Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

josie3331
16. feb 2010

mna prave chytila depka z toho, ze v marci koncim v praci a ziadna poriadna ponuka prac tu nie je, neviem co budem robit, casnicku uz nechcem, neviem co so sebou, citim sa uplne hrozna ☹

lussynka
16. feb 2010

Jossie, tak to chápem..a úplne...pred pol rokom som skončila výšku...poriadnu robotu som nenašla, tak som začala zase robiť ako čašníčka...no po 2 mesiacoch roboty ma to nebavilo, bola som unavená, nevyspatá, s manželom sme na seba nemali čas, lebo on chodil domov na víkendy a ja som vtedy pracovala do noci, tak som sa na to "vyprdla" no a teraz som doma...a keďže je zima, nemám do čoho pichnúť...tak celý deň myslím len na to, kedy sa nám konečne narodí babenko ☹

josie3331
16. feb 2010

my sa v aprili asi budeme stahovat do vlastneho, takze neviem ako to utiahneme, nechcem donekonecna vyciciavat rodicov, takze ja by som si mozno aj na april rada zobrala volno a v klude sa ucila na skusky a stahovala sa do bytu, ale neviem co na to povedia moje peniazky nepeniazky v penazenke 😒

dalila23
16. feb 2010

uz som tu kočenky moje..

lussynka
16. feb 2010

Akože baby, tieto reklamy po pravej strane stránky ma až rozčuľujú, samé pekné kočíky 😠 😠 😠 aj ja chcem 😖

simasla
16. feb 2010

čaute holky 🙂
titu tééda to je grafík - jedna báseň sice jsi se na ovulku načekala, ale teď to vypadá dobře
lussynka - neboj ten pokles ještě nemusí nic znamenat - i když typický těhu graf to nejspíš není :(
já jsem dneska volala k Dr. na výsledky té krve - tak holky estrogeny mám v pořádku, takže zlobí jen ten progesteron - zítra jdu na vyvolávačku a až dostanu mršku, tak si mám zavolat, že bych se následně zastavila pro léky na podporu ovulace...

kitu
16. feb 2010

ahojte...

juj sim tak teda asi aj ty dostaneš clostik... no ja mam dnes poslednu tb a už len čakať na ovulku....

baby to s tou robotou dobre poznam... u nas mi 2 roky robili tak že zamestnali ma na 10 mesiacov- teda školský rok a potom na prazdniny mi dali padaka, potom som 2 mesiace chodila na urad prace a od septembra ma zobrali znovu.... bolo to hnusne a citila som sa ako odhodena spinava ponožka...totalna neistota, a najhoršie na tom bolo to, že ja som sa tam išla rozkrajať a aj tak to bolo o fige.... teraz sice už mam zmluvu na neurčito, ale čo z toho ked naše vedenie si nevaži to, čo kto robí.... a zaujimaju ich len somariny.... ach jo....

maricom
16. feb 2010

kitu presne tak som aj ja začínala, najprv náhrada do konca roka za pani učiteľku čo nečakane zpmrela, potom tri roky na 10 mesiacov, prázdniny na ÚP, až potom konečne nejaká zmluva na dobu neurčitú, no ale po materskej čo budem robiť neviem...

snažilkovanie je u mňa nejako biedne, ani ovu, ani mrcha, ani nič, akurát ma tak dobre chytá angína 😖 😠

boli ste niekedy na konzultácii u druhého gynekológa? Ja som jednému napísala a opísala problémy a on aby som prišla osobne, dal mi aj t.č. a teraz mám výčitky voči môjmu, neviem neviem 😒

kitu
16. feb 2010

maricom tak presne vieš ake to bolo nafigu...

no ja som pred cca 1,5 rokom zmenila dokyho, bo ten čo som ho mala sral na mna akože totalne...ani vidieť ma nechcel len recept mi predpisal a bolo.... že vraj načo... tak som ho zmenila...

simasla
16. feb 2010

no já jsem změnila doktora aniž bych chtěla.. ale je to myslím změna k lepšímu.. i když už mě s tou svojí pečlivostí rozčiluje.. vždycky mě uklidňuje... no prošetříme ještě tohle.. přece na tom nejsme ještě tak, abychom zoufale chtěli miminko prostě hned teď :D je to sranda, když takhle mluví
Ale myslím, že je fajn i přesto, že se to takhle vleče - zrovna včera, jak jsem tam byla na krvi - tak slyším jak říká jedné pacientce ať počká venku v čekárně, že to vypadá na předčasný porod, ale, ať se nebojí, že může být také vše v pořádku, a že s ní pojede do nemocnice (protože ona tam byla sama bez manžela, bez doprovodu) a že tam s ní počká, jak dopadne nějaké spec. vyšetření - tak jsem koukala jako puk - že se až tak zapojuje

moniqe3
16. feb 2010

josie: keď sa zadarí a zostaneš tehu tak si nebudeš môcť nič hľadať a môžeš si od začiatku užívať tehotenstvo. 😉

maricom
16. feb 2010

kitu, presne ako si napísala, odložená špinavá ponožka

ten moj terajší, nie je zlý, ale napr. pr prvom tehu ma poslal do nemocnice, že už 2 týždne prenášam a tam krútili hlavou, že ešte nemám ani termín... ehmmm sila čo? A po cisárskom ma sprdol, že som si prišla dať vybrať stehy bez objednania - ale som drzá čo 😀 ? Ale tak všetko bolo bezproblémové tak som si nerobila hlavu, no ale teraz... no neviem...

simasla, hups, to je fakt milý doktor, ja som dokyho ako tehu strávila vyše dve hodiny v čakárni a k tomu ešte nejaká polhoďka čakaním u sestry tak potom ako sa poozývali viaceré tehulky, že je to jednoducho nonsens, aby sme čakali toľkú dobu zriadil jeden deň pre tehu, na posdlednej návšteve si dohovoríte čas v ten deň a potom to už bolo v pohode.

josie3331
16. feb 2010

moniqe len keby ma mal kto zivit pocas tehotenstva, ze? ale predstava to je pekna...inac mne sa ten menzes poriadne ani nerozbehol, iba take male nic...som z toho na nervy, vzdy super cyklus a teraz mi robi sarapatu 🙄

dalila23
16. feb 2010

inak mne sa po cajikoch upravil cyklus..ani som necitila ze ho mam..

renatab
16. feb 2010

ahoj holky, tak jsem dnes dostala od doktora mast a prášky na zánět. Vždy po mrše dostanu nějaký zánět už mě to neba.
S tou prací je to všude na prd. Mě končí smlouva v červenci, tak čekám jak se v práci vyjádří jestli mi ji prdlouží nebo ne. Jinak mi jsme ve vlastním rok a planíme nehoráznou hypotéku 😖 Ale zase ten klid 😀

moniqe3
16. feb 2010

josie: ale však aj tak plánuješ byť tehu.. takže už teraz je jasné, že budeš musieť byť neskôr doma a na materskej...
ale inač známa mala 3 mesiace menzes a pritom bola tehotná. A ako píšeš, že máš taký slabý tak je možné že si ...

najlepšie čo upravuje hormóny je Gynex je to na prírodnej báze sirupček s prírodnými kryštálikmi a mne fakt pomohol.

ameliejulliette
16. feb 2010

Ahojte ženy. Já dneska jen krátce, s čůráním jsem se uklidnila 😉 pomohla Josiina diagnóza, že je to vymyšlený těhupříznak 😀 Ale řeknu vám, že kdybych byla z mosazi, tak prsa už mám vyleštěný, až by oči přecházely, jak furt zkoumám, jestli rostou ... 😀 Nerostou 😉
Jsem zvědavá na vaše zítřejší teplotky, Lussy, Skippy, Nelo. (A Amelie 😀)
Upadám do spánku, přeju dobrou noc.

lucka222
16. feb 2010

Ahojky kočky tak mrcha stále nic zajtra idem ku ženskej som zvedavá čo mi povie. 😀
A budem chciet odnej vedieť že prečo ma stále bolia prsia už len na dotik 😒
🙂 Ale nevadí babo príde keď sa dáka dušička malá rohodne že som pripravená a chce byť mojim bábom 😝
Já viem som troška blázon 😉 hehe ale zas kto nie?

lussynka
17. feb 2010

Dobré ránko, Amelie, tak moja teplota, no nuda...už len čakám kedy mrcha dorazí 😠

ameliejulliette
17. feb 2010

Lussynko, uvidíš, no... klesla, sice včera, ale dneska dál neklesá, ne? Jsou těhu křivky i s poklesama... Drž se.

ameliejulliette
17. feb 2010

Titulienka, u Tebe to vypadá fakt dobře 😉

lussynka
17. feb 2010

Amelie, prvé náznaky mrchy sa dnes ráno objavili, takže si už nejdem nič nahovárať...a hor´sa do nového cyklu 😝

titulienka
17. feb 2010

ahojte babulky tak ja uz neviem .....ja do piatka asi nevydrzim....testovat uz nehcem....lebo tak mam akutaku malicku nadej ..... 😀 ...no uvidime ako to dopadne 😝

susan65
17. feb 2010

...bré ráno ženušky,

verila som, že január bude plodný a nestalo sa. Február? Ovulka na obzore a MM leží doma s horúčkami, poteší... 😀 Tak držím všetkým snažilkám pršteky... 😉 🙂 😉

titulienka
17. feb 2010

susan65 hmmmmmmmmm 😅 😅

vecernice
17. feb 2010

titu - to vypada super!!!!!! tak drzim palce, kdy chces testovat?

amelie - tvuj grafik taky vypada strasne nadejne!!!!

titulienka
17. feb 2010

vec...nechcem ...testovala som asi pred 3 dnami a test. negat ...predvcerom som bola na krv to som bola 11DPO a bol len 1,02 tak mam ist na kontrolu v piatok na hcg tak si radsej pockam 😝

vecernice
17. feb 2010

titu - ty nas ale napinas 😀 no tak se budu tesit na patecni dobrou zpravu!!!!

larmimi
17. feb 2010

je dobry vitam E ked chcem otehotniet? niekto to spominal...

susan65
17. feb 2010

tiež som to čítala na nejakom fóre, ja užívam acidofolan...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre