Špinenie a duphaston

20. júl 2021

Ahojte, minulý cyklus som konečne po pár rokoch otehotnela no žiaľ nedopadlo to dobre.
Tento cyklus som už 33DC, MS zatiaľ nedošla ale testy sú zatiaľ biele ako sneh.
Špinila som 15.7 a 18.7 len jednorázovo slabúčko ružovým hlienom po WC. Čo myslite - bola to riadne posunutá ovulácia? Ak by to bolo uhniezdenie tak to by už test mal ukázať však?
Po ovu mám takmer v každom cykle nasadený duphaston.
Ovu som sa rozhodla tento mesiac nesledovať, nemerala som ani BT ani nerobila ovu testy a takto som dopadla 🤦‍♀️
Teraz aj váham či duphaston už nasadiť alebo to nechať na prírodu. Respektíve nasadiť ho ak sa nejakým zázrakom ocitnú // na teste? No i babo raď 🤭

alison11
25. júl 2021

@rita0123 Mám dvoch synov 10 a 8ročných tiež len z Duphastonom sa udržali,prvý na 4roky sa až podaril medzi synmi 3 odišli a pred 3rokmi v 10ttsommusela na kyret nebilo srdiečko :/

rita0123
25. júl 2021

@alison11 tak teraz budete mať radost s bábätká ja mám dvoch synov 6r a 4r. A dcéra má 2r8m🙂

rita0123
26. júl 2021

@alison11 ahoj chcem sa ťa spýtať keď som douzivala duphaston ale menzes mi ešte neprišiel myslíš že je to s duqhaston??

alison11
26. júl 2021

@rita0123 Ja keď doberiem Duphaston tak men chodila hneď na 1 deň neužívania predtým keď som užívala pred deťmi tak trvalo aj 5-10dní kým prišla.

rita0123
26. júl 2021

@alison11 takže mi ešte len. Príde ?podľa tich že sme mali styk častejšie asi pochybujem že to asi nebude ale príde ms mám bolesti brucha ako keby mi mala prísť ms a stále nič

alison11
26. júl 2021

@rita0123 Ak máte test otestujte sa najlepšie ráno.

rita0123
26. júl 2021

@alison11 práveže nemám styk bol 21-23 ale zajtra si kúpim a ak neprídu zavolám dr.

rita0123
28. júl 2021

Užívam duphaston menzes začal 27.7.ale mám ho iba dva dni?? vedčinu mávam 5dni kedy mám začať užívať druhé balenia duphostonu ?na 10-11dc?viete mi poradiť ďakujem za odpoveď

rita0123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre