Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lilusiatko
26. jan 2009

tlenka treba si stat za svojim, nech si ostatni povedia co chcu ale treba robit ako sa vam paci 🙂 my sme to tak robili, slusne sme si vypoculi co kto povedal,ale posledne rozhodnutie bolo na nas 🙂 ved to bola nasa svadba 🙂

aplless
26. jan 2009

tat tak urob si podla svojho vsetko ako ty chce my sme mali zhon na pripravu svadby sme mali dva mesiace tak bolo vsetko narychlo

lenusska
26. jan 2009

Co je tu noveeeho..?

Tlenuska krasne 9tt

tlenka
26. jan 2009

ahoj antoniab 🙂 nebud smutna.. hlavu hore.. len sa snazilkuj...

lenusska
26. jan 2009

antonia a mozno to teraz vyjde ked nato nemyslis 😉

nyya
26. jan 2009

tlenka ten vankusik je krasny 😉 😉

a co povies na tuto:C:\Users\chris\Pictures\20-05-2008\DSC00198.JPG tu co som ti chcela ukazat som nechtiac vymazala....ale tato je aspon podobna k tomu len bola v tmavo cervenej farbe s bielimy ruzami tC:\Users\chris\Pictures\20-05-2008\DSC00270.JPG

lilusiatko
26. jan 2009

ahojte lenusska a antoniab 🙂 ja so mtu po dlhoooom case a prave preberame svadobne prirpavy, co ja mozem 😀
aplless my sme svadobne pripravy zacali dost skoro, nasu fotografku a kameramana sme museli mat zajednanych uz rok dopredu lebo by nemali volny nas termin potom neskor 🙂

lenusska
26. jan 2009

jeej svadbaaa....... 😵

cukruska1920
26. jan 2009

Ahojte..o com je rec?

lenusska
26. jan 2009

cukruuuuusss 😵 😵

nyya
26. jan 2009

awojkajte lenuska,antonia.cukruska 😉 😉

tlenka
26. jan 2009

nyyuska.. ja sa nedostanem asi k tomu obrazku... to je v tvojom pc?
ahoj lenusska 🙂

aplless
26. jan 2009

lilus no ja som v maji zmaturovala a v juli sme uz mali svadbu nebol cas malá sa mi narodila v novembri bola som mlada ale nelutujem som stastna ze ju mmam

lenusska
26. jan 2009

Nyyuska mojkoo...ako sa mas??

aplless
26. jan 2009

cukrus ahoj co nove?

jesi
26. jan 2009

ahojte snažilky a tehulky 😉

nyya
26. jan 2009

tlenka tak ja si to dam do albumu pockaj chvilku 😉

lilusiatko
26. jan 2009

aplless tak to je jasne 😵 🙂 mas kraaasnu dcerku 😉

nyya
26. jan 2009

awojki lenuska...ja sa mam dobre len mi je dneska troska tak zlvastne...a ti sa mi ako mas???

lenusska
26. jan 2009

Nyyus...ja celkom v pohode zajtra idem k DR

antoniab
26. jan 2009

ahoj tleni ja niesom smutna s toho že sa nedari som sklamana zo života stalo sa to že baby bola som u svojej lekarky čakala som v čakarni prišel ujec nie z rodiny sadol si oproti mne kecal tam s jednou tetou zrazu len zložil ruky a začal sa trias sme mysleli že dostal zachvat on tam umrel ja som myslela že už nič horšie nemože prist a tyžden nato volala teta že s detkom zle mame prist do nemocnice a zase som bola pritom videla som umierat dvoch ludi a teraz sa mam snažit očo pride my to tak nefer a pritom je to život asi mi s toho šibne 😅

aplless
26. jan 2009

lilus dakujem

cukruska1920
26. jan 2009

ja nic...vsetko po starom.... vy sa pochvalte

aplless
26. jan 2009

antonia to je strasne ja som v depke ked vidim v telke na markize 112 ked niekto umre tak som z toho hotova

aplless
26. jan 2009

cukrus ja tiez nic dneska mi skoncila mrcha a cakam bola som v piatok na jednom pohovore maju mi zavolat som zvedava

lenusska
26. jan 2009

antoniab - je to krute ale ako pises to je zivot toto bohuzial nevieme zmenit ani ovplyvnit 😢 ...No Vieme si ho SPRIJEMNIT 😵 Viem co prezivas ale nato je najlepsi cas.

lenusska
26. jan 2009

Ja taky nic new...bola som dnes v kine

nyya
26. jan 2009

tak drzkam palceky u doktoro lenuska 😉 😉 ja este pockam ci pridem mrska cez valentin a ak nieje tak pojdem k dr tiez...

tlenka ja to nemozem dat do albumu fotky su dost velke...ako to mam spravit teraz???

tlenka
26. jan 2009

ahoj cukruska

lenusska
26. jan 2009

Nyyuska skus si zmensit ak vies..V Microsofte office Picture Manager Ti viem poradit ak to otvaras cez toto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre