pohode a niekedy sa mi ťažko prehlta...sa mi zda,že som to už volakedy davno mala, a ako prišlo tak aj odišlo, tak sa na to spolieham,že to samo odide.....

josie3331
31. jan 2010

ale mozno to ma suvis s prechladnutim alebo tak....ved keby to neprestavalo, tak skoc radsej doktorovi, to je istota

skippy7
31. jan 2010

uff, no snad to prejde, lebo doktorov som si min.rok užila až až.....ale ked sa nebude darit s otehu, tak začnem nove kolo 😒 ....alebo prdim na to....no uvidime
ty keby si oteh., tak si ani už pracu hadam nebudeš hladat ?....ja taaaak chcem už nepracovat 😵

ameliejulliette
31. jan 2010

Josie, s prací, zkus z toho vzít to dobré, co Ti to dalo... a brát jako pozitivum, že se Ti uleví od toho špatného 🙂
Skippy, já jsem si uvědomila díky //, že už to chci v práci jen doklepat, no a nakonec mimi se ještě nekoná, tak by doklepávání bylo poněkud dlouhé 😀 Takže asi to chce změnu. Dávám si na rozmyšlenou únor... (A že to je těžké, jak na mě byli všichni minulý týden hrozitatanánsky hodní... ), no ale to stačí, aby mě jednou někdo vytočil a už jim tu výpověď tisknu 🙂
S tím krkem to bych teď nehrotila, to, co popisuješ, mi připadá hodně jako z psychické nepohody, tak se snaž hodit do klidu nějak se zrelaxovat...
Jinak zatím neměřím, zatím teda krvácím, a nevím, asi měřit budu, vždyť jsem měla podivnou radost, když jsem teď konečně zjistila, že ten krček umí být opravdu otevřenější 🙂 (Když vlastně jsem ho chtěla mít zavřený, no... ale co už 🙂 zase bude 🙂 )

matamisi
31. jan 2010

ahojte...tak ste premenovaly nazov nasej temy.... 🙂 pekne 😉
konecne som sa dostala ku pc....ja som mala v piatok dostat mrchu a ta neprisla...dufam,ze je to dobre znamenie 😵 a zajtra ked si kupim test tak tam budu vytuzene dve ciarky.... 😵

skippy7
31. jan 2010

Matamisi, tak držime palce,nech su tam //, to by si ako tak zmestila do temy "otehotniem v januari.." 😵 😵 😵 ...teda ´zamiesili´ ste určite v januari 😉 ak teda.....
potom daj vediet....

matamisi
31. jan 2010

dufam,ze to tak bude a vecer sa vam ozvem.... 😉

tinkapn
31. jan 2010

matamisi drzim prsty 😉

matamisi
31. jan 2010

dakujem... 🙂

ameliejulliette
31. jan 2010

Jůů, že by další // ? To by už začínalo vypadat na ten pozitivní těhu-virus 🙂 Matamisi, držím pěsti 😉

tinkapn
31. jan 2010

Drzte aj mne o dva tyzdne, prave som mala ovulku, takze mozno by som sa potom do toho januara aj zmestila 😀 chi chi chi

kitu
31. jan 2010

matamisi držím päste aj ja...

baby chcem sa spytať ked mi to hodilo tu ovulku na 19dc tak možem aj mrchu čakať o to neskor alebo ako to vlastne je? či mam ju čakať upolne normalne? aj ked mne si mrcha chodila bez liekov ako sa jej chcelo...viete mi poradiť?

skippy7
31. jan 2010

Kitu, po ovulke je lutealna faza a ta trva 14-15dni zhruba, tak si to prirataj....

kitu
31. jan 2010

do kelu tak to bude fajn dlhý cyklus...ak teda bola u mna ta ovulka... čo ešte nie je iste... 😝
uvidím zajtra aka bude teplotka...

josie3331
31. jan 2010

matamisi - drzim palce, tie dve ciarky tam musia byt!!! 😀

amelie neviem neviem, predsalen materska sa dava az v osmom mesiaci nie? tak to by som bola dost dlho bez prace to znamena bez penazi, vobec neviem, co by som robila, uz teraz je strasne malo pracovnych miest a verim tomu, ze nikto by tehotnu nezamestnal....no uvidime sama neviem co mam ocakavat do buducnosti

emily327
31. jan 2010

ahojte, dakujem vsetkym, ktore mi gratulovali. Mne sa tento nazov temy splnil a verim,ze aj vam ostatnym sa to co najskor podari 🙂 Som konecne doma z vyletu v UK. Vyletik bol super 😉 Podrobnosti, zajtra vecer 😝 Som hrozne unavena. Co sa tyka tehu, tak podla mojich 3 testov co som si robila, tak to vyzera tak,ze som 🙂 Ved skuste same posudit - vid moj fotoalbum 🙂

mirip
1. feb 2010

Ahoj emily pripája sa ku gratulácii 😉 Po akom dlhom čase si našla//?

Ja čo sa týka témy otehotniem v jamuári ešte neviem výsledok uvidím o pár dní ale už raz pre mna uspešný január bol tak vidíme..........

emily327
1. feb 2010

mirip, ahoj, dakujem za gratulaciu 🙂 Po akom dlhom case?? Vysadila som HAK zaciatkom januara a koncom som zistila,ze som tehu 🙂 Tebe drzim prsteky aby si si coskoro nasla // 😉

mirip
1. feb 2010

dík ešte týžden mám čas a ked nič nič sa nedeje možno február nemusí byť každý január úspešný ako minulý rok ale bolo by super mať medzi deťmi rok

lussynka
1. feb 2010

Čaute baby,
dlho som sa neozvala...bola u mňa týždeň na návšteve mrcha, takže som nemala nič nové 😖 Alle po nej som konečne začala s meraním BT. Ak sa podarí, pripájam aj grafík (aj keď iba taký začiatočnícky 🙂 ) http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

kitu
1. feb 2010

Ahojte dievčata,

takže ja dnes prazdninujem-ale žeby som si nejako oddýchla tak to nie makam ako šrob...

trošku ma začal trapiť nos-neviem či alergia alebo zas som niekde nachladla... ale každopadne bez aloe firstu sa nepohnem ani na krok a samozrejme kopa vreckoviek k tomu...bleee 😝

inak moj graf asi takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

stve ma že ta ovulka bola 19dc a ze sme sa netrafili, ale čo už život je raz taký- tak hadam vydá vo februári- teda ak vobec dovtedy nejaka mrcha dojde-- kedže ešte cca 10 dni ma byť ta druhá faza...tak to možno ani nestihne prisť vo februári dalšia ovulka...

matamisi ako ? som zvedavá na výsledok?

matamisi
1. feb 2010

ahoje.... 😵 moj test dopadol na vybornu 😵 😵 😵 su tam dve ciarky 😵 😵 😵
ja sa tak srasne tesim 😵 uz len pockat na manzela,aby som mu tu krasnu spravu oznamila 😵 on este nic netusi....vcera mi sice vecer povedal,ze by som si uz mohla aj test kupit,ale ja som mu nato povedala,ze ja ziadny test nekupim,lebo som aj tak neni tehotna.... 😎 on je tiez taky nedockavy ako ja 😀
dnes to vecer oslavime 😵
idem este doktorovi zavolat aby mi dal termin... 😵
dakujem vam vsetkym co ste na mna dnes myslely a posielam vam tehu virus TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵
a kdo neveri nech si pozre moj album a uveri... 😵

kristi8584
1. feb 2010

matamiši -super gratulujem, dalšia tehulka medzi nami snažilkami, už len abz nás pribudalo a pribudalo...tak sa pekne držte a dotehulkujte to ku krasnemu miminku

tinkapn
1. feb 2010

matamisi - mooooooooc moc moc ti gratulujem a tesim sa spolu s tebou, musi to byt nadherny pocit objavit // 😵 😵 😵 Drzim palce

skippy7
1. feb 2010

Matamisi....super, velka gratulacia !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre