Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

emily327
23. jan 2010

ahojte, tak sa pripominam aj ja 😀 Buduci tyzden v stredu mam v plane si urobit testik, tak uvidim, ak ma nepredbehne MS. Neviem ci velmi citlive- bolave bradavky ( nikdy som ich take nemala a uz som na pol roka pred par rokmi HAK vysadila) a naliate prsia nieco znamenaju alebo je to len vdaka vysadenej HAK... Tak uvidime buduci tyzden. Vsetkym vam drzim palce, aby testik bol pozitivny a je jedno, ci to stihnete este tento mesiac JANUAR alebo sa to podari buduci 😉 Uz dlho som tu nebola, v tejto temicke, tak len aby ste vedeli,ze stale sa hlasim k snazilkam ktore veria,ze otehotnie v januari 😉

ameliejulliette
23. jan 2010

Ahoj Emily, jsem na Tebe zvědavá a držím pěsti, dej určitě vědět 🙂

emily327
23. jan 2010

ahoj ameliejulliette urcite dam vediet 😉 dakujem velmi pekne, podobne drzim palce aj ja. Dufam,ze zajtra uz bude ciarka viditelnejsia a konecne sa budes moct naplno tesit 😉

tin_ka
23. jan 2010

ahojte. dakujem za privitanie. ja som mala dnes uplne naprd den.hned rano sa objavila mrcha- na 26 dc!! som bola v soku.teploty som mala dost vysoke tento BYVALY cyklus, tak som dufala.. teda vysoke na moj priemer.. no co uz, ide sa do 7 kola.fakt som necakala, ze sa dopracujeme k takemu cislu.. a ten clostil beriem 3-5dc 2 tabletky denne. idem spat, som uplne k.o. zajtra na lyze.troska sa pohadzat o zem ked uz viem, ze som v tom tele sama.. 🙂 a hrooozne ma boli brucho- mrcha hmusna. tak dobru noc

emily327
23. jan 2010

tinka, to ma mrzi,ze to nevyslo ☹ tak si uzi aspon zajtrajsiu lyzovacku a aj ked si "sama" tak davaj na seba pozor 😉 drzim palce, aby to v buducom mesiaci vyslo 😉

simasla
23. jan 2010

amelie zvýšená teplota je fajn - teda není fajn, ale je to další příznak těhu... jak já mám radost, že se vám povedlo.. zítra nám ukážeš silnější čárku a také nám povíš jak to hodláš oznámit doma... já už dopředu vymýšlím, že z toho udělám nějakou velmi romantickou záležitost - jo jsem prostě snílek romantik 🙂

ameliejulliette
24. jan 2010

Dobré nedělní ránko... 🙂 Nemám bohužel nic, co by stálo za fotku ☹ (Uvidím, až test uschne, ono by bylo nespravedlivé fotit ho za tohoto stavu pro srovnání s tím prvním, páč ten velice mírně ztmavnul a vypadalo by to teda, že dnešní duch je ještě slabší, což není, je minimálně stejný. Doufám, že to neznamená "maximálně stejný a pak slabší a slabší".) Každopádně zkusím i odpoledne, protože co když mám zrovna já z nějakého zcela nelogického důvodu vyšší hcg odpoledne? 😀 😀 😀 (Chápete, když jsem ten první testovala odpo... no prostě... chci to zkusit, tak zkusím, když nebude nic, brečet nebudu. slibuju 🙂 )

ameliejulliette
24. jan 2010

Sim, přemýšlím na plné obrátky, jak to oznámím... bačkůrky určitě dávat nebudu. Přemýšlela jsem nad nějakým tím dopisem, co začíná "Milý tatínku" 🙂, ale možná to udělám, jak jsem původně vymyslela:
1) Domluvím se s milého nejlepším kamarádem, aby ho večer vyzvedl u nás a vzal do hospody.
2) Až kamarád zazvoní, řeknu, to bude asi tenhle kamarád pro něj.
3) Zeptá se, proč, řeknu, jdete do hospody, zase proč, no asi budeš chtít zapít tohle... (pozitivní TT)
4) Chvilka radosti a romantiky (nás na tu romantiku moc neužije) a pak se půjde děsně zlámat 😀 (Ne, že by byl takový opilec, ale myslím, že ho to dost veme... 🙂 )

Jako dárek mu dám určitě plyšový trojúhelníček do auta Lamb on board s ovčím mimi ze seriálu Shaun the Sheep 🙂

josie3331
24. jan 2010

ja som si z neho vcera spravila srandu 😅 ukazala som mu test a na nom dve ciarky, tak sa uplne rozziaril, no ale potom som mu povedala, ze to je iba ovulacny 🙂 no tak na taketo srandicky som ja, chudak 😅 😅 nevadi, aspon viem, aky stastny by bol, keby je to tehotensky

simasla
24. jan 2010

teda jossie - ty mu dáváš :D - to jsem nepraktikovala i kdykž taky koukal co to fotím - když jsem fotila ovulační test... ale musím říct... že můj skoromanžel je ze mě poslední dobo celkem v rozpacích. Přijde mi, že už neví, co se mnou
amelie - zkus test odpoledne, ale víš jak - někomu může HCG stoupat jinak - je to individuální - víš jak všude se říká netestovat dřív než v den očekávané mršky a když tam nic není tak zkusit za 2-3 dny znova - si vezmi o kolik dřív jsi testla ty... určitě to bude v pořádku..
No a můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
K tomu už no comment - jen že by vypadal fajn, kdyby dorazila mrška.. ale ta zatím nikde

josie3331
24. jan 2010

nemozme byt predsa smutne, ved treba nase buduce deti splodit s usmevom na tvari....no nie doslova 😀 ale chapete, nemozme sa trapit, to by nase buduce deti, nechceli...ci?

ameliejulliette
24. jan 2010

Josie - hustěěěě 😀 Ale s tím posledním příspěvkem máš úplnou pravdu. Zkusím si to opakovat jako mantru 🙂
Sim, to jo, to vypadá, že by každou chvíli mohla...

Jsem se zatím trošku uklidnila, že hcg stoupá každe 2-3 dny 🙂 Takže ještě uvidím zítra 🙂 No prostě testovací mánie normálně 😀 Jsem netestovala podle mě o moc dřív, v den očekávané ms, no ale třeba je to mimi po tatínkoví a všechno mu děsně trvá 😀 (než doputuje, než se uhnízdí, než začne pořádně vylučovat hcg, než se začne hýbat, než vyleze na svět - auuuu 😀)

Pokusím se zalobovat, abychom dneska podnikli něco nenáročného ale přitom akčního, ať mi nehrábne 🙂
Mějte se fajn!

josie3331
24. jan 2010

no moc to tu teda nezije 😠 ja mam nove len to, ze ovu test vysiel rovnaky ako vcera..zajtra som v praci do vecera do 9, tak neviem, ci sa oplati robit si test tak neskoro, co myslite?

ameliejulliette
24. jan 2010

Neporadím ☹ Nevím. Ale já si budu taky testovat těhu odpoledne, když se doporučuje ráno 😝

U mě poslední novinka je taková, že jsem se rozbrečela kvůli písničce, kterou mi vybrala má nejlepší kamarádka na první novomanželský tanec. Kvůli písničce prostě... (Jak se dělá smajlík, který nevěřícně kroutí hlavou? 🙂 ) Tohle přece není normální...

Jsem vyřízená, byli jsme se projít a přitom prolezli všechny obchody, které jsme náhodou potkali... jdu si lehnout 🙂 Dobrou noc.

simasla
24. jan 2010

Tak koukám, že s amelie pěkně cloumají hormony 😀, jen se hezky vyspi těhulko. Já dnes celý den makám na účtu, bo nestíhám - zítra musí něco být hotové - tedy už dnes večer a já mám pocit, že to nestihnu.. Fuj.. dělám to už 3 hodiny a moc jsem se nepohnula :(. No snad to do večera stihnu... Doma to vypadá jak když bouchla bomba a já sedím u compu a pracuju.. fuj.. to je ale ošklivý víkend 😀 . Ale to se podá a já to stihnu a uklidním se.. Co vy? jak je dnes?

josie3331
24. jan 2010

no ja som taka citliva aj bez tehotenstva 😀 napriklad vidim hukajucu sanitku a idu mi slzy do oci a tak...

amelie a ty mas teda zo seba realny pocit, ze si tehotna, ze? alebo jak to beries....bojis sa, ze to nemusi byt tak, alebo je to u teba jasne

josie3331
24. jan 2010

simasla ja som este v pyzame a snazim sa nemysliet na problemy, ktorych mam stale viac a viac...
asi si hodim sprchu a rozmyslam, ze sa pustim do nausnic, resp. ich vyroby....je to moje velky hobby, jak chcete tak kuknite www.josie.blbne.cz
teraz som nemala moc casu sa tomu venovat...kvoli skuskovemu, tak teraz mam ako tak cas, tak idem na to...
a vecer sa tesim na snazenie 😀 😀
to uctovnictvo ti vobec nezavidim, mam robi tiez s nim a na to by som fakt nervy ani bunky nemala....

ameliejulliette
24. jan 2010

Sim, hodně síly, abys to zvládla. Určitě to stihneš, domácnost chvíli počká 🙂

Josie, to já teda takhle emocionální nebývám. Ale jinak - přesvědčená rozhodně nejsem... přeju si to moc moc jako my všechny, takže si možná víc věcí všímám, které by tomu nasvědčovaly (třeba duchů na testech 😀). Nějak se vyloženě neobávám, že by se mnou bylo něco špatně, kvůli čemu ms nepřišla (pokud by nepřišla dnes teda... kdy je to ještě jen druhý den zpoždění vlastně...), protože jsem byla nedávno na preventivní prohlídce a všechno vypadalo moc dobře. Samozřejmě, strašáci jako např. cysta by na první pohled vidět nebyli... No uvidíme. Nevím, jestli zítra je moc brzo na to, abych šla na krev, protože nad 3-denním zpožděním doktorka mávne rukou, no ale zkusím se jí tam vecpat 🙂
Teda, Ty jsi ale šikovná!!! Nejvíc se mi líbí "Hmyz 2", připadá mi to spíš jako andělíčci než jako hmyz. Vyrábíš i na zakázku? A děláš jen naušnice a nebo případně i něco do sady? 🙂

josie3331
24. jan 2010

tak aj nausnice, naramky, nahrdelniky, privesky na kluce.....aj na zakazku, preco nie🙂)
a ti anjelici,,,no moze byt, niekto tam vidi vazky, niekto motylov....

amelie a predtym si mala menzes pravidelny? lebo ak ano, tak meskanie potom urcite znamena babo, podla mna 🙂

ameliejulliette
24. jan 2010

No právě že už nějakou dobu jsem měla spíš jen v určitém rozpětí dní, okolo 28. (Předtím dlouho přesně 28, skoro až na hodinu.) No ale minulý měsíc najednou 30, takže teoreticky ještě dnes by ms přijít mohla. Ale nějak to tak necítím, že by se chystala... mám ty prsa bolavý, břicho už ani moc ne, ani hlavu, jak mě děsně bolívá před ms, a spíš se mi hodně motá hlava a jsem unavená.

simasla
24. jan 2010

amelie - neboj, bude to dobré 🙂 a já bych klidně na krev zašla - když nic víc, vezme ti tu krev a budeš mít klid - protože na UZV ještě nic neuvidí 🙂.. no amelinko přeji ti pořádnou dálnici už konečně
a josie - je to moc pěkné.. škoda, že já takové naušničky nemůžu nosit - bolí mě ze všeho ouška - jen zlato mi nedělá žádný problém. Kolikrát si říkám, že bych si koupila tohle a tamto.. a nemůžu..
Jo holky už mě to nebaví a zbývá mi tak půlka - tak to snad dám 🙂

ameliejulliette
24. jan 2010

To dáš, se odměňuj vždycky až nějakou část zvládneš 🙂 A už jsi v půlce, to je zlom! 🙂

josie3331
24. jan 2010

dakujem 🙂 mne take nerobia moc problemy , kamaratky, ktore nosia bizu z obchodov, tak vraveli, ze z nich ich bolia usi ale ze z mojich vobec, tak ma to potesilo...vzdy mi spravi velku velku radost, ked sa to niekomu paci a je spokojny....ovela vacsiu radost ako moja sucasna praca 😖

ja som prave volala s kamaratkou, ktora ma dvojrocneho synceka a povedala mu, ze vola s tetou Martinkou 😀 tak ma chcel k telefonu a povedal mi tak zlatucko ahooj a potom ako sa mam a tak...ten bol tak uzasny, ach jaj 😅

kitu
24. jan 2010

Ahojte kočky,

tak som tu- ovu testy som nikde nezohnala- tak som bez nich ☹
ten všerajší som asi nejako pokazila lebo mi nič na nom nevyšlo...

josie- super nižu, aj ja som si robila ale nejako teraz na to nemam cas(naposledy som si robila vlasenky a korunku na svadbu)- je to zabava ale pracná- vela sa s tým musi človek pipluškať,
inak aj ja by som sa mohla pochvaliť zas mojou strankou o tortach, ale neviem či by mi to nahodou adminka nezmamzala ten odkaz- može sa to?

amelie škoda že ešte nie su // take silne ako treba, ale neboj budu...

mi niečo hovorte o detičkach, ja som dnes bola kuk takeho malinkeho 8 mesačneho drobca- aký bol zlatunky sa mi slzy tisli do očí, že aj ja chcem a zatail nič- aj nasa snaha je uplne zbytočna kedže ovulka nikde...teplota oničom, však kuk graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

ameliejulliette
24. jan 2010

Tak jsem vám to tam hodila do albíčka, mně připadá o malinko silnější. Nebdu si lámat hlavu, čím to, že až odpoledne, třeba jsem v noci náměsíčná a vypiju 10 litrů vody, proto ráno je míň koncentrované hcg... 😲 😀 😀 😀) Zítra zkusím na tu krev.

kitu
24. jan 2010

josie- to malo byť super bižu a nie nižu- preklep

josie3331
24. jan 2010

amelie mne teda pripada silnejsia, super 😎

kitu a tak skus to sem dam, pripadne interne postou, som zvedava

emily327
24. jan 2010

amelie, no aj mne sa zda, ze je malinko silnejsia, ale ja s testovanim fakt nemam skusenosti, tak to neviem posudit. Ak pojdes na tu krv, tak budes vediet urcite, ci si alebo nie. Ale dovtedy by som skusila este nejaky ten testik. Drzim palce.

kitu
24. jan 2010

no len ešte to tam nemam všetko popridavane- to trochu trva a nebavi ma pri tom sedieť 2hodiny...mam ich kopu lebo minulý rok boli neskutočne žiadané torty...

http://kikinetorty.aspone.cz/

tak kuk ak to teda nezmažú

ameliejulliette
24. jan 2010

No holky vy jste jedna šikovnější než druhá 🙂 Kitu, krásný a vtipný - ta hlava! 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre