Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

felicia1
3. júl 2009

lulu 😢 pockaj este kym skonci ti rok snazilkovania,ale mozes mi prezradit,ci bol muzik na spg,a y si absolvovala folikulometriu alebo nejake vysetrenia?

lulu19
3. júl 2009

nie my sa snazime cca dva mesiacetak poriadnejsie takze este nie je dovod chodit na vysetrenia

cukruska zase prisla asi jej zaplatim na buduci mesiac dovolenku nikam hrozne daleko nech si odychcne ved usi byt uz unavena aj ona no nie neviem co nejde na dvolenk ale vsak raz sa unavy 🙂 🙂

felicia1
3. júl 2009

lulu,pokial viem,raz si pisala ze snazite sa uz 7 mesiacov a to bolo uz velmi davno,ak si nedavate pozor tak to ber,tak ze sa snazite

felicia1
3. júl 2009

no,zas ked sa snazite intenzivnejsie 2 mesiac a ste obaja v poriadku,tak ver tomu,ze dlho nepotrva a budes mat dietatko pod srdcom,mozno uz tento treti mesiac a potom ti aj poblahozelam,lebo to bude v kratkom case,ak sa vam to podari 🙂 🙂 🙂

lulu19
3. júl 2009

ale to nebolo ano snazenie ved vela krat sme si davali poroz a drayhy sa ani neurobil do mna a velakrat sme sa milovali uz po oulke a nie vzdy tak t neberim ako snazenie to mi aj dokrotka povdsla ze to nie je snazenie prepacte mi za vyrazi

felicia1
3. júl 2009

lulu,tak potom nesmut,2 mesiace je maaaaalo,ja ked budem mat povolene snazit,tak sa nespolieham na to,ze hned otehulim,aj ked mi davaju 99% ze ano,po tebletkach,ale uz som sa zmierila s tym,ze som september doma,od oktobra ak sa podari,do roboty a popri tom snazit,a ked to nepojde,tak to nepojde,no hadam do roka ano a to budem mat uz aj narok na matersku 🙂 a celkove sa aj moj stereotip zmeni,uz nie len rano vstat,s malym sa hrat,na obed ho uspta,po bede program,ale budem chodit do prave a po praci si budem vychutnavat maleho a bude mi rozpravat zazitky zo skolky a ja zas spoznam novych ludi a nebudem mysliet na snazilkovanie ako to bolo doteraz,mala som cas a nemala som nad cim rozmyslat tak som myslela len na jedno,ale si fandi co?pekne sa o tom pise,leno ci to tak aj bude 😀

lulu19
3. júl 2009

a preco sa nemozete teraz snazit co ti bolo alebo je ?tedaak mozes povedat
pekne prestavy a aprajem ti abysa ti spnili aj ja som dufala ze vyjde hned a nidc

felicia1
3. júl 2009

lulu,vyjde to,neboj,moja 🙂

mne zistili stitnu zlazu,tak som musela hned prestat snazit a zacat aj chudnut,aby som ohla lahsie otehotniet a aby som nesla do buducna do porodnice ako slon,v chudnuti sa mi dari,mam dole skoro 9 kilov,skoro 😀 keby som otehotnela tak by som mala pravdepodobne opakovane potraty a to nechcem,v auguste idem na kontorlne tesy stitnej ci sa mi upravila hodnota stitnej musim klesnut z cisla 25 na 5 apson a mozme snazit,len keby som aspon vedela v akom stave to je teraz,no ale musim vydrzat,ine mi ani neostava,mala som problemy s cykom ku koncu a vsetky tie bolesti a priznaky boli zo stitnej

felicia1
3. júl 2009

lulu a nejdete niekde na dovolenku?ze by ste vypli troskua oddychli si?

my odchadzame 12 teraz do tatier,uz sa neviem dockat,konecne

lulu19
3. júl 2009

moze sa spytat co robis ze chudnes

lulu19
3. júl 2009

no tento rok nejdeme lebo nememdovolenku iba tyzden a to som sa douvedela len cca dva tyzde do zadu takze budenme doma alebo pojde, ku nasim

felicia1
3. júl 2009

lulu,tak,v prvom rade cvicim,papam ovocie,to len doobeda,ako desiatu ked mam chut,chlieb len razny,maslo len light flora je mnam,dietnu salamu ale kuracie,obed je maso,ryby,len biele maso,bez prilohy ale so seleninou velaaaa,pobede sa papaju bilekoviny,ako kotage chees,tvaroh odtucneny,co javiem,este ,proste bliekoviny,vecera je ta ista ako obed a druha vecera moze byt jogurt nizkotucny biely alebo do 3 %tuku,strasne vel avody treba vypit,minimlane 2 apol litra a sem tam precistovaci caj,-zihlava

lulu19
3. júl 2009

idem si aj ja na to

felicia1
3. júl 2009

kde ides?nepochopila som

lulu19
3. júl 2009

idem si aj ja pokuit sa schudnut a mozno ked nebudem tak mysliet na babatko a zamestnam sa niecim inym tak pride aj baatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

felicia1
3. júl 2009

super lulu,drzim palce,ak by si neico potrebovala ohladom chudnutia tak mi ipni,lebo sem k vam nechodievam,len sem tam nakuknem na tie na ktore som zvedava,ci uz............

mamartinka
3. júl 2009

no ste toho popisali.

lulu19
4. júl 2009

ahojte baby kamaratka mi dnes rodi juj ale sa tesim ufam ze uz ma po tom a ma maleho martinka pi sebe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamartinka
4. júl 2009

no to je radosti lulu.ahoj.tak drzim palce kamaratke nech sa Matkovi na svete paci.nech je zdravucky a nech robi rodicom len radost.a ty ako?uz lepsie dnes?

lulu19
4. júl 2009

no ako sa to vezme aj ano aj nie ale budemem mat martinka tak budem pestovat kocikat cicikat juj ako sa tesim ale sa bojim o nu lebo od vcera vecera mala silne ontrakcie a dneso pol 12 jej odtiekla voda a le nebola otvorena len na pol centr tak sa boim asi jej robili sekciu tak snad su uz v poriadku

lulu19
4. júl 2009

ahojte tak kamaratkesanorodil chlapcek .nakoniec mu dali meno davidko ma 52cm a 3500G narod sa okolo 19 chudatko slavka velmi je zasivana lebo nebola velkmi otvorena len na 4cm tak je velmi dotrhana ale je statna tak ja mam sem dam aj fotku ked mi posle

mamartinka
4. júl 2009

lulu zegratulujem kamaratke.hod potom foto.o chuda sa bude asi dlho zotavovat.aj pojdes pozret za nou?a pekne miery mal.Davidko aj mamina nech su hlavne zdravucky.

lulu19
4. júl 2009

no pojdem ich kuknut az ked budu doma a troska sa zotavi lebo ona vbyva inom meste ja v inom a ja pracujem
juj teim sa

mamartinka
4. júl 2009

tak sa aspon potesis a mozno sa nieco prilepi aj na teba. 😉

lulu19
6. júl 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
kde ste vsetci

mamartinka
6. júl 2009

ahoj luluuuuuuuuuuu ja som tu.mas dnes volno?ako kamaratka?

lulu19
6. júl 2009

ahoj nie robila som len dnes na rano
kamaratka uz dobre

mamartinka
6. júl 2009

lulu nevies mi poradit neaku stranku na stiahnutie neakeho dobreho cvicenia?aerobik a tak nieco.rozmislam ze sa dam na cvicenie.

tlenka
7. júl 2009

ahojte baby... ako sa mate?
co nove? idete niekam na dovolenku? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre