Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
28. jan 2009

baby ale viem aj o nejakych liekoch , co sposobuju ze sa po nich uvolnuje viac vajicok, takze je vascia sanca otehotniet,. ale ake su to neviem, ja som v tomto neni mudra,

nyya ahoj, no a daj graf chcem ho vidiet hodim aj ja ten moj a hodim vam dva

didusa.risulo
28. jan 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 jeden to bola ovulka vraj 17DC a to aj suhlasi podal ovu testu

didusa.risulo
28. jan 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... a tu je druhy kde je od 14 DC do 16DC co si myslim, ze nebolo, a ked ano , tak bol muz prec a to asi nevyslo, ale bolo snazenie pred tym a ako mozte vidiet tak dnes som mala dostat mrchu

ritulka
autor
28. jan 2009

didusa tie tabletky sa volaju Clostylbelgyt...sa mi zda, tak nejako sa to pise...pri jeho uzivani sa uvolni urcite folikul a potom sa picha pregnyl, aby ten folikul praskol a vyslo krasne vajicko

nyya
28. jan 2009

lenuska rada by som poslala ale mam fotku v mobile tak neviem ako sa to ukalda to pocitaca a nechcem aby ich priatel videl....lebo to neni stastie....

rytulka tak to bola strastna sranda som im zahrala aj juliu roberts v tom filme kde utekala pred zenichmi...a skusala si saty a oni vidavali zvyky zvonenia 😉 tak sa vsetky smiali....a nakoniec som sa rozhodovala medzi dvoma a toe prave vyhrali 😉 😉

aplless
28. jan 2009

didus mne to nevyslo aj ked sme sa milovali v case ovulky kazdy den a vidis nic takze ak si tehu uz to nezmenis musis len cakat

ritulka
autor
28. jan 2009

nyya no super 😀 😀 😀 😀 😀 len si to uzivaj, lebo potom budes spominat ako my, vydate zienky 🙂

aplless
28. jan 2009

nyya a skym si bola ja som bola vyberat saty s maminou

lulu19
28. jan 2009

ahojte baby ako sa mate mne je tak zle neviem z coho ale mam taky pocit ze budem grckat kazdu chvilu ☹

aplless
28. jan 2009

didi idem dat malu spat potom si mozeme zahrat muza mas doma?

nyya
28. jan 2009

rytulka ved si uzivam a v maji idem na skusky tych mojich a mojej velkosty 😉 sa uz tesim.....cele su takej bielo cremovej farby a hore su trblietky a potom take poskrcani material a dole su cele bielocremove iba ciste....a s vleckou dlhou lebo ja to zboznujem ako taka PRINCEZNA 😀 😀

nyya
28. jan 2009

diduska ja ho tu neviem vlozit zase.... 😅 😅 ale dneska som si zabudla merat ja trdlo....

nyya
28. jan 2009

aplless ja som si bola vyberat s kolegynami s robotky lebo mamina je na slovensku a ja som v zahranici...ale bola sranda....

ritulka
autor
28. jan 2009

ajoj lulu a kolky DC si???

a budes sa vydavat kde???

lulu19
28. jan 2009

baby ahojte

nyya
28. jan 2009

svadba bude v bulharsku...odkial je moj priatel 😉

nyya
28. jan 2009

awojki lulu 😉

ritulka
autor
28. jan 2009

nyya jejda, takze taka medzinarodna svadba...no super...a ake zvyky tam maju, lebo to nebude taka slovenska svadba... 😀

lulu19
28. jan 2009

ritulka 22 som

lenusska
28. jan 2009

nyya 😵

ritulka
autor
28. jan 2009

na mna dnes prisla nadcha, ledva dycham...tak to nemam rada, som jak funa 😠

nyya
28. jan 2009

ritulka to bude taky mis mas 😉 ja neviem ake zvyki tam maju ale pravdu povediac ked som sa pital draheho tak ani on nevie...tak sme sa dohodli ze nieco bude ako nasa slovenska a nieco ako bulharska 😀 bude aspon sranda

nyya
28. jan 2009

co moja lenuska 😉 😉

ritulka
autor
28. jan 2009

nyya ved to, neboj bude dobre....zabavite sa, zatancujete, bude veselo....a my budeme na teba mysliet 😀

lenusska
28. jan 2009

nyya - sa teskam s Tebou

ritulka
autor
28. jan 2009

my vsetky sa tesime s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nyya
28. jan 2009

jeee lenuska ani nevies ako sa stastna 😉 😉aj by som ti ukazala fotku ale skusim aspon nieco podobne najdut k mojim satam...dobre???

lulu19
28. jan 2009

nyya budes mat svadbu blahozelam aj my budeme teda chceli sme ku koncu roku ale zase neviem ci tam budem mat bratou tak asi svadbu prelozime

lenusska
28. jan 2009

dobre mojko cakam.. 🙂

ritulka
autor
28. jan 2009

nejako sa nam to tu zosvadbieva 😀 😀 😀 ja by som isla hned na nejaku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre