Snažilky! Kúpte si psíka!

mimi28
25. júl 2008

som tu nova.chcela by som sa podelit o svoje skusenosti s vami snazilkami.snad to niekomu pomoze,alebo si ma precitajte len tak /z nudy/ 🙂
mam 9r dieta,no uz asi 6r.sa snazime o dalsie babo.obaja sme v poriadku.vyskusali sme rozne liecby,pitie cajikov,cvicenia a pod.
boli sme s toho uz obaja zufaly.stale sme mysleli na babatko a vlastne hladali chybu,a pytali sa,preco prave MY! ☹ som s tastna ze mam aspon 1 zdrave babo,ale ta tuzba po druhom je neuveritelna,a hlavne vtedy ked si poviete ze vy uz babo nebudete mat.
jedneho dna som stretla kamosku a odporucala mi kupit si psika,vraj ten mi prinesie BABATKO 😕 zasmiala som sa a opytala som sa ci vacsiu hlupost nevedela vymysliet?vecer som nad tym premyslala,no pokial nema clovek vztah ku zvieratkam,nie je co riesit!o par mesiacov na to,kamarat vravi:sestra kupila psika,o mesiac ostala tehotna...s usmevom na tvari som mu odvetila...vies ze psov sa bojim...debata skoncila.vecer som tak potichu ked manzel so synom zaspali,uvazovala,ze na tom moze byt kus pravdy..no hned ma to preslo,ved ja som sa psika nikdy ani len nedotkla.proste strach,a fobia zo psov...hned som zacala mysliet na nieco uplne ine.jedneho dna som si sadla na net,a nedalo mi,aby som si neprezrela nejakych malych bytovych psikov ale len takych kabelkovych 😀 akosi som nasla inzerat..zacala som citat o tom plemene. 😀 o tyzdden sme uz cestovali pre psika.steniatko yorksirak 😉 prvu noc som ani nespala.otazky typu:ako ho pohladkam?ako mu dam jest?ako sa budem s nim hravat,ked....proste jednoducho ten strach som stale mala...psik s vahou 600gramov a maly ako plysovy...na druhy den,uz spal pri mne v posteli..o mesiac na to,mi meskala mn.co nikdy u mna nebolo zvykom.
huraaa test ukazal ze som tehotna.to bolo radosti!
no nechali ma na pozorovani,pretoze nieco nebolo v poriadku.nebolo mimomaternicove,ale spontanny potrat.v nemocnici som si polezala,robili mi kyretaz.takze stastie v nestasti...
chcela som tym povedat ze nieco na tom je 🙂 teraz mame pauzicku,ale ja verim,ze sa nam to podari.uz aka taka nadej ze mozme mat babo 😉 psik mi robi len radost,a nedala by som ho za svet.
Aj to je jedna zo skusenosti;)

katka121
23. nov 2012

ja poznám dve ženy, ktoré keď kúpili psíka bábo prišlo.....mali s tým malým hafankom tolko starostí že zabudli myslieť na tehu starosti..... a zrazu sa podarilo.........
My sme mali psíka 15 rokov, zažil narodenie oboch detí, mali ho radi, on ich ochraňoval, pred časom sme ho museli dať utratiť.... ☹
kacicka01 má pravdu, psíka treba vychovať správne a keď mimčo príde domov ukázať mu hierarchiu a čo si môže a nesmie dovoliť.....

blondiee83
23. nov 2012

@kacicka01 Ale ja neodsudzujem vsetkych psikov - aj my mame doma psa, vonku na dvore a tiez viem, ze by nikomu neublizil, lebo je milucky a hravy..len jednoducho mam nazor, ze psik k malemu babatku nepatri a vonkoncom nie do jedneho bytu. to je vsetko...a to si nemyslim na zaklade toho clanku.

kacicka01
23. nov 2012

@blondiee83 aha, tak to som asi nespravne pochopila 😉 no pravidlo, ze 100 ludi a 100 chuti sa aj v tomto pripade potvrdzuje... podla mna - urcite su iste pravidla, ktore by mali byt, ked je v jednej domacnosti psik i babo, ale inak v tom nevidim problem, ak to zrovna nie je hrave blaznive mlade 35 kilove "psica", ktore clovek neustriehne, take mame my, ale mame ju prave preto vonku, lebo ked pride babo, bude potrebovat svoj priestor, ale mame este jedneho havinka a toho mame vnutri v byte, lebo viem, ze je to jemne, mile, prisposobive a hlavne dobre vychovane psica a babätku, ktore sa nam v january narodi z jej strany isto nic nehrozi, je naucena zdrzovat sa iba v kuchyni, tam ma svoje kralovstvo, neplzne a chova sa tam slusne 😀

julka82
31. mar 2013

noo dievčatá zaujímavé tvrdenia. Ale podľa výskumov nie je pre malé dieťa nič lepšie ako psík. Hovorí sa, že práve so psíkom by malo dieťatko vyrastať aby bolo čo najviac odolné. Ale týka sa to len psíkov a nie mačiek. No na druhej strane aj mačky aj psi sú ideálne pre psychickú rovnováhu človeka - teraz myslím mamičiek. Určite ste už o tom videli veľa dokumentov. Ak si chcete zaobstarať psíka len aby ste otehotneli a potom sa ho chcete zbaviť, tak to je teda dosť nezodpovedné. Ale osobne si myslím, že ak máte srdce na správnom mieste zvieratka sa už nezbavíte a budete ľúbiť oboch 😉

simonka16
31. mar 2013

@julka82 pravda co si napisala a inak pes najlepsi priatel cloveka !!!!!! a tej blondine hore by som zobrala psa .... nerozumiem takym neinteligentnym ludom !

alchemilkazltozelena
6. máj 2013

aj my sa chystame kupit si psika, tesim sa 🙂 myslim ze uz zacnem aj menej mysliet na dieta 🙂 budem sa tesit zo psika, starat sa onho 🙂 a prestanem sa zameriavat na otehotnenie....

lusia84
6. máj 2013

My mame psika labradora 2r, a teraz vo feb. som zostala tehotna 🙂 ...je vacsi,hravy a stale v podstate stena, vyrastal s nami dnu a tak to bude aj nadalej aj ked pride malinke na svet!!! Je to ako nase prve dieta...miluje deti a ked sa male narodi nas psik bude patrit medzi prvych clenov rodiny po navrate z por.s kym pride mimčo do kontaktu...a ano 100ludi 100 chuti, ale ludia-mamicky co nikdy nemali psika alebo ho mali len vonku na retazi to nikdy nepochopia akym pomocnikom a strazcom moze taky psik byt v mnohych situac.! Samozrejme psik vychovany s laskou,pozornostou a spravnou vychovou /poslusnost/! Vychovat sa da kazdy jeden psik a samozrejme aj deticky treba odmala ucit ako sa spravat k psikom a nenechavat ich bez dozoru....MOJ NAZOR: psik a dieta urcite patria k sebe od uplneho malicka a je nezmyselne sa psika zbavovat koli tomu,ze prislo babo a podobne! Prvorade je nezanedbat VYCHOVU...A ak si uz niekto zaobstara psika skor ako mimčo tak nech si to dobre premysli ci to potom spolu vsetko zvladnu, pretoze aj psik je zivy tvor,ktory citi a vie nam toho dat vela!! Potom to aj tak vyzera ked niekto nepremysla a su plne utul., co je velmi smutne! Tolko MOJ NAZOR....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre