Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
13. máj 2009

mimka to mozes kludne a to je zenska doktorka 😅 no co budem sa tam snou natahovat pojdem domov a bude hlavne klud lebo uz na zdravotnictvo tu nemam nervy 😠 😠 odflakli ma ked sme sa snazili bola som tam zo stitkou v oktobri v novembri to poslal na konzultaciu a dodnes sa nic neudialo a to my vtedy tvrdil ze to nato vplyv nema moju doktorku slo porazit ked som jej to povedala a v januari upravene davkovanie liekov v marci prve dobre vysledky a mesiac nato upecene 😀 😀 tak teraz nech mi povie kto je tu doktor

nyya tie lieky ti musi predpisat lekar 😉

nyya
13. máj 2009

poviem asi maminke aby zbehla k doktorke a dala mi to predpisat mozno mi to pomoze...a dakujem babenky 😉 skusime a uvidime... 😀

a ako sa mi mate???

nyya
13. máj 2009

babenky moje kde ste mi ☹ ☹

maryah
13. máj 2009

ahojte baby, no antoniab to je presne to anglicke zdravotnoctvo... a aj to je jeden z najhlavnejsich dovodov preco som od tadial odisla... je to tam vazne otrasne... 😠

nyya
13. máj 2009

no ja to mam aspon vyhodu v tom ze ja mam doktora doma ale keby mam ist ku ginekologovi tak slovensko alebo bulharsko to isty 😉 😉

maryah
13. máj 2009

no ja nemam dobre skusenosti s anglickymi zenskymi vecami... ked som este brala HAK tak som choodila na vyter z posvy... sestricka ma zatiahla do nejakej miestnosti, kazala sa mi vyzliect do pol pasa, lahla som si na stol oproti oknu, dala mi tnu nieco umele, zasvietila tam lampu a zobrala mi vzorku... citila som sa otrasne... je to tam hrozne... egzem mi chceli liecit antibiotikami...zlate dobre nase zdravostnictvo.

mimka30
13. máj 2009

Baby na Slovensku tiež nič moc, ale keď ich zdrbeš, tak aspoň majú jaký, taký rešpekt 😝
Teda minule som tiež povedala svoje môjmu gyndošovi a nakoniec sa mi venoval pol hoďku. 😀

nyya
13. máj 2009

mimka alebo ked im dobre zaplatis tak su k tebe dobry tiez a sa ti venuju... 😉

mimka30
13. máj 2009

Nyyuška ja si platím ročne poplatok u súkromného a ten ma nechal čakať krvácajúcu hodinu, lebo povedal, že keď potrácam, tak mi aj tak nemá ako pomôcť. Tak som mu povedala, že som tam bola posledný krát. Ani len záznam mi nenapísal, len skonštatoval, že keď krvácam, tak to sú hormóny. 🙄 🙄 ☹
No môj muž bol tak nasrdený na ňho, že som myslela, že mu tam jednu ulepí. 😠

maryah
13. máj 2009

mimka 😀 😀 😀
ja som este na zaciatku mala takeho doktora pre ktoreho kazdy moj problem bol v poriadku, citila som sa blbo a trapne ked som sa mala na nieco opytat lebo mi to nevysvetlil a mala som z neho pocit, ze moje otazky su blbe... to som mala 17 a keby som mala teraz takeho doktora tak by som ho poriade zdrbala 😀
no a teraz mam super doktora a vzdy ked sa ho na nieco spytam tak si zoberie cas a vsetko mi to dopodrobna vysvetli... je fakt super. jooj, musim si zaklopat na drevo 😅

maryah
13. máj 2009

no to je teda jednanie na doktora 😠 . necudovala by som sa tvojmu manzelovi keby mu dal jednu taku poriadnu vychovnu

mimka30
13. máj 2009

Baby čo nám iné zostáva, no nie? Už som sa dosť naplakala do kelu 😠 😠 😠 Maryah, Nyyuška vy aspoň viete, že môžte otehotnieť. U mňa je to jedine o ivf. 😔

nyya
13. máj 2009

mimka tak to sa mu ani necudujem blbec jeden sprosty...babenky prepacte mi slova ale tak toto by ma vytocilo...ja ked som bola doma na slovensku u gynekologa tak bol slusny ku mne a sa mi venoval...a vipitoval sa vsetko aby vedel co a ako...a mi urobyl aj testy bez toho aby som ho o to poziadala...ale ked som bola v bulharsku tak tam ma moj priatel znamu a ona je zenska doktorka tak bola velmi slusna a mila ku mne tak som bola rada 😉

mimka30
13. máj 2009

Nyyuška Bulhari sú veľmi milí ľudia. Poznali sme zopár z Bulharska, čo robili s mojim manželom v Nemecku a boli zlatí.
Kedy máš tú svadbu??? Som hrozne zvedavá na fotečky 😝

maryah
13. máj 2009

mimka, u nas asi tiez nieco bude... snazime sa rok a zatila nic ☹

maryah
13. máj 2009

aj ja chcem vidiet fotkyyyyyy nyus 😉

mimka30
13. máj 2009

Maryah nebojkaj. Rok nie je až tak dlho. 😉 My 8 rokov robíme tie ,, smiešne pohyby" a tiež nič 😀 😀 😀

maryah
13. máj 2009

... ze smiesne pohyby 😀 😀 😀 . no, ale vazne... keby sme sa na seba divali z vrchu zo skrine tak by to bolo asi smiesne 😀 😀 😀

maryah
13. máj 2009

8 rokov??? fuuuj moja, neviem co mam povedat 😖 . si statocna moja a obdivujem ta 🙂

mimka30
13. máj 2009

Maryah- my sme minule o tom rozprávali, že to je smutné, že sa snažíme len kvôli bábatku. Už si to človek ani poriadne neužije, lebo sa stále sústredíme na to, či to klaplo- alebo nie. 😕 🙄 🙄

maryah
13. máj 2009

a ak sa mozesm spytat a nevadi ti to... viete kde je problem?

nyya
13. máj 2009

mimka svadba je 5 septembra tak sa moooc teskam 😀 😀 😀 tak to vam slubujem ze ich potom uvidite ked budu fotecky 😀 😀
my ich robyme 10 mesiacov tie smiesne pohybi a este nic ale verim ze uz skoro to pride.dneska som si aj pre stasticko kupyla nam oby dvom troch slonikou a otocila ku oknu aby to stastie prislo.... 😉

maryah
13. máj 2009

a viete co??? od vtedy co sme prisli z uk tak som si to zacala uzivat - no myslim tie smiesne pohyby 😀 😀 😀 . v uk sme mali take studene prostredie a tu je teplucko a lepsie sa tu citime tak si to uzivame "ze vsim vsudy" 😀 😀 😀

mimka30
13. máj 2009

Maryah ja mám endometriózu, mne raz vyoperovali ložiská a zrasty som mala cez celé brucho 😔

Nyyuška- ja že v júli 😕 Nyyuška aj ja mám sloníkov otočených chobotom k oknu. My máme všetko doma. Manžel sa rozčuluje, že lapače prachu. 😠 Nyyuška nemáš fotky zo svadobných šiat? Ja som strašne nedočkavá 😀

mimka30
13. máj 2009

Maryah- inak aj zmena prostredia môže pomôcť k otehotneniu. Takže šup, šup na to... 😀

maryah
13. máj 2009

a je tam sanca mimka?
mimka, ty si sa kedy vydavala? nemas nejake fotky v PC?

mimka30
13. máj 2009

Maryah ja som sa vydávala v roku 2001, vtedy ešte neboli fotky na cd, len také klasické. Ale idem hodiť nejaké naše fotky do albumu, dobre?

nyya
13. máj 2009

babenky moja tak ja uz idem ...akurat prisiel drahy domkou...papa.a dobru nocku 😉 cmuuuk

maryah
13. máj 2009

ja som sa vydavala v roku 2002, tiez nemame fotky na cd, ale tiez idem skusit odfotit alebo preskenovat nejake...

mimka30
13. máj 2009

Maryah hodila som tam fotečky nejaké. Zajtra ofotím zo svadby a dám do PC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre