Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss bezne mam cyklus 28 dnovy, po duphastonu som dostala na 31DC

lenusska
9. feb 2009

ja ho berem do 12.2 cize do 27DC tusim

mirip
9. feb 2009

ja nemám nové nič, len tu tak bezcielne pobehujem, čítam téma a občas do nejakej niečo naškrabem, inak nič, klasika len do roboty domov, ro roboty domov......... 😒

ritulka
autor
9. feb 2009

ono to je dost individualne a hlavne netrapa prepadat panike...moze meskat aj 14, ale verim, ze to nebude v tvojom pripade...pocitam, ze bude meskat aspon 9 mesiacov 😉

lenusska
9. feb 2009

ritulka 😀 dik

mirip...tak pobudni s nami tu

lenusska
9. feb 2009

co myslite na kolký dpo je mozne testovat??

mirip
9. feb 2009

lenus, ja som testovala 14DPO a cez deň a už vyšla do termínu

ritulka
autor
9. feb 2009

no po duphastone nie je dobre testovat hned, ako bude meskat par dni...lebo este sa drzi v tele...len neviem, kolko dni je vhodne po vysadeni testovat...skus v teme duphaston

lenusska
9. feb 2009

jooj to este daleko...som nedockava 😖

lenusska
9. feb 2009

jaj a on ma vplyv...myslela so ze nie

ritulka
autor
9. feb 2009

sa mi zda ze vplyv, lebo je to tehu hormon....to som vycitala davnejsie v tej teme...

mirip
9. feb 2009

no mne to vyšlo ale nie teraz ale v auguste

duphaston to test neovplyvní, myslím výsledok testovania

lenusska
9. feb 2009

ritul...uz som skusila 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

a co ti vyslo???? 😀

lenusska
9. feb 2009

ale som nedockava co ??? 😝

lenusska
9. feb 2009

ritulka - skusila som napisat do temy duphaston 😉

lenusska
9. feb 2009

Mirip ano pamatam si,ale ja do 14 dpo nevydrziim 😎

ritulka
autor
9. feb 2009

to iste ked baby uzivaju utrogestan, to je to iste zlozenie ako duphaston...a tiez netestuju hned ako meska par dni....neviem, ked tak si prestudiuj alebo opytaj v tej teme...to mas najistejsie...

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, som ja ale polepetko...skusila si napisat... 😀

mirip
9. feb 2009

ja z vlastnej skôsenisti viem, lebo som brala a dosť dlho že duphaston výsledné dve // neovplyvní, ked si tehula tak vyjdú // a ked nie tak nevyjdú // aj počas brania duphastonu

lenusska
9. feb 2009

ritulka - uz som sa....sak uvidime len ma to uz napina som zvedava...ak nie neva len skoda ze uz neviem ci hej abo az buduci mesiac 😀

lenusska
9. feb 2009

mirip - dakujem...a ake mate skusenosti...aj s fora...ktory DPO uz moze ukazat...viem ze je to individualne aj ako rastie hcg ale napiiiste miiii

ritulka
autor
9. feb 2009

ja ta chapem....idem si to tam precitat, aby som nahodou nezavadzala.... 😉

lenusska
9. feb 2009

jooj dakujeeem

ritulka
autor
9. feb 2009

tak precitala som prvych 15 stran, ale nic take nepreberali...ale videla som, ze si tam napisala a aj babulky zareagovali....tak zrejme to vplyv nema...tak uvidis, ked budes testovat, co ti vyjde....drzim palce ... 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss a chcem sa ti este ospravedlnit...takze docitala som sa, ze ja som si duphak pomylila s pregnylom....pregnyl moze skreslit vysledok tehu testu, lebo pregnyl je vlastne tehu hormon...takze duphak je v pohode a test by nemal skreslit....precitala som si to radsej, ako by som mala zle poradit... 😀 cmuk

lenusska
9. feb 2009

ritulka - to je v pohode...sak nakoniec by som sa aj tak dozvedela ci som alebo nie ...
dakujem...cmuk

antoniab
9. feb 2009

ahoj babenky tak som doma dneska som mala hrozni den som bola pratat Sheile barak a som tam zapadla s autom do snehu a nemohla som vyst hodinu som tam horucu vodu podlievala pod kolesa a lopatou odhrnala sneh som myslela že ma porazi no a potom som išla domov bo som cela mokra bola že sa prezlečiem a potom pojdem do druhej roboty a kuknem na telefon a Sheila mi rano pisala že auto mam nechat dole a hore ma vyvezie dzipom jej otec no som myslela že ma rafne ja som celi den na telefon ani nekukla 😠 no čo tak mi potom bol MM pomoct vysavat kancliky lebo som už bola hotova a to všetko solia takou hrubou solou tak to taky bordel všade 😠 😠 😠

lenusska
9. feb 2009

antoniab - fuu mala si teda den

ritulka
autor
9. feb 2009

ahojky antoniab, no mate to tam zaujimave...tu nie je ani kvapky snehu..si to vychutnavate 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre