Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
6. apr 2009

ahojtezatial nic cakam zatial neprisli a dufam ze nepridu len neviem kedy mam testnut meskaju od piatka

lenusska
6. apr 2009

Lulu ked Ti uz meska tak kludne testuj.. 😵 Ak je vynechanie koli tehu tak by mal uz urcite ukazat

nyya
6. apr 2009

aoojki babenky 😉 kde ste mi vsetky uz vas tu vobec ani nezastihnem... ☹ ako sa mate???a mame tu nejaku tehulku???

ritulka
autor
6. apr 2009

ahoooooj nyya, no ako citam, tak Lulu je nadejna tehulka....uz nech sa nam to tu pohne, lebo po Tlenka, ziadna ina tehulka ☹

ritulka
autor
6. apr 2009

sice ako som sa docitala, chodila sem medzi nas aj Mirip a ta je tehulka, sa mi zda, ze v 14tt a neprisla sa ani nechvalit

ritulka
autor
6. apr 2009

pochvalit, ja teda pisem 😀 😀 😀

nyya
6. apr 2009

aoojki ritulka 😉 no ved som akurat citala ze lulu moze byt nadjna 😉 😉 😉 trebalo by aby sa to tu trosko pohlo...o niekolko tehuliek viac 😉 😉 😉

ritulka
autor
6. apr 2009

presne nyya, lebo statisticky to tu nemame nic moc...holky co robite a preco sem nechodite??? ☹

nyya
6. apr 2009

no tak to by aj mna zaujimalo co vsetki robia..ved uz sem nikto ani len nechodi ☹ ☹

ritulka
autor
6. apr 2009

figurna nase je kde??? uz tu tiez pekne dlho nebola....

ritulka
autor
6. apr 2009

ja teraz tiez nemam moca casu, chytila ma upratovacia mania a umyvanie okien a vecer som total hotova... 😀 😀 😀 ale uz si planujem, co budem upratovat zajtra, som asi prdla 😀

ritulka
autor
6. apr 2009

figurka som myslela 😅

ritulka
autor
6. apr 2009

zelam peknu noc, packo 😉

lulu19
6. apr 2009

ahojte baby tak test negativny ale nevadi beriemto uz normalne uz som neplakala a kramy este nemam tak neviiem

mamartinka
6. apr 2009

lulu nic to.ved ono to raz pride.a k lekarovi sa nechystas aby ti potvrdil on preco meskaju?a kedy si testovala?

lulu19
7. apr 2009

ahoj testovala som v robote o 17 neviem pockam a ak nepridu tak asu vo stvrtok pojdem

mamartinka
7. apr 2009

lulu tak zatial nic?len nech sa drzia tam.

nyya
7. apr 2009

aoojte babenky... 😉 😉

lulu moooooooc drzkam palceky 😀

mamartinka
7. apr 2009

halooooooooo.nechce niekto popisat.kde ste kto.nam tu zasa prsi.

lulu19
8. apr 2009

ahojte baby no vcera som zacala spinit ale zatial nic tak neviem uvidime
ako sa mate je tu nieco noveho nova tehu?

mamartinka
8. apr 2009

ahojki lulu.no neviem zatial okrem teba nadejnej asi ziadna zatial tehu.aspon ja neviem.no a k lekarovi sa kedy chystas ked ti to meska?

nyya
8. apr 2009

aoojte babenky ako sa mi mate???ja celkom super dneska sme tu mali celkom pekne ale trosku chladno 😉 😉 a co mi mate noveho???ake je pocasie na slovensku???

mamartinka
8. apr 2009

no nyya ja som dnes volala domou a ze mame 30 naslnku.stupnov.zo zimnych bund sme na slovensku isli hned do kratasou.a to je april.co bude v juni,juli neviem.asi 40ciatky zasa.a inak ako mas?snazite?

nyya
8. apr 2009

awojki martinka...ja sa mam dobre len som dneska dost unavena a nic sa mi nechce...hej snazime sa a snazime ... 😉 😉 😉 treba treba...

mamartinka
8. apr 2009

tak treba.no mi teraz moc nie.manzel chodi na poobedne a pride uz ukonany.naposledy sme v piatok.a najblizssie asi v nedelu.vytaminy este uzivas?a este mas okrem tych nieco ine?ja mam este do piatka.potom az na slovensku si neake poridim.asi centrum maternu.neviem presne este.

lulu19
9. apr 2009

ahojte baby tak hlasim stav nezmeneni zatial mrcha neprisla uz sa aj zacinam bat

lenusska
9. apr 2009

lulu moja,tak chod k lekarovi ak mozes.Nic tým nestratis a upokojis sa.

mamartinka
9. apr 2009

lulu tak ako lenuska pise.chod k lekarovi.alebo sprav este test.a kolko ti meska?

lulu19
9. apr 2009

no meskaju mi uz dnes to je 7 den idem ku doktorke v stredu po sviadkoch

nyya
9. apr 2009

martinka ja stale tie iste este na mesiac alebo dva a uvidime co a ako bude.....ja ked pojdem domkou tak idem k doktorovi tak uvidime co mi povie.... 😉 😉

lulu beskaj k doktorke a budes vediet co a ako...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre