Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
1. mar 2009

maryah 😀 😀 😀 😀
pozri tu nemusis chodit len preto aby si sa bavila o babatku ovulke a mrche ale o zivote praci a vselicom inom a ja ked to vezmem tak aj ked tu nebudem chodit tak nato budem mysliet napr.je mi jasne ze mrcha pride ale do poslednej chvyle budem dufat ze to tak nebude a to bude bez rozdielu ci budem na konikovy alebo nie 🙄 😝
nebojte raz budeme vsetky tehu skor ci neskor 😉

maryah
1. mar 2009

ja som uz v pohode, tato stranka sa mi velmi paci, nasla som si tu kamosky na dopisovanie a nerada by som ju stratila len koli tomu, ze nemozem otehotniet... presne ako si povedala nemusim sem chodit len kecat o babatku... samozrejme sa rada podelim o skusenosti, rada poradim a necham si poradit 😉

maryah
1. mar 2009

ja som mala tiez pracovny vikend ako aj ty a zajtra mam tiez volno... huraaaaaa, tesim sa ako sa vyspim... moje rano bude, ze vstanem okolo 8.00 az 8.30, zapnem si notebook, dam si ho na dosku a na kolena a lezim v posteli asi az do 11.00... jooooj, uz sa tesim

maryah
1. mar 2009

co mas zajtra v plane?

antoniab
1. mar 2009

no ja budem tiez vyspavat potom zajdem na postu a okolo dvanastej pojdem k sheile upratat barak a vecer kancliky bohuzial mi odpadol len hotel ale to staci nato aby som sa vyspala 😉
mas pravdu ja sme chodim pokecat tak rano 8.30 zapnem notbook 😀 😀 😀
maryah nemas skype obcas by sme mohli pokecat aj cez to je to rzchlejsie 😉ak budes mat chut poslem ti moj do ip

maryah
1. mar 2009

uz si maaaaaaaaaaaaaaaaaa

antoniab
2. mar 2009

ahoj baby ako sa mame ja este vegetim doma ale o chvilku uz pojdem makat 😝 jaj este jeden taky den a bola by som leniva ako prase a to som doma len doobedu 😝 😀 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

ajojte,
antoniab prijemny upratovaci den zelam 😵

maryah
2. mar 2009

caute babenky 🙂
ako zijes ritulka?

ritulka
autor
2. mar 2009

avoj mary, da sa to....bola doma segra, tak som si ju uzivala...a teraz makam, musim ponahadzovat sklad, a je toho strasne moc 😠
a vidis, ze ty mas tiez dasenku na SK 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

dufam, ze vecer to tu bude zivsie...len v rychlosti som precitala a vsimla som si, ze len ty a antoniab a sem tam lenuss sem pridete...inak ostatne asi nemaju cas 😢

maryah
2. mar 2009

no ritulka, je to tu redsie, ale my tu ostavame a aj ostaneme 😉
no, segru mam na svk, akurat isli palit slivovicku tak budu mat veselo...

maryah
2. mar 2009

ako dlho mas segru v anglicku? je starsia? slobodna? pravda nie som zvedava? 😅

ritulka
autor
2. mar 2009

mary segra tam je 6 rokov, je mladsia o 23 mesiacov a je slobodna... 😀 dotaznik vyplneny 😀 😀 😀
a dasenke bude dobre, vypaluje slivovicku, co by nas potom aj pozvala na testovanie 😀

antoniab
2. mar 2009

ahoj baby mame sa ? 😉

ritulka
autor
2. mar 2009

ajoj antoniab....mame sa fajn...a ako ty??? 😉

ritulka
autor
2. mar 2009

a ako bolo v praci???

antoniab
2. mar 2009

joj jak v praci som sa teraz tak uvysavala ze ma bolia krize 😝 a ty ako pozeram ze si si uzila sestru dosyta 😉
tak ma hlava dnes bolela ze hrozne som si nakoniec musela dat tablektu bo to asi migrena isla lebo mi bolo ako na vracanie a dokopy to umna znaci jedine 😠 no ale uz je dobre joj zlaty clovek co vymyslel lieky 😀 😀

ritulka
autor
2. mar 2009

mna tiez v poslednej dobe priserne bolieva hlava...snazim sa pit vela vody, ale niekedy to vobec nezabera 😖
asi to bude tym obdobim a pocasim

antoniab
2. mar 2009

ja pijem malo samo o sebe 😅 joj poyeram kutil s.r.o tak sa tu rehocem dnes je to fakt dobre 😉 a co tu nikto nechodi kde su vsetky baby jeden cas som nestihala ani citat nie to este pisat a teraz si tu budem yachvilku vypisovat sama 😀 😀
a ako vam ide snazilkovanie 😉

antoniab
2. mar 2009

joj mame novy pc a klavesnica naopak tak pisem namiesto z / y a naopak tak sa ospravedlnujem 😅

ritulka
autor
2. mar 2009

to je v pohode, da sa to este citat... 😀 😀 😀
no neviem, preco nas je tu tak malo.... presne, ze ked som sem chodila, nestihala som citat a teraz tu ledva vypiseme jednu - dve strany

antoniab
2. mar 2009

teraz sa ukazalo kto je zavislak 😀 😀
jaj tak dobre som sa napapala 😝

ritulka
autor
2. mar 2009

a co si si dobreho dala???

maryah
2. mar 2009

ahojte kocky 😉
pozerala som film tak idem trosku neskoro 🙂

antoniab
2. mar 2009

ja som mala hranolky a kuracie masko plnene ananasom na vrchu sunka a syr zapecene v trube robil otec vcera bolo to vyborne 😵 a ktomu som jak zajac chrumala cinsku kapustu poslednu dobu nanej dost ficim 😀 😀 no a zajtra asi urobim ryzovy nakyp 😉
normalne ma bolia vlasy u korienkoch asi my sibe 😅 musim si natriet pokozku hlavy vodickou je sice proti vypadavaniu ale mozno aj nato zaberie 😀 😀

antoniab
2. mar 2009

kde sa flakas filmyka sa ty zachcelo 😀 😀 mate svk tv v anglicku ?

ritulka
autor
2. mar 2009

ajoj mary, vitaj 😀

maryah
2. mar 2009

antoniab tak to vyzera hriesne dobre, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. otec musi byt skvely kuchar...

maryah
2. mar 2009

ja som robila spagety bolognese...
antoniab, nemame tu svk tv, to by som sa len divala, pozerm anglicku tv alebo nejake dabovane filmy. teraz som pozerala film na notebooku pretoze sa pri tom mozem vyvalit na postel, tv mame dole v obyvacke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre