Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
26. jan 2009

alebo tak ☹ ☹ no ja mam po nej uz dlhsie a som rada ale zas ju mam mat na valentina tak to je na ... ☹ a co ti ako sa mas???

aplless
26. jan 2009

no aj mne dneska skoncila ale tiez som smutna pretoze tento mesiac sme sa fakt snazili a nic z toho aj ovulku sme vystihli brala som vitaminy mala som klud kedze som doma a nezadarilo sa

nyya
26. jan 2009

aj mi sme sa snazili ale ci sa podarilo to este neviem...cakam co cas ukaze 😕 😕 ale teplotka sa zatiel drzi uz 4 den 36.9...a dneska aj vcera mi bolo troska zle od zalucka...

tlenka
26. jan 2009

ahojte... je tu niekto?

nyya
26. jan 2009

aooojki tlenka 😉 tak ako idu pripravi na svadbu a malinke??? 🙂 🙂

didusa.risulo
26. jan 2009

ahojte ja som bola u maminy, baby ja som taka vyhadzana ale strasne nieco uz si aj manzel vsimol, ze ci aj v brusku uz nieco neni, ja neviem aka bude aj teplota, mala som hlien tahavy ako ovu keby som mala, rano som bola mimo uplne, vynervovana ale teraz uz chcem vediet na com som ozaj,tehu alebo netehu,

je panelak ale potom pridem neviete kedy zacina ordinacia?

tlenka
26. jan 2009

tak zatial som sa este nepohla s oznamkami... a cele tri posledne dni mi bolo velmi zle, aj trikrat som chodila na wc denne

nyya
26. jan 2009

aj ja sa teraz uz druhy den citim sem tam nevolno od zaludka...ani ja este nemam oznamenia 😉 a uz vies aku tortu a tak???a ako kyticu by si chcela????

lilusiatko
26. jan 2009

ahojte zienky 🙂 tlenka vymyslas svadobne oznamenie a kedy mate svadbu? dlho som tu nebola tak nemam prehlad 🙂 vsetky vas pozdravujem 😵

nyya
26. jan 2009

jeee aoojki lilusiatko 😉

tlenka
26. jan 2009

no uz snorim po nete, tak nejake take predstavy mam...
ahoj lilusiatko 🙂 28.3. mame... tak narychlo

nyya
26. jan 2009

awojki diduska 😉 tak to strasne silnucko drzkam palceky aby sa to podarilo 😀

didusa.risulo
26. jan 2009

inak ma svrbi plet ja si ju zacnem skriabat a potom sa vyhadzzem a uz aj krk,vyzeram ja chmeleon

tlenka
26. jan 2009

ahoj didusa..ako sa mas?
je tu nejaka nadejna tehulka?

nyya
26. jan 2009

ak chces tlenka ja ti mozem poradit s kvetmi s tim mam skusenosti 😉 😉 teda ja pracujem v takej oblasti som kvetinarka 😉

nyya
26. jan 2009

diduska tak sa nam prestan skriabat .....a ako si sa mi mala dneska???

tlenka myslim ze diduska je nadejna tehu 😀 😀

tlenka
26. jan 2009

heeeej.. tak drzim pevne palceky..
didus: mas nejake priznaky?
nyya: pohladam a ukazem, ze aku by som chcela asi... ja by som chcela aj saty cerveno-biele

lilusiatko
26. jan 2009

ahoj nyya 🙂 no my sme uz zacali snazilkovat tento mesiac
tlenka aj my sme si sami vyrabali oznamko 😉 😵

nyya
26. jan 2009

jeee lilusiatko tak to silnuuucko drzkam palceky 😉 😉 ja uz mam 4 den rovnaku teplotku 36.9 tak neviem ale verim....

tlenka kukni a posli mi ja ti poslem fotecku co som ja robyla kyticku 😉

aplless
26. jan 2009

ahojte no ja som si kyticu nedavala robit to mi doniesol zenich na odobierku som ju videla prvykrat neviem ake su teraz zvyky

nyya
26. jan 2009

tiez ti ju zenich donesie ale ti si ju mozes teraz vybrat 😉 tuto v zahranicy ti ta co ti roby kvety a vyzdobu donesie kyticu...

lilusiatko
26. jan 2009

tlenka ten vankusik je krasny 🙂

aplless
26. jan 2009

tlenka ta kytica je krasna ja som mala oranzove ruze

tlenka
26. jan 2009

ahoj aplless 🙂
jeee.. som rada, ze sa vam to paci... len taky vankusik najst

aplless
26. jan 2009

ja si uz moc na tie pripravy nepamatam jasne ze saty a tak to hej ale ostatok moc nie dohodli sme sa na menu a ostatok viacmenej svokra vybavila kedze je taky dirigent ☹

antoniab
26. jan 2009

ahoj baby mame sa ja som po prvom dni v praci po dovolenke ak sa to tak da nazvat i ked hodilo by sa najhoršie 3tyždne mojho života 😔
asi my neuverite ale ja som v takej depke že sa mi ani nechce snažilkovat zrazu neviem čo chcem či nechcem a či vobec niečo chcem 😅

tlenka
26. jan 2009

no aj moja mama si mysli, ze bude podla nej.... jedlo nech si dohodnu, ale saty a vyzdoba a oznamka, to je na mne

lenusska
26. jan 2009

ahojte

aplless
26. jan 2009

ahoj lenus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre