Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
22. mar 2010

no a o tej psychike by som vedela aj ja rozpravat... teraz som uz v pohode, ale pred tyzdnom som bola hrozna a nic na svete ma nebavilo... ale uz mam dalsiu nadej a tak verim, ze teraz to bude uspesne 😵 😵 😵

lulu19
22. mar 2010

mne zistili e som nemala dobre ph a snazime sa tak asni nie pravidlne vzdy nieco bolo co sa stalo a prekazio nam snazenie ao mrchu som mala dostat 19 .3 v piatok a ta psychika jaj uz nevladzem aniplakat

lulu19
22. mar 2010

a este mi zistila ze mam nejaky urinoobacil ci niecotake

maryah
22. mar 2010

moja neboj, treba sa len pozviechat a ist dalej... preliecis sa a pojdete opat dalej 🙂

lulu19
22. mar 2010

ja uz nevladzem co vsetko by som zato dala by sme mali babo

mamartinka
22. mar 2010

lulu uvolni sa.To moze aj psychyka blokovat ze ti mrska nedorazila.Ale aj tak silno drzim palce nech si najdes vytuzene//.

lulu19
22. mar 2010

aoj psychiku som mala ok ale dnes pobede to ns mna dolahlo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
22. mar 2010

Treba dufat a verit a ono to raz pride.

maryah
22. mar 2010

lulu, zla psychika urcite nerobi dobrotu v tehotenstve a aj v priprave na tehotenstvo... presne, treba dufat a verit, nic ine nam nezostava, ja som sa tiez otriasla. bolelo to a idem dalej 🙂
ahoj mamartinka 😵 ty sa mas ako?

mamartinka
22. mar 2010

Ahoj maryah.Ale da sa to.Aj ked by tiez mohlo byt lepsie.Ale uz to neako neriesim co sa tehu tyka.Inak nieste niektora aj na facbooku?Ak chcete si ma pridajte Sediva Martina.Taku pusu mam fotku.

nyya
26. mar 2010

aooojki babenky...ako sa mi mate???ja sa mam super...akurat sme prisli z dovolenky tak sme si to uzili...bolo super🙂)a co mi mate noveho ???je tu nejaka nadejna tehulka???
antonia a tlenka ako sa maju malinke???vidim na fotkach ze rastu obydve strasne rychlo🙂))

maryah
26. mar 2010

no ahoj nyya, konecne si tuu, no hovor ako bolo a kde ste boli? tehula tu zatial je len figurka, ale budeme ju nalsedovat dalej aj my 😵 😵 😵

nyya
26. mar 2010

mi sme boli v grecku a bolo super 😉 😉 sme si odychli a relaxovali...no tak tomu verim ze ju budeme nasledovat 😀 😀 a co ti ako sa mi mas???

maryah
26. mar 2010

jeeeej, ako ti je dobre, mali ste tam pekne pocasie a teplo?
aj ja by som potrebovala vypadnut niekde a vycistit si hlavu... no, mam sa celkom fajn, som po neuspesnom IVF, ale ideme na vklad zmrazenych embryjok...

nyya
27. mar 2010

mary tak to ti silnucko drzkam palceky aby to uz vyslo 😉 neboj ono to raz pride...no mi sme tam mali pekne a teplucko ...take pekne jarne pocasie len bolo 30 stupnou🙂

mamartinka
27. mar 2010

nyya aj batoztek ste si mozno priniesli.Ci nie? 🙂 Nezamiesili ste si dovci?

nyya
28. mar 2010

martinka tak to neviem ale ja to uz nechavam tak ani sa o tom nebavime a snazim sa na to nemysliet..je to jednoduchsie...nechame tomu volnu cesticku ved raz si nas to najde....a vy co ako pokracujete???

lulu19
31. mar 2010

ahojte baby .ja len ze menzes som dostala uz aj skoncil 🙂 dnes som bola u doktorky a gynde na kontrole kvoli tej ureaplazme co mi naslapred mesiacou a vysledky budem mat az o tyzden a pol ale my povedala ze to vyzera uz vyliecene takze sa mozme snazit o babatko juj baby tak sa tesim dnea mi trhali zub jaj to boli ale som rada ze na gynde som pochodila super 🙂 🙂 🙂 🙂
a ako sa matte je tu nejaka tehulka
nyya aj my to snad uz tak zacnemem brat ze snazit sa budeme ale nebudeme na to mysliet

maryah
1. apr 2010

ahoj lulu, no to ma teší, že si sa vyliečila 😵 😵 😵 teraz šup-šup na snaženie... počkaj si na stred cyklu a môžete začať. veľmi ti držím palce aby sa vám zadarilo 🙂 potom daj vedieť 😵

mamartinka
2. apr 2010

Vodka,sunka nech Vam chuti,vino nech Vam hlavu muti.Ved len raz ma tuto moc,prajem krasnu Velku noc!Krasne sviatky vsetkym. 😉

antoniab
5. apr 2010

krasne velikonocne sviatky dodatocne prajeme 😉

mamartinka
5. apr 2010

To uz je slecna.Ako sa inak mate antoniab?

antoniab
9. apr 2010

dakujem mamartinka mala rastie ako z vody mame za sebou prve ockovanie len z mierne zvysenou teplotou ale nervyky mame este teraz a zle od vtedy spi joj aj z ockovaniami ☹

a co vy ako sa mate dufam ze tento rok bude plodnejsi v tejto teme 😵 😵

lulu19
12. apr 2010

ahojte baby tak dnes som volala na gynek za tie vysledky kvoli tej urea.aj po dobrati 2 baleni antib. sa to nezlepsilo takze berime dalsie tak zase som z toho vedla nicine my nezostava ako zase len cakat uz som sa aj vyplakala ale uz nevladzem ja uz baby neverim ze niekedy budme mamcka ze budeme mat babatko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ vsetko tak obre vyzeralo ked som bola na kontrol.steroch a bum prisli vysledky a zle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maryah
12. apr 2010

čauko, antoniab, malá je nádhernáááá
lulu, hlavu hore, nesmieš sa vzdávať... je predsa toľko možností ako otehotnieť... koľké ženy aj napriek neúspechu sú stále naladené pozitívne a veria, že sa to podarí... takže hlavu hore a nezúfaj... preliečiš sa a začnete znova 😉

figurka.m
13. apr 2010

ahojte
antoniab, mala je riadny usmievajko, je krasna 🙂

lulu, ved nezufaj, musis sa naladit pozitivne, si mladucka zivot mas pred sebou a tolko moznosti, neboj, dockas sa 😉

ja mam zle spravy, na merani NT nam nameral doki 5,3mm, co je velmi zle, indikuje to vyvojove vady, alebo ine poskodenia, buducu stredu idem na trple testy na genetiku do Martina a potom na amniocentezu, baby drzte mi palceky, nech je vsetko v poriadku, ja by som to druhy krat nezvladla ☹ keby aspon ten cas bezal rychlejsie 😒

maryah
13. apr 2010

joooj figurka, to ma mrziii, ve2mi ti budem drzat place aby to dobre dopadlo...

maryah
13. apr 2010

a co je to to NT? a kolko je norma?

figurka.m
14. apr 2010

maryah, dakujem
NT je nuchalna tranluescencia alebo prejasnenie sije, meria sa to UTZ, norma je maximalne do 3mm
a aby toho nebolo malo, mm je v nemocnici, minuly tyzden spadol z rebrika a sprosty doktor ho nechal tak, ze ma len narazene rebra a dnes som s nim sla na sono, tak ma nieco so slezinou, krv okolo criev a aj s oblickami nieco, idu ho teraz operovat a zajtra zase operuju svokra, odoberaju mu oblicku koli rakovine, berie aj chemoterapiu no vyzera to kadejako, moja maminka ledva chodi no .....prepacte, ze tu takto vzdycham, ale ja uz fakt nevladzem, nechapem co sa to dej ☹

maryah
14. apr 2010

preboha moja, to ťa kto skúša, že koľko znesieš??? znesieš toho naozaj veľa 😒 ... jeden úder za druhým... drž sa mi moja... a aká je šanca, že bábatko je v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre