Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
8. mar 2010

ako ked neprisla mrcha??? ved teraz mam, ved aj ty si mala cyklus upraveny utrosom... ja som dnes 30 DC a cyklus mavam (normalne bez utrosu) 25-27 dnovy...
na krv a sono idem v pondelok 15.3. aj ja keby som sa dala fotit drahemu tak by sa asi na mna dival vselijako, ale asi by tiez krutil hlavu 😀 😀 😀

figurka.m
8. mar 2010

no mne utros mrchu nikdy neovplyvnoval, aj pri IUI som ho brala a mrcha dosla 🙂

zatial co poznam babenky po IVF, kde sa neuchytilo tak mrcha prisla tak ako mala, a tym co neprisla boli tehu, takze vyzera to velmi nadejne u teba 😀

maryah
8. mar 2010

ked sme zacali s IVF tak som mala dlhy protokol a na 16. DC som zacala uzivat proveru a ta mi ten cyklus posunula na 30 dni takze asi aj ten utros... jaaaaj, kiez by si mala pravdu... ked som mala 25. DC tak ma boleli krize ako na mrchu, to som si myslela, ze no do r..i, je tu ta mrcha a nastastie nedosla... uz ma 2 krat boleli krize na mrchu a zatial chvalabohu nic nedoslo a dufam, ze ani nedojde 🙂
dufam, ze mas pravdu 😵 😵 😵

figurka.m
8. mar 2010

ja som presne v den, ked mala dojst, mala priserne bolesti v krizoch, boli sme na pohrebe v kostole a to som myslela, ze ma tam odvali, to bolo neskutocne, mala som aj taky hlien ako ked uz ide mrcha, tak som bola zmierena, ze nic, no a ked do druheho dna neprisla tak som testla a bolo 😉

tiez mam cyklus 27 dnovy a po provere prisla na 31 DC

ja viem,ze ty si tehu a hotovo 😎

maryah
8. mar 2010

jaaaaj, dakujem figurka, zatial to mam take ako ty no, ale este to nemam potvrdene a dufam, ze budem coskoro mat... ja sa bojim testnut... mozno testnem este pred krvou, ale neviem... 😅 som taky strachoprd 😀
a ako sa inac citis? nevolnost mas? ozaj, a syncek Tony to ako zobral, ze bude mat surodenca, tesi sa?

lulu19
9. mar 2010

ahojte baby tak ja som dopadla u gynek zle hadam uz horsie ani nemotz by t yt

zistila mi ze mamzle ph a ze mam ureaplazmy tak mi nasadila ant. babby nemate niektora skusenosti s tym

lulu19
9. mar 2010

som zufala ako som s tesila ze mi povie ze je vsetko ok ze sa mozmesnazit dalej kolko som sa uz naplakala uz neviladzem

antoniab
10. mar 2010

ahojte

lulu hore hlavu bude dobre 😉

takze to tu rozbehneme nieze si tu budem pisat sama zo sebou 😝 🙄

figurka tak rastieme pekne hej joj ale som rada normalne ked pozeram na tvoj pas tak mi tehu aj chyba ale zas ked si spomeniem na posledne 2mesiace som rada ze je to uz zanami 😝

mary ja tiez verim ze uz si tehu a hotovo 😵 😵

figurka.m
10. mar 2010

ahojt 😀

lulu, je mi to luto, ja s tymto nemam skusenost, mozem ti len povedat, ze zena vydrzi vsetko, nam trvalo 8 rokov, kym sa nam narodil syn a tiez som to uz vzdavala, plakala som kazdy mesiac, ale nakoniec to vyslo, ja viem,ze ta cesta k tvojmu babatku sa predlzuje, ale musis vydrzat a verit a ono sa to podari, preliecis sa a babatko pride, uvidis 😎

maryah, no nevolnosti ani nemam, ja vlastne skoro nic, len take mierne bolesti prs a tocaky hlavy , ale to je z tlaku 🙂tony sa uz nevie dockat, uz by najradsej kocikoval, no uvidime, ked bude treba ci sa mu bude chciet 😉dnes som bola na poradni, male ma 2,5 cm, pekne sa vrtelo a nakoniec zamavalo, no revala som jak mala 😅

antoniab, no ved to,v lete ma asi odvali s brusinom v tych hicoch, a to ani doma sa schovat, ved maly mi tu neobsedi 😅Timka je zdravucka, kojis ju?

maryah
10. mar 2010

no caute, tak pomaly nam to tu ide...
lulu, neboj, nema to vplyv na polodnost, preliecis sa a budete snazilkovat 😵 😵 😵
strasne ten cas veru leti... figurka je uz 10 tt a timka uz ma 2 mesiace...

lulu19
10. mar 2010

ahojte baby dakujem v za podporu dufamze vsetkobude v poriadku beriem antibiootika a na buduci tyzden idem na kontrolne stery tak dufam ze to bude lepsie teda duffamze to bude dobre je to pravda ze zena vydrzi vela a tebe figurka klobukdole neviem ci by som to zvladla to c ste zvladli vy drzim palce nech sa vam narodi zdrave babatko a vsetkym babam to prajem a tie co maju svoje pokladiky uz v postielke tak isto len zdravicko dufam ze po liecbe a prelieceniisa nam babatko podari a bude vsetko ok
dakujem vam babyb ze sa tu mozem vyzalovat velmi mi to pomaha

antoniab
10. mar 2010

no veru mala ma uz 2mesiace a teraz mi zrazu tak strasne leti cas 😝 a uvedomujem si ze starnem

figurka kojim aj sunar davam raz tak raz tak malo mliecka a strasne ma bolia prsia jeden cas som odsavala a davala s flase lebo malo vytiahla teraz jak podrastla tak jej to aj ide a zas mlieka malo no proste kolotoc som myslela ze kojenie je jednoduchsie 😅 niekedy mam stochuti sa nato vykaslat ale kym kolko tolko toho mliecka je tak nech si ho vychutna a potom este co to usetrime lebo byt len na sunary je zataz na penazenku ale co clovek pre deti neurobi 🙂

a neviete co je s babami lenuska ritulka a ine co tu chodili tak vela sme si na zaciatku pisali a tak stale na vas myslim co kto ako sa ma 😎

maryah
11. mar 2010

ahojte 😵 😵 😵 , lulu neboj, este mas vsetko pred sebou, dobre to dopadne, nieco som si o tom precitala a pisali, ze ureoplazma nema vplyv na plodnost, ale ma sa preliecit tak hore hlavu, bude dobre... no a zena toho znesie na pleciach dost, takuto silu nam mozu muzi len zavidiet i ked by sme si priali bezstarostny zivot 🙂
antoniab, moja segra hovori, ze clovek vidi na detoch ako ten cas leti a ma pravdu... jej syncek sa len nedavno narodil a uz ma 10 mesiacov... aj ja by som rada vedela co je s babami ritulkou, lenusskou a nyyou, snad sa ozvu...
tlenka, mala je uzasna 😵 a aka je uz velka 😵 . surodenca planujete alebo je to este v nedohladne?
a nasa nova mamicka figurka sa ma ako?

antoniab
12. mar 2010

mary cista pravda tak si baby uzivajte este kym niesu deti lebo ste mlade 😀 mi co mame deti uz starneme 😀 😀 vsetko ma svoje pre a proti na jednej strane si poviem ze sme mohli este pockat a na druhej som rada ze ju mam
to mi chces povedat ze ten mali chrust co si mi posielala fotky uz ma 10mesiacov no tak to cas leti 😕 😅

lenusska mi pisala ze sa ma dobre babatko este nemaju ale stale veria ze pride a to je podstatne verit treba to je zaklad celeho 😉 a vsetkych pozdravuje kedze ju to velmi mrzi tak neprispieva ale urcite zacne ked postretne jej srdiecko stasticko 😉 ale podctivo cita takze lenuss potom sa isto iste ozvi 🙂 🙂

nyya prednedavnom pisala tak snad ma tiez len smutnejsie obdobie a coskoro sa ozve

baby je mi to strasne luto ze to tak dlho trva a chcela by som napisat tak strasne vela ale sama viem ze ziadne slova neviplnia to prazdno a ten smutok ked zas nic ale verim tomu ze to pride len kazdy to ma v osude napisane inak ale isto iste budete mamicky a velmi dobre 😵 😵

mary tak co netestla si odolavas 😕

maryah
12. mar 2010

ahoj antoniab, aj ja som urcitu dobu sem neprispievala lebo mi to nerobilo dobre, ale uz som zase tu a teraz som na pn tak som tu skoro cely den...
no, testla som 10 dni po ET, cize vcera a bola tam slabsia druha ciarka, ale bola, mrcha a ani spinenie zatial nie su (tuk-tuk-tuk na drevo) tak dufam, ze bude silniet... zajtra testujeme znova. ja by som netestovala keby muz do mna nedobiedzal, ze on je zvedavy viac ako ja 😀 😀 😀 , chudacik 😵 😵 😵

antoniab
12. mar 2010

boze to fakt ti vole az mi zimomriavky vybehli tak to je parada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sa teism strasne to je uz iste uz bude len silna silnejsia najsilnejsia a totom bude ta gulicka v tebe uz len raaaaaaaast 😉

maryah
12. mar 2010

ja sa zatial tesim veeelmi opatrne... ak sa to podari tak sa budem viac tesim zajtra a potom najviac v pondelok...

antoniab
12. mar 2010

tak hned daj vediet bo to prezivam jakeby som ja cakala 😀 😀

figurka.m
14. mar 2010

ahojte 😀

co to citam? Maryah, vravela som, ze si tehu 😎 😎 😎 to je super, inac pozri moj testik, ciarocku ledva vidno a uz som v 11tt 😀
zajtra drzim palceky, daj vediet ako si dopadla, ale to uz je vlastne jasne 😉

maryah
14. mar 2010

jeeej moja, dufam, ze mas pravdu 😵 😵 😵 . test mame rovnaky tak si ma trosku potesila 😵 . zajtra dam hned vediet 😉

antoniab
21. mar 2010

mary tak co 😕 ....................?

maryah
21. mar 2010

ahoj moja, az dnes som sa mohla dostat na konika, neslo sa mi prihlasit... no a co sa tyka mojho tehu/netehu tak z toho nie je nic... ☹ zacala som spinit, uz som vedela aka bije, bola som na tom HCG teste a bol na hrane - 24 jednotiek a na pozitivny test ma byt 50... bola som objednana o tri dni, ale uz som potom zacala krvacat... no a ten dalsi test bol negativny, ale uz beriem aj tabletky na KET... este tento cyklus mi idu vkladat naseho mrazacika takze bojujem dalej...

antoniab
21. mar 2010

oj moja zlata 😔 a ja som myslela .... ze je to tam no co teraz to uz vide neboj drzim silno palecky 😵 😵 🤐

figurka.m
22. mar 2010

ahojte
Maryah, do kelu, je mi to luto, ale evidentne tam nieco prebiehalo, HCG sa netvori len tak, drzim palceky a verim, ze KET-ko vam urcite vyjde 😉

maryah
22. mar 2010

ahojte baby, citam po sebe a pisem hluposti... HCG som mala 42 a nie 24, ale to je uz teraz jedno 😅 . dakujem za povzbudenie a myslim, ze tentokrat to vyde lebo uz som nastartovana... 😉

lulu19
22. mar 2010

ahojte baby potrebovala by som poradit
19.3 som mala dostat ms ale stale nic vcera vecer som akoby trosilinku krvy nasla na nohav ale naozaj stoska ako maly hrasok .s priatelom sme sa vceravecer milovali .chcem sas pytat ci by mohol sex zastavit menzes alebo ci je mozme ze cakam babo.je mi aj nejak divne v sobotu som zvracala ale iba jeden krat .viem ze by bolo asi najrozumnejsie urobit test ..ale bojim saskalmania ☹ ☹ ☹ ☹
dakujem
maryah je mi luto e sa nepodarilo ale treba verit ze teraz to vyjde 🙂

lulu19
22. mar 2010

oaj zabudloa som napisat ze beriem 2tyzdne antibiotika ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maryah
22. mar 2010

ahoj lulu, no teoreticky by si aj mohla byt tehotna... sex si myslim, ze urcite nezastavuje ms a co sa tyka antibiotik tak to neviem, ale moze to aj suvisiet s tym ked mas tie problemy... takto ti je tazko povedat a asi ti nic ine moja nezostava len si urobit test, je to sklamanie pri negativnom vysledku, ale budes vediet na isto. a ako sa citis?

lulu19
22. mar 2010

citim sa pschyicky zle momentalne placem a inak mi je tak ze mam pocizt ako keby mam cikat ale neda sa mi a citim ako keby mam teplotu sj prsia mam troska take zvacsene a mam akoby hrcu v krku

maryah
22. mar 2010

urob si test moja, ked si mala ms dostat v nedelu 19.3. tak teraz by tam uz malo byt nieco vydiet... ako dlho sa snazite o babatko? nepatrali ste po pricine, ze preco sa vam nedari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre