Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nada.hope
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
7. mar 2011

@nada.hope Hlas poslany.Snad dobre 😉

lulu19
8. mar 2011

ahojte baby tak mam po poradni .dopadla super mas syncek sa krasne otocil dole hlavickou ta ideme rodit normalne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mame cca 3kg stale som zatvorena ale dotorka vravela ze to moze byt uz kazdu chvilku tak uz len cakame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamartinka
9. mar 2011

@lulu19 Tak drzim palce.Vidis nakoniec budes mat normal porod.Super.Drz sa 😉 🙂

lulu19
9. mar 2011

@mamartinka
dakujem snad to dobre dopadne potom ti napisem sms alebo si v zahranici teraz uz ?

mamartinka
9. mar 2011

@lulu19 Luci mi dnes uz ideme do Irska.Ved sa ozvi potom tu na konika alebo mi sem posli postu az to budes mat za sebou a budete doma. 😉 Budem na teba mysliet.Drz sa 🙂 😉

lulu19
9. mar 2011

@mamartinka jasne ze napisem neboj .stastnu cestu vam prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂

mamartinka
9. mar 2011

@lulu19 Dakujeme.Na facbooku alebo inde este asi niesi registrovana ze?

lulu19
9. mar 2011

@mamartinkasom na facebooku najdes ma ako lucka melagova 🙂

mamartinka
9. mar 2011

Si tam uz.Super.Idem ta hned najst.Martina Sediva potom a dakujem.

mamartinka
9. mar 2011

@lulu19 ziadost poslana a dakujem za potvrdenie. 😔

lulu19
9. mar 2011

nic mi neprislo
@mamartinka

mamartinka
9. mar 2011

@lulu19 asi treba chvilku cakat.

lulu19
9. mar 2011
lulu19
12. mar 2011

@nada.hope HLAS POSLANY
ahojte baby tak ja stale ako kinderko malemu sa nejak nechce .este cez den to je super citim sa vynikajuco ale na vecer to je uz strastne som unavena spuchnuta .dnes ma maly tak kopka ze ma vsetko boli . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
brusko mam uz dole uplne snad uz viac ani nemoze ist dole

mamartinka
12. mar 2011

@lulu19 snad uz to pride coskoro.Myslim na teba 😉 😔

lulu19
12. mar 2011

dakujem si velmi zlata snad uz ved do terminu mam len 11 dni aj s dneskom 🙂 🙂 🙂

lulu19
15. mar 2011

ahojte tak ja som po poradni celu noc ma bolelo brusko ,som zaspala az o pol 3 muz pri mne presedel celu noc a na poradni ze nic nove .maly je ze vraj este vysoko, zavreta som ,takkze zase nic jedine co sa jej nepacilo bolo ze mam vysi tlak 130/85 tak ma poslala na prietoky tie su ok maly je ok tak zase o tyzdnem .
inak baby pred tyzdnom mi povedali na sone ze maly ma 3kg a teraz ze ma 3,4kg to je mozne ze tak rychlo prilal za tyzden 400g .a na to ze opucham mi povedala ze to je naormalne ze aj tlak sa zvysil .tak zase nic az mi bolo do placu

mamartinka
15. mar 2011

@lulu19 vydrz.Snad uz to dlho nebude a budes to mat za sebou.Snad sa Matusko umudri a vypita aj skor na svet.Drzim palce.

maryah
22. mar 2011

@lulu19 ahoj lulu, ešte ste doma? veľmi držím palce... 😵 😵 😵

mamartinka
22. mar 2011

@lulu19 Luci ako poradna dnes?Ci uz to mas snad za sebou?

mamartinka
24. mar 2011

Ahojte babule.Tak mam pre vas novinku.Nasej lulu19 sice neviem kedy ale asi dnes narodil krasny syncek Matusko a nakoniec bol cisarsky.Vahu mal 3250 a 51cm.Tak srdecne blahozelam a prajem skore zotavenie,zdravicko a vela mliecka.

maryah
25. mar 2011

😵 😵 😵 jeeej, to je super... gratulujem a prajem veľa šťastia, zdravia a nech sa im darí... 😵 😵 😵

lenusska
27. mar 2011

@lulu19 Gratulujem a zelam vela vela zdravicka a pekne si ho uzivajte 🙂)) 😵 😵 Mam z Vas radost maminky moje..

antoniab
27. mar 2011

@lulu19 blahozelám 😵 😵 vela zdravicka a mliecka 😉

lulu19
30. mar 2011

ahojte baby tak ja len na skok dakujem vam velmi pekne za gratulacie .tak nakoniec to aj tak skoncilo cisarskym ale nastastie dobre aj ked to nevyzeralo dobre skoncilo to vyborne a mame krasne synceka narodil sa 24.3 2011 o 13:35 s mierami 3250g a 51 cm .pomalysi vykame na seba .viac vam napisem ked bude troska cas aa pridam aj fotky viac

lulu19
30. mar 2011
mamartinka
30. mar 2011

@lulu19 Luci mate nadherneho Matuska a nehnevaj sa ze som sem napisala babam.Uzivajte si pokladik a budte hlavne zdravy a nech vam Matusko robi len samu radost.Drz sa a uz som ti aj na fac pisala.Hlavne ze vsetko dobre dopadlo 😉 🙂 Pozdravujem.

lulu19
31. mar 2011

matka ja som rada ze si napisala nehnevam sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maryah
31. mar 2011

@lulu19 je nádherný, gratulujem a nech ste obaja zdraví 😵 😵 😵 drže sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre