Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

denne73
7. mar 2010

Ano myslím že penicilin teda penbene je uplne v pohode.Tak sa teš hurááááá

simasla
7. mar 2010

no tak já bych na to skočila - být tebou 🙂 po pozitivním ovu testu - dojde ovulka do 24-48 hodin - takže šup na to 🙂 Já si myslím, že by antibiotika toto ovlivnit neměla - slyšela jsem, že léky ovlivňují miminko až potom, co se připojí na matky krevní oběh
Jinak já opravdu zatím ovu testy negativní - jsou v albíčku, ale myslím, že ta čárka trošku zesílila - zkusím testnout zase pozítří - tedy v útery 🙂

mrnous1
7. mar 2010

Ahojte baby 🙂 Môžem sa pridať? Neviete keď je na ovulačnom teste druhá čiarka slabšia ako prvá tak je pozitívny alebo negatívny. V návode píšu, že negatívny, vraj musí byť rovnako tmavá ako originál, ale neviem. Mám ovu testy Woman Secret. Máte s tým nejaké skúsenosti. Vďaka za radu 🙂

simasla
7. mar 2010

Ahoj mrnous vítej mezi námi - na ovu testu musíš mít C - kontrolní čárku silnější nebo stejně silnou jako T - testovací
Jinak tedy jestli jsou to ty kazetové testy - co mám v albíčku - tak mě ukazovali několikrát pozitivně a ovulka stejně nebyla - tak neevím, do jaké míry jsou spolehlivé.

maricom
7. mar 2010

pozerala som teraz témy čo sa týkajú atb, tieto penicilínové naozaj patria do tej skupiny, kde neboli zistené nejaké vplyvy na plod, ja som sa bíla aj toho mojho streptokokoša, lebo on vlastne zo sterov v hrdle a v nose bol negatívny, len on sa mi prejavuje tak že sa obaľuje do takých hnisavých čapov a v tých mi ho našli. Tak hádam asi nebude taký vážne premnožený, ke´d v steroch nebol...

simi, no asi to risknem, ve´d ešte nikde nie je napísané, že to víde... 😒

mrnous vitaj, pozri mi do albumu, práve som tam hodila pozitívny ovutest je to rapidclear, ale mala som aj secret, myslím, že v nich nie je až taký rozdiel.

mám také príznaky akoby mala prísť mrška u mňa tj vaječníky sú v miernom vare, ako keby nabobnávali a chystali sa explózii 😅

simasla
7. mar 2010

maricom - no tak test je opravdu pozitivní - tak šup dneska, zítra a ještě pozítří radši 🙂
máš pravdu, že nikdy nevíš, zda to vyjde 🙂
já mám celkem radost, že mám čárečku silnější - ale takovou tučnici jako ty to tedy ani omylem
snad se to moje vajco konečně umoudřilo - vyroste a praskne folikul a vajíčko vyplave, protože po těch mých cyklech jsem z toho tak nějak vynervovaná - ale dneska ne, dneska jsem nabitá energií 🙂 a kupodivu, ač mám strach z doktorů, tak se na tu středu moc těším

ameliejulliette
7. mar 2010

Maricom, to je hezké, jak to vnímáš tu ovulaci 😉 Jak už člověk ví, co se v něm děje a tak nějak víc to pak i cítí 🙂
Já bych na to rozhodně hupla, 5 dní od ovulace to podle mě vůbec nemůže případné fazolce uškodit. Šup šup do snažení 🙂

Mrňous vítej 🙂

Sim, budeme doufat s Tebou, že Tvůj skvělý plán do puntíku vyjde 😉 Tak hlavně nevěš hlavu. Středa už pomalu klepe na dveře 😉

mrnous1
7. mar 2010

Ahoj simalsa 🙂 Vďaka za radu. Ale s tými testami si tiež nie som na čistom, lebo tehotenský mi raz ukazoval tak na isto že som tehu a vykľulo sa z toho bezplodové tehotenstvo a následne kyret. Dúfam, len že to už nezažijem. Lebo konečne som sa odhodlala skúsiť to znovu aj napriek štítke a prolaktínu, ktorý idú so mnou ako ruka v ruke a dúfam, že tentokrát to vyjde. 🙂

ameliejulliette
7. mar 2010

Já musím běžet, jdu na jakousi oslavu, nechce se mi, není tam nikdo, kdo chce otěhotnět 😀 😀 😀 Hezký večer!

maricom
7. mar 2010

Simi ešte k tomu chudnutiu...

ja patrím do skupiny obéznych BMI 33,6 somnou to spravilo klik, keď som zbadala, že je okolo mňa veľa tehotných. Ked som otehotnela s malou tiež som nebola chudá ale dávala som obezitke za vinu, že aj kvôly nej môžem mať rozhádzané krámy a neviem otehotnieť. Tak som to chytila zhurta, bola som z toho všetkého tak zle, že som si len varila rozne čajíky - očistné, na chudnutie, ak mi nechutili tak ovocné, bez sladenia, s citrónom a ak ma chytil hlad dala som si nejaké ovocie na ktoré som mala chuť, ak ma predsa chytil hlad zapila som ho takým množstvom čaju, že ma brucho bolelo.
Prestala som s chlebom a večer som cvičila ako strellená koza - ale fak nie výdych nádych ale riadne techno a skákať - ale to nie každý večer, to sa nedalo, muž pleštil oči a malá spala vedla v izbe, no nemala som súkromie a cítila som sa trápne 😅 🙄 ... v januári na začiatku som mala 88 kíl a zišla som dole o nejaké tri. Teraz leziem na 83 s tým, že všetko s mierou, žiadne prejedanie, snažím sa raňajky a obed, olovrant večera ovcie ovocie ovocie a zeleninka ale ak za niečim bažím, dám si naozaj porcijku pre batoliatko, poolizujem a zase chľascem čaj a čaj, ale zase chcem niečo radikálnejšie skúsiť, nejakú očistnú kúričku, zase vysadiť, nejaké jedlám aby tam neboli ťažké mastné jedlá, fakt som sa potom cítila výborne, aj po psychike ale aj fyzicky. a zase cvičiť a cvičiť 😝

simasla
7. mar 2010

což o to cvičit - to mi ani tak nevadí - jezdím na kole a skáču na míči, chystám se, že obnovím své 2x v týdnu chodění do fitka s kamarádkou - ona mě báječně podpoří a když vidí, že jsem mimo, že ze mě leje a že už mám dost, tak mě vždycky nějak vyhecuje - ale i tak když jsem chodila takto pravidelně 3 měsíce, tak to se mnou skoro ani nehlo - tedy s váhou. Musím se donutit spíš přestat ládovat - čili vyměnit knedlo, vepřo, zelo za nějakou zeleninku. Jsem totiž strašně rozmlsaná. Nicméně se samozřejmě snažím omezovat alespoň množství jídla - tedy jím menší porce... jenže mám nejspíš tak zpomalený metabolismus, že pořád nic. Takže zkusím přihodit trošku víc fyzické zátěže a na to cvíčo začnu zase chodit. A ono se to zase pohne.

maricom
7. mar 2010

no presne aj ja som tak bola, ale teraz sa mi to zdá, že mi dosť podporila aj tento gynex,
ja tak stále fungujem v mojom živote, že potrebujem niečo čo u mňa v hlave spraví klik a ja som v momente pretavená o 180 stupňov. Mne to cvičenie veľmi pomáha na formovanie postavy. Ale naozaj hlavné je to jedenie. Tam treba spraviť škrty, ale zas také škrty, v ktorých vieš pokračovať... lebo je strašná blbosť ak držíš nejakú xx dňovú diétu a potom nabehneš na bežnú stravu tak to máš hneď naspäť, to si musí každý tak pre seba, čo vie, že má rád a nebude mu to robiť problém ak to bude do jedálnička dávať častejšie, resp. s tým bude nahrádzať iné jedlá...

ela19
7. mar 2010

Baby spinning je perfektny! Kila idu rychlo dole, je to neuveritelne, kamoska za mesiac vybicyklovala 10 kg a papa normalne, neprejedá sa. Ja som to tiez skusila, ale ja skor pribrat ako schudnut 🙂

kitu
7. mar 2010

ahojte, no som späť,

tak vy sa o chudnutí bavíte, no aj ja som si nachystala steper k telke že budem trošku šlapať ale ešte som sa nedonutila, hm neviem kedy sa donutim ale však hadam niekedy ano, inak ja a dieta- to sa totalne neznaša, moj organizmus velmi zle reaguje na dietny režim, som začala aj s tou 90-dnovou ale po 3 dnoch som skoro skolabovala rovno pred deckami v škole... takže ja to nemožem, ja sa snažim obmedzovať večere,a proste sa tak nenatlačiť...

jaj baby ako vám závidím tie vaše ovulky, ja som ju mala iba raz a aj to sme prešvihli... a teraz ani ten clostik už nemam, tak sa musim spolahnuť na ženský čajík a femi kvapky...

maricom
7. mar 2010

eli bicyklovala som pravidelne až do tehotenstva, robili sme cyklotúry a nikdy som nemohla poveda, že kilá išli dole v´daka bicyklovaniu, akurát som si ubicyklovala neforemné stehná a hrubé lýtka, ale zas to je u nás dedičná konštitúcia ☹ ale viď tvoja kamarátka, na ňu to zabralo. Jaj, by bolo tak dobre keby existoval recept, podľa ktorého by sme postupovali a na konci by bola štíhla postava alebo bábätko, no nie 😵

ela19
7. mar 2010

Ale to neni klasicke bicyklovanie, to je spinning, to si na mieste na specialnom stroji a sliapes ako blazon 🙂
Maricom a ty uz jedno mimino mas?

maricom
7. mar 2010

ano ja už mám, Laurika má 2r a 6mesiacov, má strašne rada detičky, tak jej chceme dopriať súrodenca aby nebola sama.

mňa tá ovulka tak rafla, že neviem ani sedieť, je to možné?! no človek je rád, že konečne, a teraz sotva chodím sakra 😠

ela19
7. mar 2010

Toto iste som mala aj ja tento tyzden, potom ciarka na ovuteste bola taka tmava a hruba , ze som taku este nikdy nevidela 🙂

skippy7
7. mar 2010

Ahoj ahooj,

zdravim vas dievčata,som bola tyžden na lyžovačke, trochu som sa odreagovala...
u mna ani nič nove, som po ovulke ,ale neviem kolko kedže nemeriam BT....ale o tyžden mam dostat ms,tak možno cez tyžden skusim odmerať aka je teplotka,ale uvidim,už som si aj odvykla ...

ktora ste prva adeptka na tehu hmm? pochvalte sa 😉

maricom
7. mar 2010

možno ešte zajtra testnem, v utorok idem k novému dokymu, tak som zvedavá ako to dopadne, čo mi na to povie lebo dnes som 52 DC. hádam už začína zaberať gynex, veerím mu tak ma hádam nesklame 😅

denne73
7. mar 2010

Skippy tak to ti teda tú lyžovačku ozaj závidím ,ja namiesto lyžovania sedím nad knihami a dopisujem bakalárku. Inak ja som denne a som tu nová.

skippy7
7. mar 2010

Ahoj Denne, vitaj medzi nami... 🙂
ja vždy obdivujem maminy, ktore už maju vačšie deti, že ešte maju energiu na dalšie...a ty maš akurat takych pubertakov, chalanov.....a ešte aj škola!! ufff......

kitu
7. mar 2010

baby no ja mam super naladičku, prave som po strááááááášne dlhom čase zobrala do ruk gitaru- a som si zahrala, prstíky ma riadne bolia ale citim sa super, teda dodalo mi to pozitivnu energiu, asi ju začnem znovu brať častejšie do ruk a budem si len tak pre radosť hrať...

jej skippy tak si si super oddýchla a možno ste aj niečo zarobili, ste boli v pohoďke tak ...

maricom
7. mar 2010

ahoj skippy, dobre ste spravili, no ale ak si po ovulke a ešte aj pod dovolenke tak hádam adeptkou č. 1 si ty, nie? Ale už tu padlo viacero nickov tak hádam sem príde dáky tehuvírus!

denne73
7. mar 2010

Heh ano mám dvoch pubertiakoch ale smeju sa zo mna že popri nich vyzerám ako ich staršia sestra xixixi. beriem to ako kompliment. inak máme spoločnú priatelku teda pre mna je vadelka niečo ako sestra.prežili sme si spoločnú hrôzu ohladom bábetka, možno ti už o mne písala.Spoznali sme sa tu na koníku a su z nás nerozlučné priatelky. veľmi sa teším že čakajú s Lukim bábetko. Každý den si voláme. Aj dnes sme ťa spomínali. 🙂 🙂

skippy7
7. mar 2010

dievčata, no super som si oddychla, neviem, či sme niečo "zamiesili", nechcem sa s tym stresovať, tyžden vydržim a uvidime..... 😉

Kitu, aj mm mal so sebou gitaru a sem tam mi zahral a zaspieval, bolo to mile...

zajtra do roboty, straaaaašne sa mi nechce,ale či už......

skippy7
7. mar 2010

Denne, a nebola si aj v teme: Snažilky s anjelikmi/snažilky 30-tničky/.......??? sa mi niečo marí. Jeej Vadelka, ano, ta už je asi v inej teme 😵 .....super,že jej to hned vyšlo, my sa trapime 😒 , čo už...možno raz to vyjde, aj ked tak trochu už stracam niekedy nadej....ale tento Konik a dievčata tu mi dodavaju optimizmus 😵 😵 😵

maricom
7. mar 2010

fííí aké romantikuš, obdivujem gitarky, jeden čas som to skúšala, ale ma sakra boleli prstíky

skippy7
7. mar 2010

Maricom, ja som to radšej ani neskušala... 😵

idem ja dievčata spat, musim sa psych. a fyzicky pripraviť na pracovny tyžden....tak sa majte, zajtra som tu jak na koni 😵 ....večer....tak dobruu

denne73
7. mar 2010

Ja píšem do viacerých tém možno aj tam som zablúdila. 🙂 Táto témička je super

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre