Tri dni pred ovuláciou - skúsenosti

teressa30
18. máj 2018

Dobré ránko 🙂
babky, ovulka bola pravdepodobne v utorok (bola som aj na folikumetrii), skúšali sme to však len v sobotu predtým, bohužiaľ, cez ovulku sa nedalo :( myslíte, že je aj tak šanca? Nemusíte písať, že spermie vydržia niekoľko dní...to je jasné, ale chcela by som vedieť reálnu skúsenosti...
Joj, dajte mi aspoň nádej, lebo ten pocit, že sme tento mesiac premárnili, je otras :(

danyb
18. máj 2018

@teressa30 nádej máš určite 😉 závisí však od tvojho hlienu aj od kvality spermijí či vydržali počkať na vajko 🙂 držím palčeky nech sa zadarí čo najskôr 😘

petrofka
18. máj 2018

Prilis vela matematiky pre milovanie 🙂 poviem ti tajomstvo ;) ucili sme sa to na vyske. Ak je zena velmi vzrusena a drazdena vajicko sa moze uvolnit hocikedy, nie len planovane ;) ale aj mimo vyratanej ovulky. Takze moja rada znie, milujte sa z lasky a babatko sa podari ;) drzim palce.

mariannamk
18. máj 2018

@teressa30 moja osobna skusenost nie. ale poznam zopar bab, co otehotneli aj zo sexu 2-4 dni pred ovu. potvrdeny termin gyn aj bazalkou. takze vzdy je sanca, ak su spermie ok (nemusia byt tip top vsetky, staci tych par vyvolenych zdravych a rychlych) a dobre podmienky na ich prezitie u teba 🙂 nemaj depku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre