Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mimomu
15. máj 2009

ja som tiez vracala z piatka na sobotu v noci a potom ako by utalo.....nic 😉
ktory si dc?ja 16dc.ako dlho snazilkujete?

nyya
15. máj 2009

ja som teraz 18 dc..ale moc sme sa tento mesiac nesnazilkovali lebo priatel bral silne antibiotika..tak sme radcej neskusali...mi sa snazilkujeme 10 mesiacov...a z coho tebe bolo zle??mne je uz zle od pondelka...a este stale nic nepreslo.. ☹

mimomu
15. máj 2009

najprv ma bolela strasne hlava,nemohla som spat a v noci som zvracala vsetko co som vecer aj cez den zjedla.
a rano som bola ako nadrogovana a potom som cakala ci to prejde,ale neprechadzalo tak som si dalo po 100 rokoch ibalgin a potom uz bolo vsetko ok.vobec neviem z coho to bolo ale z jedla urcite nie 😉
my sme tiez museli odlozit pred mesiacom snazilk.lebo viki mala kiahne 😒

tlenka
15. máj 2009

ja sa mam fajn... babatko tiez, 4.5. som bola na obycajnom ultrazvuku, vazi 483 g a meria 24 cm... doktor povedal, ze zas vidi dievcatko, ale kym to neuvidim v juni na 4D uzv, tak neuverim... citala som tu totiz, ze jedna co chodi k tomu istemu gynekol., tak do 30 tt hovoril, ze dievcatko, a ked sla tie posledne tyzdne do poradne do nemocnice, tak tam jej vraveli , ze chlapcek bude a aj sa narodil chlapcek... chodim na predporodny kurz - v piatky cvicit a pondelky prednasky...
nyyuska.. a z coho je ti tak zle? nie si tehotna?

lulu19
15. máj 2009

AHOJTE BABY ako sa mate co je tu noveho my s drahym po starom uz mi skoncili kramy tak sa ideme pustit dnes do toho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak sa tesimm a dufamme ze to teraz vyjde

nyya
15. máj 2009

babenky prepacte ale musela som si odbehnut zostalo mi dost zle tak som sa bola vyvratit...a teraz ma boli brusko a aj hrdlo...

tlenka neviem z coho mi je tak zla asi som nieco zle pojedla...ale tehu niesom...bolo by som stastna ak an ale necitim sa tak...

lulu19
15. máj 2009

baby mna si tu nik nevsima preco ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak idem pa

nyya
15. máj 2009

lulu ahooojki ja som nevedela ci si tu este...tak drzkm silnucko palceky aby sa vam to podarilo 😉 😉

lulu19
15. máj 2009

ako ti je este ti je zle
skus si dat cistu vodu a citron do toho mn eto velmi pomohlo ja som tiez prd tyzdnom vracala a mala som takto presne v pitaok minuli yzden pozit test a vracala som ale v noci som zacala velmi strastnme krvacat bolo mi az na odpadnutie tak ma dtrahy zobratl v sobotu v noci na pohot,vsetko bolo ok ultraz.bol ok ale preco bol pozit teh.test 2krat tak mi povedal ze prav bsom mohla byt eh v uplnom zaciatku tak som si poplakala trosicku a bolo mi dobre potom

nyya
16. máj 2009

lulu dakujem za pomoc 😉 😉 uz sa to zlepsilo som si dala aj tu vodu a aj cajik...sice mi je este trosku zle ale nie az tak moc...a ako sa mi ti mas moja????

nyya
16. máj 2009

babenky ste tu niektora???

lulu19
16. máj 2009

AHOJ nyya dkujem mam sa dobre vcera sme i s drahym uzili pekny vecer tak sme sa po dlhom cas milovali a nie plodili dieta tak bolo super nemyslim ani na to co sa stalo minuli vikedn tak teraz je uz super a tbeje ako

tlenka
16. máj 2009

pekny vecer,,, 🙂 ahoj lulu.. tak drzim silno palce pri snazilkovani a samozrejme aj ostatnym 😉
nyyuska, no ale uz dlhsie ti je nejak zle, nie?

nyya
16. máj 2009

no dneska je uz trosku lepsie trosku...dufam ze zajtra bude lespie 😉 to od tohto pondelka mi je tak blbo co je asi 6 dni..neviem..ale testik som skusala tak tehu niesom lebo vysiel negativny...ved uvidime ci pride mrska na buducy tyzden...

tlenuska a ako sa nam mas ti???

lulu aj mi ked sme sa milovali s drahym ked bral tabletky tak sme si to vsetko zacali zas uzivat a aj teraz 😉 😉 😉

lulu19
16. máj 2009

no aj my sme si to konecne poriadne uzili tak som aj rad alebo mi to u aj roska liezlo n sychiku milovat sa len preto aby sme splod dieta
moj drahy berie denne lieky na chrbticu travabenee-tralgit lebo ma vlke bolesti
ahoj tlenuska

nyya
16. máj 2009

no moj bol chory mal chitene priedusky ale teraz uz je ok vsetko...aj mne to liezlo lebo milovat sa len preto ze chceme babo je o nicom..treba si to uzivat a ked niekoho milujete tak je to este o to krajsie 😀 😀

nyya
16. máj 2009

babenky tak ja teda idem musim zavolat maminke...ma pre mna ten duphasol 😉 😉 alebo ako sa to vola...

tlenka
16. máj 2009

ok... 🙂

nyya
16. máj 2009

aoojte babenky tak som naspet 😉 😉

mimka a ti si mi kde???a ako sa mi mas???a ako sa citis???

maryah
17. máj 2009

caute baby, ako nedelujete? ja ma chvilku volna, krstniatko spi tak mam chvilku cas ist na net 😀

nyya
17. máj 2009

aoojte babenky 😉 ako sa mi mate??

aoojki mary..no ja budem dneska len tak lenosit a potm si pojdem uprata zase mi je akosi divno tak nechcem moc robyt toho...

mamartinka
17. máj 2009

nyya preco ti je stale zle.k lekarovi nepojdes?mozno si tehu.

mimka30
17. máj 2009

Nyyuška a ostatné babulky ahoj. 🙂
Nyyuška mám sa celkom fajn, zajtra už fičím do práce 😠 😠 😠 Nechce sa mi. 😠
Boli sme ešte v Avione 😉

nyya
17. máj 2009

a co aj ste nieco peken kupyli???? 😉

nyya
17. máj 2009

martinka to ja neviem ale priatelovi sa to tiez nezda on mi povedal bud si tehu alebo si chora teda prechladnuta...tak cakam ci mi pride mrska a uvidime...ale ja moc tuto k doktorovy nechcem ist...oni su tu blby s prepacenim... 😉

nyya
17. máj 2009

babenky ste tu???

mamartinka
17. máj 2009

nyy podla mna budes tehu.mozno sa to podarilo.moc drzim palceky.a kedy ma prist mrsa mrsata.

soni1
17. máj 2009

baby ahojte, 27.5. mám termín laparoskopie, ale je tu jeden háčik mala som ísť po menzese, ale mne nejako mešká, tak sa buď budem musieť preobjednať alebo neviem. Nemáte s tým podobné skúsenosti?
Menzes mi mešká 4. deň, ale stále cítim, že ma pobolieva v podbrušku, test sa bojím urobiť, kebyže som tehu už by mi to tam ukázalo?

mamartinka
17. máj 2009

soni1 vytaj v teme.ved skus spravit test a uvidis.uz ti to niekedy tak meskalo?

mimka30
17. máj 2009

Nyyuška ani sme nič nekúpili. Len som sa bola dať zafarbiť a ostrihať 😉 A ty sa mi ako máš? 🙂

Soni1- radšej zavolal do nemocnice, kde ťa budú operovať, radšej ich informuj. Mne robili tiež laparku, ale už dávno. Oni to musia v nemocnici vedieť, čo a ako. Tak im radšej zavolaj a informuj, že zrejme v tom čase budeš mať menzes, nech ti vymenia termín s nejakou pacientkou inou.
Držím palce, nech to dobre dopadne. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre