Plodné dni

6. feb 2024

Najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia je cez plodné dni? Lebo ja mám nepravidelnú menštruáciu a keď si cez nejaké kalkulačky počítam plodné dni tak vždy mi výjde iný výsledok...alebo keď budeme mať každé 2-3 dni styk myslíte že sa to podarí?

xenyja
6. feb 2024

No to je otázke kedy tie plodné dni máš pri nepravidelnej menštruácii, v horšom prípade či ich vôbec máš, ja som ovuláciu pri nepravidelnej nemala vôbec. Ale ano, odporúča sa mať styk aspoň raz za 3 dni, na kalkulačky sa nespoliehaj vôbec. Bude ťa to len stresovať a dôležitá je práve psychická pohoda.

sofia1979
6. feb 2024

Musíš si hlavne každý cyklus od sledovať či tá ovulácia je. Meranie bazalky hlien testy ovu

dadka1997
6. feb 2024

Nie , aplikacia ti nikdy nepovie kedy TY maš plodne dni... treba sledovať hlien, merať si BT, testovať sa ovulačnými testani, alebo zajst ku gtnekologovi a nechať si to odsledovať ním

maryetta
6. feb 2024

Tvoje telo nie je stroj. A apka je len apka. Tvoje telo funguje inac. Aplikacia je ozaj ekd uz ore tie ktore ozaj maju krasny cyklus-aj to nemusia mat ovulaciu presne uprostred.
Aj v ramci prevencie tvojho zdravia je super ak budes viac sledovat svoje telo. Kazdy jeden priznak ci nejaku bolest. Hlien. Teplota… pripadne aj ovu testy…
Kludne si aj zapisovat aby si dane zmeny videla aj realne kedy k nim doslo.
Ale vseobecne ano. Mohlo by sa “podarit” aj ked by ste spolu boli kazdy 3.den.

ivangeline
6. feb 2024

Ano. Ked budete mat styk raz za 2/3 dni... a nie su ine problemy..a Boh chce..podari sa babatko. ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre