Ovulačný test

30. apr 2024

Ahojte, môže niečo okrem ovulácie ovplyvňovať pozitivitu ovulačných testov? Totiž na 15DC som mala pozitívny ovulačný a na druhý deň bol už jasne negatívny. Lenže ovulačný hlien pretrvával (a stále pretrváva) do 20DC a tak som si spravila zo zvedavosti ďalší ovulačný test a vyšiel skoro pozitívny. Od vtedy už každý deň len silnie a je jedno či si ho spravím ráno či večer. Aktuálne som len 9DPO.

autor
30. apr 2024
kulumulu123
30. apr 2024

Ovulacne testy dokazu zaznamenat aj tehotenstvo a to skor ako tehozenske testy.. Mne takto silneli ku koncu cyklu 2 ovulacne test a mam z neho 2 deti

autor
30. apr 2024

@kulumulu123 ano pocula som uz o tom ale cudujem sa ze su taketo silne uz od 5 DPO co este len vajicko niekde putuje 🫣

lisymbia
30. apr 2024

Neviem ako veľmi sú ovulačné testy spoľahlivé ale nič take ako “skoro pozitívny” by som nebrala do úvahy 😊 buď je pozitívny alebo negatívny, sila testovacej čiarky pokial nie je rovnako alebo viac intenzívna ako kontrolná nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Pripadne si skús dať ovulaciu sledovať u svojho gynekológa 😊

kulumulu123
30. apr 2024

Pickaj este par dni a uvidis drzim palce aby to vyslo pidla tvojich zelani

kristinkaris
30. apr 2024

Podľa mňa tehotenstvo :D 9dpo už môže test ukázať

autor
30. apr 2024

@kristinkaris rano som si robila aj tehotensky a este negativny 😅 sa necudujem lebo to je este skoro len tie ovulacne ma zmiatli. Tak sna dby to bolo to tehotenstvo len mi to je dost divne ze tak skoro uz boli tak silne

autor
30. apr 2024

@lisymbia ano ja som uz pozitivny tento cyklus mala. Ale o par dni na to bol negativny len ta testovacia ciarka bola dost silna. Zvycajne ju mavam po ovulacii slabu a aktualne ju mam uz dva dni po sebe rovnako silnu. Alebo teda mam pozitivny ovulacny test aj v obdobi ked my uz ovulacia davno skoncila

autor
30. apr 2024

@kulumulu123 dakujem velmi pekne. Keby sa zadarilo by ma to potesilo kedze som uz po troch spontannych potratoch :(

kulumulu123
30. apr 2024

Fuuuu tak to ma mrzi a drzim palce daj potom vediet ako to dopadlo 👍

nevenka
30. apr 2024

Ja som napriklad ovulacne mala negativne aj vtedy, ked som mala na tehotenskom kolajnice. Toto je hop alebo trop. U mna to nefungovalo. Ale vsak skus.

autor
30. apr 2024

@nevenka ani u mna to tak nikdy nebolo 🤷 toto je prvy krat co sa mi to stalo . Uvidime no, ja len ze ci to nemoze byt cysta alebo kadeco co sposobuje tieto testy taktiez pozitivnymi

autor
2. máj 2024

Nuz toto je ovulacny test (25dc) foto1
A ten slabsi je z dnesneho dna (27dc) foto2
Tak ja uz neviem 😅 tomuto cyklu nerozumiem

kulumulu123
2. máj 2024

Skusila si aj tehotensky test? Pripadne pockaj este cca tyzden a urob tehotensky a mas v tom jasno

autor
2. máj 2024

@kulumulu123 ano urobila ale je negativny 🤦. Ozaj tomu uz nerozumiem. Tento mesiac pozitivne ovulacne testy 2x a to nie ze po sebe ale rozdiel 9 dni... Mamzel ma chlacholi ze to je jedno ale ja som si uz ista ze nic z toho 😅. Uvidime no urobim tehotensky test este v den ocakavanej ms a ked bude negat tak je to uz iste

autor
3. máj 2024

@kulumulu123 dnes som si spravila este jeden tehotensky. Vidime tam s manzelom nejaky tien ale zatial ho neberieme ako pozitivny

kulumulu123
3. máj 2024

Ja na tvojom mieste pickam 3/4 dni a urobim znova ked nic tak to nezmenis ak sa ciarka objavi vies na com si nemas co stratit

autor
3. máj 2024

@kulumulu123 ano tak aj planujem. Dnes som skusila uz z nedockavosti 😅🤦 ale pockam do utorka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre