Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
18. sep 2010

no tak to sa tesim 😉 😉 a ako sa citis???

lulu19
18. sep 2010

@nyya ahoj no ako kedy niekedy dobre ja som vela nevracala len obcas tak aj to bolo super ale zase ked som uz tak to bolo poriadne ☹ ale inak celkom dobre teraz ma nejak bolievajunohy ale inak je to super dnes sme behali od rana po nitre tak som unavena ale stalo to za to uz som kupila aj abatku nieco 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty sa ako citis

nyya
18. sep 2010

ja som sa dneska dost zlakala a este sa aj bojim..ked som prisla z robotky tak som isla na wc a pozdera som sa na nohavicky a bola tam hneda taka slabsia skvrna tak sa bojim ci je vsetko oki...ale necitim ziadne bolesti ani nic tak neviem co sa deje...ale bojim sa moc...

antoniab
20. sep 2010

@nyya spinenie je v pohode ak to nieje krvave ak ano zajdi si na pohotovost 😉 a budes kludna
ja som vracala len parkrat ale umna to mali na svedomi migreny a v tehu boli este horsie nez obycajne 😔 no ale co clovek nevydrzi pre ten mali uzlicek 😉
baby drzte sa 🙂

antoniab
20. sep 2010

@figurka.m ako uz budes finisovat drz sa myslim na teba 🙂 🙂

nyya
20. sep 2010

@antoniab to mas pravdu co clovek nevidrzi pr toho drobceka pod srdieckom🙂)ale uz je to lepsie a aj dneska sa citime dobre...

tlenka
20. sep 2010

ahojte, ako zijete? my sme mali oslavu 1. rocka v sobotu 18.9.... cakala som na sestru, kym jej daju z BA volno, tak som presunula na neskor oslavu v mensom kruhu rodiny /pridala som aj novy album s foto/
mame sa fajn, alexandrocka je zlata, uz sa jej nechce spat rano odkedy chodi, len na obed take 2-3 hodinky, takze sa pri nej zapotime... odkukava od dospelych rozne veci a napodobnuje ich
drzte sa tehulky, snazilky aj maminky 😵 cmuk 🙂

nyya
24. sep 2010

tlenka oslavu ste mali velmi peknucku a ta torticka je super 😉 😉 my sa mame dobre drobcek poslucha a rastie sa tesime ked ho alebo ju uvidime 😉

tlenka
25. sep 2010

tak to je super, a zle ti nebyva? mne zacalo byt tak po mesiaci a viezlo sa to 3 mesiace so mnou, odpadavanie, vysedavanie nad wc, nemocnica, infuzky u tety a tak...

mozte kuk videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=L4Oso6tFLhA

(avi znamena ahoj) 😀

lulu19
26. sep 2010

@tlenka jej aka je velika uz a zlatucka .krasne ma ocka 🙂

nyya
26. sep 2010

@tlenka no zle my vobec nebiva zatial ale mozno to pride...sem tam mi sice byva tazko od zaludka ale tak to prejde po chvilku...sa moc tesime na drobceka a maminka sa tesi na nakupy🙂)0ale to si este pockame...a ako sa mate vy??

lulu19
26. sep 2010

ahojte
@nyya uzivaj si chvile ked nevracias ani ja som zo zaciatku nevracala ale potom uz ano aj ked s porovnanim s inymi babami co mi vraveli ako vracali takja som len par krat cca 10 15 ale ked som uz tak poriadne ja som bud rano alebo vecer a cez den len ked som to neodhadla s jedlom teraz som 3 dni nevracala tak dufam ze uz bude ok

tlenka
26. sep 2010

my dobre 😀 mala lieta po byte hore dolu, vsetko chce mat v rukach a tak...
a inac predchvilou som zbadala 2 nove zubky - jednu hornu a jednu dolnu stolicku ... jeeeeee.... cize uz budeme mat 10 spolu zubkov 😎

lulu19
26. sep 2010

tak to mate co robit aby nieco nepostahovala ze ?ale je strastne zlatucka jaj keby som uz aj ja mala mojho drobceka na rukach 🙂

lulu19
26. sep 2010

kuk pridala som fotky co uz mame

nyya
26. sep 2010

babenky chcem sa vas nieco spitat...dneska ked som upratovala som zdvyhla nieco tazke ale nie naschval ale uplne nechtiac este si to moc neuvedomujem ze som tehu sem tam na to zabudnem...a manzel je velmi ale velmi na mna nahnevani...tak som si aj poplakala...ale citim sa normlane nic ma neboli...ani tak...nieje to jednoduche a ja viem ze som to nemala zdvyhnut...prepacte ale som sprosta musim si nadat...

lulu19
26. sep 2010

@nyya neboj ak tanic neboli a nekrvacas tak sa nebojte nic sa nestalo ja viemo com pises ani ja som si to hned neuvedomila a to som bola tehotnaa este aj stehy som mala ono nesmie sa nic tazke dvihat je pravda ale ani ja som si hned neuvedomila ze som tehotna z to nemozem a pravdu povedat niekedy si ani teraz neuvedomujem ze somtehtna

nyya
26. sep 2010

@lulu19 tak to som rada ze som neni jedina...nieje jednoduche si to zo zaciatku uvedomit ale tak manzel mi povedal ze ak nieco zdvyhnem tak dostanem po rukach co je dobre aspon si to uvedomi...ale tak uz si to hovorim v hlavicke...nie ani nekrvacam a ani ma nic neboli tak verim ze vsetko je oki...ono si to zena zacne uvedomovat az ked je skoro pri konci tehu...alebo ked je brusko velike...manzel mu dal aj pusku na brusko a povedal mu ze drz sa tam ako plostica a nepusti sa 😉

lulu19
27. sep 2010

neboj nie si sama aj ja csom na tom tak isto ja idem teraz i na krv kvoli tym APF testom tak sa aj bojim ale musim verot ze vsetko dopadne dobre .aj moj sa s drrobcekom rozprava pusinkui je a hovori mu ze sa tesi ked uz bude tu snami ze hoi bude rozmaznbavat hrat sas nim ze bude jeho poklad .je to strastne zlate a aj mi vela krat pri tom slzicky vypadnu ked ideme spinkat tak babtku da tiez pusinku .juj mi sa uz neviem dockat za 3 tyzdne uz budeme manzelia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tlenka
27. sep 2010

nyyuska.. neboj... ja som aj upratovala, vysavala, umyvala okna, sem-tam aj do obchodu, kedze manzel chodil furt vecer z prace, nemas sa coho bat a na svadbe som uz krepcila o 106, ked som uz nenavstevovala wc 😀

inac vcera sme objavili 2 dalsie nove zubky, uz prerezane... vlavo hornu a dolnu stolicku, takze mame uz 10 zubkov 😵 😝

lulu19
27. sep 2010

ahojte baby tak mi sme dnes boli na krv a teraz len cakat .pytala som sa sestricky ze kedy budu vysledky a ze uz teraz v stredu si mozem zavolat tak som rada ze to je tak skoro lenbo som pocula ze sa cakava aj 2 tyzdne tak uz v stredu budem vedie .drzte nam palceky .dakujeme

nyya
27. sep 2010

tak to aj ja si upratujem bo manzel je az do vecera v robotke tak musim sem tam...dneska sa mame dobre drobcek poslucha a ani ziadne bolesti uz nemame...

lulu neboj sa vsetko bude oki len treba mysliet pozitivne...a co to je APF???

tlenuska tak teda uz 10 zubkou malej ale rychlo rastu....

lulu19
27. sep 2010

@nyya ahoj no ja som sa pytala sestricky ked mi brala krv a to je to ze ti urcia presny tt a ci je babo v poriadku ci nie su okolo babtk anejake zrasty a ci je vlastne vsetko v poriadku

lulu19
28. sep 2010

AHOJTE BABY kde ste vsetky .chcem sa spytat ci ste pili ked ste boli tehu len dojcenesćku vodu alebo ste pili aj normalnu z vodovodu alebo mineralku ?mne chuti aj kola \ mam take vycitky ze nepijem tu dojcenecku ,mozno blba aotazka ale odpovedzzte mi prosim dakujem ¨mi zajtra budeme vlat za vysledky a taka som nepokojna bojim sa snad ani nebudem spat .uz by som tak chcela citit drobceka a on zatial niic ani lenbublanie uz sa aj bojim ci je vsetko ok ani zle mi uz nebyva snad bude vsetko ok

nyya
28. sep 2010

lulu nebojkaj sa vsetko bude ok...baabatko sa zacina hybat az ked si okolo 5 az 6 mesiaca...tak mas este cas...ja pijem len mineralku ale tiez si rada dam kofolu alebo ta a pijem aj dzusik...drzkam palceky na zajtra 😉

lulu19
29. sep 2010

ahojte baby takze mame vysledok .testy APF nam dopadli dobre volala som zo sestrickou a ta ze vysedky z krvy su dobre tazke aj sa niecio ine nestane budeme mat zdrave babtko juj baby ani som nespalo v noci som len behala na vc co som nemohla spat od nervou ale teraz som uz stastna juj tak uz sa mozme tesit na svadbu co je o chvilku .jaj ja som taka stastna ze by som to vykricala kazdemu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamillka100
29. sep 2010

ahojte, chcela som sa Vas opytat, ci ma niekto taku skusenost, s manzelom sa snazime uz 5 mesiacov o babo, ale nejako sa nedari, stale si kupujem tehotenske testy a testujem, ale teraz 4 dni pred ocakavanou menstruaciou som otestovala a nevidela som ziednu ciarku, tak som ho zahodila, ale nedalo mi ,tak som sa na druhy den este pozrela a uvidela som taku uplne slabulinku druhu ciarku s obrismi, tehotensky test som pouzila rapiclear, poradte mi, je tam nadej???lebo akurat zajtra mam ist k lekarovi aby mi predpisal niejake lieky na podporu, mal niekto taku skusenost???dakujem za kazdu odpoved

nyya
29. sep 2010

@kamillka100 je tazke povedat ci tam je nadej...ved si skus dalsi testik a uvidis co ti ten povie a ak ti ukaze dve palicky tak vies co to znamena...mi sme sa s manzelom snazili o babtko pomalinky 2 roky a az teraz sa na to podarilo niekedy to trosku dlhsie trva a hlavne je aby si na to nemyslela...nieje to jedoduche ale je to pravda...drzkaj sa nam...

nyya
29. sep 2010

@lulu19 tak to som velmi rada ze vsetko dopadlo oki ja som ti to hovorila...drzkaj sa mi a davaj si pozor...a uzivaj si planovanie svadby🙂)a hlave si ju uzi...a kedy sa berete???

lulu19
29. sep 2010

@nyya dakujem je to strach ked vsade len pocujes zze co sa moze stat a teraz som uz kludnejsia ze viem ze je vsetko ok.velmi je to taka ulava .svadbu mame 16.10 uz za 2 tyzdnea 3 dni juj uz sa velmi tesime ,aj ked je len malicka svadba len rodicia surodenci stary rodicia a kamaratka s rodinou a aj drahy ma len sestru s rodinou rodicia a stary rodicia ale ja tak sa tesime a bude nas aj tak dost 25 tak sa vytesujem a hnes po svadbe mam 19 poradnu 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre