Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
3. jan 2011

no aj ona v lekarni my vravela ze byva aj v akcii .ved este pockam mozno bude a ak nie tak kupim ved ked vydrzi dlho tak sa oplati aj tak ale potom uz puder nepouzivas ze ?len natries ritku a vajka malemu s tym a je ?

cukruska1920
3. jan 2011

@lulu19 puder vobec...len ten krem... pouzivam ho hlavne ked sa pokaka... po cikani len sem tam... treba natierat hlavne vajka lebo cikacka ich vystipe a potom mozu boliet

lulu19
3. jan 2011

aha dakujem za radu to my velmi pomoze ked mi takto poradis lebo ty v tom uz mas prax 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj pipika natieras ci s tym nic len umyt a je .@cukruska1920

cukruska1920
3. jan 2011

@lulu19 nooo...ja uz som skusena 😀

lulu19
3. jan 2011

@cukruska1920 vved ano ja budem za par mesiacou 😀 😀 😀 😀 uz sa neviem dockat 🙂 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
3. jan 2011

@lulu19 urcite hej...inak ked si spomeniem ako som sa ho v nemocnici bala prebalit ked mi ho priniesli na izbu tak sa smejem natom

lulu19
3. jan 2011

@cukruska1920 ved toho sa aj ja bojim a toho kupania hlavne .ale ved sa naucim .

cukruska1920
3. jan 2011

@lulu19 juj tak mne dlho trvalo kym som sa odhodlala sama kupat ho... dovtedy kupala mamina a ja som sa pozerala

lulu19
3. jan 2011

@cukruska1920 no ved ked ma kto tak je dobre ale ja na to budem sama s muzom lebo svokra ta ho kupat nebude len ak muz mi pomoze 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ved naucim sa

cukruska1920
3. jan 2011

@lulu19 neni to tazke...skor je to strach ked je telicko take drobucke

lulu19
3. jan 2011

no ved ano ale ved ked nebudem vediet zavolam moju mamicku a ta pomoze vravela ze pride mi pomoct 🙂 🙂 🙂
ja mam teraz taku dilemu ci mam kupit overalik taky ako mas ty alebo my bude stacit takyto kabatik lebo maly sa narodi az v marci a mam fusak co sa mi da dat aj do vajicky .

nyya
3. jan 2011

@lulu19 dakujem no mi sme mooc chceli chlapceka a hlavne drahy aby mal s kym kukat futbal 😉 😉 no uz sem tam citim take slabunke kopanceky ale taky ten poriadny som este necitila..ale uz hadam coskoro pride a mali sa hybe stale kazdy dnik...hlavne ked si hladkam brusko a ked mu drahy da pusku... 😉 uz aj brusko nam krasne rastie...sme dali zalohu na kocarik tak som mooc rada a aj na postielku...no veru tebe sa tu uz pekne blizi... 😉 a ako sa citis???

@cukruska1920 malinky je velmi krasnunky🙂))

lulu19
3. jan 2011

@nyya ahoj no citim sa zatial dobre klop klop uvidime dokedy to bude .no neboj za chvilku to budu uz riadne kopance a ko aj u nas uz nemozem lezat ako ja chcem uz da na javo ze sa mu to nepaci a hlavne v noci a tiez ked mi treba ist cikat vtedy vie velkmi kopkat ale je to zlate ako sa mi vlni brusko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a uz normalne pocuva na meno ked ho ohlasime a hlavne reaguje na muza ked sas nim rozprava 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
juj uz sa to blizi veru mne to velmi rychlo uteka .my uz mame aj kocik kuk album 🙂 🙂 🙂

nyya
3. jan 2011

@lulu19 no uz sa tesim na to....dneska sa veru nicolas hybe cely dnik ...je to nase sidielko 😉 no videla som vas kocarik je velmi peknucky ....a aj peknucke farby...nas kocarik je taky cierno strieborny a vnutro ma cervene...moc sa mi paci🙂))no nase si este len zvyka na meno ale tak sem tam ked sa s nim rozpravam tak sa mrvi tak viem ze ma pocuva🙂))je to mile....a vidim ze uz ti aj brusko pekne narastlo je velmi pekne...taky malinky spic 😉

lulu19
3. jan 2011

@nyya jaj vd si mi ukazovala vas je tiez pekny
no rastie mi brusko a poriadne a este ked si predtavim ze 11 tyzdnou tak prasknem . 😀 je tiovelmi zlate k ed sa ta k hybe .aj nas ma take dni nas sa vxccera cely den hybal .mna strastne trapy zaha ma paly .ty nemas aktualnu fotku bruska

lulu19
3. jan 2011

@nyya jej ake mas pekne aj ty brusko a tiez take spicate tak to je asi pravda ze pri chlapcekoch je brusko spicate

nyya
3. jan 2011

no to teda asi hej lulu...mne to mamina hovorila vzdy a ked sa mi ukazalo brusko ja som vedela ze to bude chlapcek...a dakujem 😉 si zlata

nyya
3. jan 2011

@lulu19 aj ja mam zahu sem tam a vies co to znamena...ze mali bude mat vela vlaskou...to mi aspon moja mamina vravi 😉 ved uvidime ci to je pravda....no dala som sem nejake z noveho roka ked moj drahy nemohol odolat ma odfotit... 😉

lulu19
4. jan 2011

@nyya no aj moja mamina mi vravela ze maly bude vlasaty ved uvidime .a co ti pomaha na tu zahu ja som skusala vsetko od mineralok ,cez mlieko ,aj horcicu ale z tej mi je na vracanie .pekne mas brusko .to ja som uz ako slonik 😀 😀 😀

lulu19
4. jan 2011

ahojte je ttu niekto potrebujem poradit

nyya
4. jan 2011

@lulu19 mne vzdy pomaha mlieko...to je najlepsie ale take studene....dakujem no veru uz nam rastie drobcek a dneska sa mi tam pekne hybal cely dnik uz sa asi chysta na tie kopanceky... 😉 a v com potrebujes poradit lulu???

lulu19
4. jan 2011

@nyya dakujem ze si tu nevies nejaku stranku na nete s detskym oblecenim a aka je zavinovacka dobra s kokosovym vlakom alebo aka

nyya
5. jan 2011

Lulu no co som si citala tak ta s kokosovim vlaknom ma byt dobra ale tak zo skusenosti ti poradit neviem...aj ja hladam nejaku...skus si dat do google zavinovacka a tam ti ukaze vsetki stranky...a najdes nejaku neboj...naj je taka ze malinky sa nebude potit...

nyya
6. jan 2011

babenky kde ste kto????

lulu19
6. jan 2011

ahoj ja som tu

nyya
6. jan 2011

no a ja som tu nebola bo som si kukala nejake pekne obliecky pre malinkeho 😉 si tu este???

nyya
9. jan 2011

babenky ako sa mi mate????

nyya
11. jan 2011

HALO HALO KDE STE KTO???

lulu19
13. jan 2011

ahojte som tu tak mi sme mali v utorok poradnu a vsetko je ok malicky rastie len je stale zadockom otoceny ☹ ☹ ☹ ☹ tak ma pravdepodobne caka cisarsky .ale nastastie je vsetko ok aj talk som mala uz super.na zahu mi dala maloox ten sa moze ked som tehu .
@nyya a nasla si nejake ?

nyya
13. jan 2011

Lulu no nasla som peknucke ale este som si ich neobjednala bo manzel mi hovory ze je este cas...ale dneska som neodolala a kupyla som si odsavacku na soplik bola v akcii a este tricko a nohavice na leto ked pojdeme na plaz 😉 lulu nebojkaj vsetko bude oki hlavne aby ti a malinky ste boli v poriadku...a ako sa citis???nas malinky sa hybe stale cely dnik len este nekopka...iba sem tam aspon mam taky pocit lebo je to take slabunke...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre