Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
13. mar 2009

Jasne ze mozes..snazime sa od juna 2008...intenzivne

nyya
13. mar 2009

a snazite sa stale???mi sa snazime od augusta 2008 ale nesnazime sa kazdy den len ked sa nam chce...

lenusska
13. mar 2009

No nie kazdý den,ale cez plodne dni je to intenzivne..ale nie na silu

nyya
13. mar 2009

lenuska polozis si niekedy otazku preco este nie???prepac mozno su to intezivne otazky ale niekedy je dobre vediet co aj druhe zeny pocituju lebo niekedy mam pocit ze som len sama taka ☹

lenusska
13. mar 2009

Niesi v tom sama,jasne ze si polozim.No na druhej strane ked tu citam ako ine babt aj 2-3 roky tak sa este upokojujem ze to neni vela.A ono to ani neni..Momentalne to uz neriesim..Nebud smutnaaaaa 🙂 🙂

nyya
13. mar 2009

niesom smutna len mi to niekedy pride luto troska....ono to neni vela ale mne to niekedy pride ako vecnost...ale mas pravdu niektore sa snazia aj niekolko rokou a beru to ok ...jedine co teraz chcem spravit je ist k doktorke a vediet ze ja som v poridku ze mozem mat deti a ze niesu ziadne problemi...a vediet to na isto a potom budem spokojna... 😉 😉 😉

nyya
13. mar 2009

lenuska ja uz musim ist lebo akurat prisiel drahy z robotky a tak mu idem urobyt nieco na papanie 😉 papa.a dobru nocku 😉 😉

lenusska
13. mar 2009

Papa mojaaaa

maryah
14. mar 2009

ahojte, ste tu niekto? ja som akurat dosla z prace... 😔

nyya
14. mar 2009

dobry vecer babenky 😉 ste tu niekto?????

maryah
14. mar 2009

ahoj nyyuska, ja som tu sama a opustena ☹
😀 😀 😀
ako sa mi mas?

mamartinka
14. mar 2009

ako sa mate?

ritulka
autor
14. mar 2009

ajojte babulky 😀

maryah
14. mar 2009

no caute baby, ako sa mi mate? ja v pohode, akurat si balim balik a idem si par veci poslat domov aby som toho nemala moc... aaaaale mam toho este dost 😖

ritulka
autor
14. mar 2009

mary a kedy definitivne idete prec???

mamartinka
14. mar 2009

no to aj mi toho raz budeme mat.neviem tiez ako to kedysi spraceme.a to vazne takto idete domka maryah?aj planujete este niekedy takto do zahrancia ist za pracou?aj sa vam chce na Slovensko?

maryah
14. mar 2009

zmluvu na barak mame do 20.4., v praci koncim 12.4., musime pockat na papiere a ked ich dostaneme tak vyrazame, ale najneskor toho 20.4. presne to nevieme, ale ideme autom tak v pohode 😉

ritulka
autor
14. mar 2009

my sme boli dneska na vystave v Budapesti a som total KO...priserne ma bolia nohy 😖

maryah
14. mar 2009

do anglicka este chceme prist, ale nie za pracou... chceme si prerobit ten domcek a musim behat po doktoroch... mam toho dost a na domov sa tesim i ked som pocula nejake nazory, ze nie je na co 😒

ritulka
autor
14. mar 2009

no mary, to stahovenie je fakt to najhorsie...lebo clovek bol zvyknuty a teraz musi triedit, co si nechat a co vyhodit...ked sme boli stahovat segru a to len menila byvanie, tak to bolo priserne...hore dole sme behali, kazdu vec chytili 3 x do ruky a ona musela povedat - nechat alebo vyhodit... 😒

maryah
14. mar 2009

na akej vystave ritulka?

maryah
14. mar 2009

ritulka, to triedenie poznam ☹

ritulka
autor
14. mar 2009

ale motorky a okolo toho...a ten moj chcel kombinezu, ale nemali jeho cislo 😀 😀 😀

nyya
14. mar 2009

aoojte babenky 😉 😉

mary prepac ze ti odpisujem az teraz ale kukala som si letenky na slovensko....

ritulka
autor
14. mar 2009

matka a nyya ahojte

mary a to sa segra vtedy stahovala od svojho ex, takze bola total v prdeli a tak sme s matkou sadli do lietadla a valili za nou jej pomoct...lebo sama by to nezvladla..on sa o nic nestaral a potom ked sme mu tam nechali par veci vyvolal - vzdyt tady nic neni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
14. mar 2009

nooooo, moj drahy by si tiez zgustol na motorky... mate motorku? podla planov si manzel tiez asi kupi 😲
ja by som strasne chcela ist na floru... nejake kvietky...
nyya, kedy ides na svk?

ritulka
autor
14. mar 2009

mary jasne, ze mame dokonca dve...a tu co kupil minuly rok, tak o tej som vobec nevedela a potom ked ju doniesol, bol aj pekny cirkus...lebo mi vobec nepovedal, ze ide nieco take kupovat...ale co narobim, je to je hobby, na hlavu sa nemozem postavit...tak to musim prekusnut

nyya
14. mar 2009

chcela by som ist tak koncom aprila 😉 😉 😉 ale priatel musi ostat doma ☹ ☹ ☹ tak sa mi moc nechce

maryah
14. mar 2009

to mi je luto ritulka o sestre... uz je dufam, ze v pohode... tento barak co v nom sme teraz tak to je nas stvry tu v uk... tak to poznam, ale tu v tomto sme 3 roky, je najvacsi a tak sa tu toho dost zmenilo. 😖

ritulka
autor
14. mar 2009

nyya kedy ides na SK???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre