Problém s otehotnením - hyperprolaktinémia

jankafark
7. mar 2019

Ahojte,

snažíme sa s manželom o dieťatko zatiaľ sa nám nedarí. Lekár mi diagnostikoval polycistické vaječníky a taktiež že mám aj hyperprolaktinémiu. Som objednaná k endokrinologičke ale až o dva mesiace. Chcela by som sa opýtať či mi neviete poradiť nejaké vitamíny, tabletky, bylinky. Možno niečo čo pomohlo ak ste boli v rovnakej situácií. Vopred ďakujem za vaše rady.

e1i
7. mar 2019

@jankafark na prolaktin mi pomohol agnucaston,stiahol mi ho do normy,mala som vyse 80, brala som ho dlhšie

mkado
7. mar 2019

@jankafark dobry den, ja Vam vrelo odporucam nastudovat si info o produktoch od firmy forever. Ide o velmi kvalitne produkty, ktore pomohli uz mnohym ludom v mnohych smeroch. Ak mate zaujem, aj ja viem Vam o tom napisat viac. Pekny den

jankafark
autor
7. mar 2019

@snehulienka8 lekár z tohto zariadenia ma poslal za endokrin. že vraj on mi nič nato nemôže dať

snehulienka8
7. mar 2019

@jankafark tak potom nic. drzim palce.

timea1012
10. mar 2019

@jankafark ahoj,mne moj gynekolog predpisal parlodel..su to dost silne lieky..ale do nastevy endokrinologie som bola vyliecena 🙂

micka1111991
11. mar 2019

Ahoj,aj mne bol zisteny zvyseny prolaktin. Uzivam parlodel a ani neviem ze ho uzivam skoro 2 tyzdne.. mozno som 1 z 10 zien co nema ziadne tazkosti z toho lieku aj som rada. Tak uvidime ci to vyjde 🙂

dagmar13
11. mar 2019

https://www.zdravie-global.sk/hormonalni-system...

Skús si kúpiť toto a užívajte obaja, je to overené aj gynekológom 😉

amalka147
9. dec 2021

@micka1111991 mne boli zmenené na cabest keďže sú to najlepšie lieky na zníženie prolaktinu. Po parlodeli som končila s plačom a silnými krčami v bruchu.

michaelkanr
9. dec 2021

Ja mam zistenu hyperprolaktinemiu od 15.-16. rokov. Brala som za tie roky kadejake lieky (niektore medzitym uz nie su na trhu), naposledy norprolac.
Ked to dostanes liekmi pod kontrolu, s otehotnenim by nemal byt problem. Som toho dokazom, cakam tretie dieta🙂
A este poznamka- aloe vera ani bylinky toto nevyriesia, treba sa ozaj poradit s endokrinologom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre