Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
9. feb 2009

jaj lenusska ani nehovor aj hrdlo ma začina boliet ☹ no ale čo to tu čitam si nedočkava či ako maš tušak že sa podarilo 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

nasa lenuss je veru velmi nedockava 😵

maryah
9. feb 2009

cauteeeee 🙂
antoniab 😲 ... kde ty si v uk ked mate tolko vela snehu? my tu nemame nic... vcera snezilo a za chvilku prsalo...

mamartinka
9. feb 2009

lenus je tehu?inak zdravim.

maryah
9. feb 2009

lenuss, ako sa citis? dufam, ze sa to podarilo 😉

kamilecka
9. feb 2009

Ahojte,

prepacte ze vam tu tak skocim, minuly rok som kupila pre seba a kamosku tehu testy,teraz pozeram ze im konci zaruka,ale podla mna budu este uplne pouzitelne,kto by mal zaujem trochu usetrit na tehu testoch tak mi napiste do IP a dohodneme sa. pa paaa Kami

ritulka
autor
9. feb 2009

ahojte maryah a matka 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

kamilecka skus v inzercii

lenusska
9. feb 2009

antoniab - no som nedockavaaa...tento mesiac obzvlast 😎

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss a kolky DC si???

maryah
9. feb 2009

ahoj kamilecka, tak ja som uz s testami skoncila a budem si ho robit len ked mi bude meskat mrcha tak a teraz ked nemeskaju tak netestujem... pravdu povedat tak mam v skrini asi 3 testy...

lenusska
9. feb 2009

Mary ahoj...citim sa normalne..akurat ma bolia prsia ale to bude hormonamy s duphastolu...este je skoro na ine priznaky

maryah
9. feb 2009

ano kamilecka, ako povedala ritulka, skus inzerciu... tam ich isto predas 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

mary aj ja tak...netestujem az ked to bude naozaj nevyhnutne, preto ich doma radsej ani nedrzim 😀

lenusska
9. feb 2009

23DC a 8DPO

ritulka
autor
9. feb 2009

mary sme my team 😀

lenusska
9. feb 2009

ja nepatriim do teamu 😢

mamartinka
9. feb 2009

no ja mam tiez jeden a vcera sme sa rozhodli ze ho skusime az v marci.ovu testik.

maryah
9. feb 2009

lenuss, ani ty netestujes takze je to v pohode... ale dufam, ze teraz budeme testovat a budu tam dve //

ritulka
autor
9. feb 2009

ale lenuss jasne ze patris 😵
ale to som myslela, ze s mary sme mali rovnaku myslienku v tom inzerate...ale inak my vsetky sme team drobcekov 😀

lenusska
9. feb 2009

maryah - ja testujem

budem ten clanok co potvrdzuje pravidlo ...vynimka

maryah
9. feb 2009

jasne, sme tu jeden team... a mame toho dost spolocneho 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss nase zlaticko 😉

maryah
9. feb 2009

lenuss, aj tak sme team 😉

antoniab
9. feb 2009

maryah ja som v skotcku meste aberdeen a my tu mame snehu a snehu dnes nesnežilo ale je zima tak sa drži 😠
ja testy nemam a kupim až ked bude treba ale zatial netreba a rozmyšlam či aj bude chceme v lete na dovolenku a teraz neviem ake by to bolo na dovolenke s bruškom ak by to vyšlo ak nie tak sa možno podari tam 😀 😀
ahoj mamartinka ritulka 😉
lenusska len sa tak neponahlaj ked tam je tak neutečie 😉 joj ale by som sa tešila s tebou to by sme už tak pekne možno aj rad radom šli 🙂 🙂

nyya
9. feb 2009

awojte babenky 😉 vidim ze je tu niekto zase nedockavi ze lenuska???ako sa mi mate dneska vsetky??

lenusska
9. feb 2009

Jasneee..

antoniab - viem ze neutecie ale ja som zvedava uz ako mala som kutrala vsade 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss ako pise antoniab, neponahlaj sa...ak to tam je, tak to tam bude aj o par dni...a radsej sa potesit z //, ako byt sklamana...treba vyckat....a pokial sa ti bude drzat teplotka, tak uz len to bude nasvedcovat, ze je to tutovka... 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

ajoj nyya 😀

nyya
9. feb 2009

aoojki ritulka 😉 ako sa mi mas??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre