Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
30. jan 2009

cukrus ano som 🙂

cukruska1920
30. jan 2009

no teeeda....tak gratulujem... a ako? ved si hovorila ze si mala negativny test

didusa.risulo
30. jan 2009

cukrus kedze krvacm,tak testovat bude az v utorok to by som uz nemala mozno, a hlane je pre mna krvny test

antoniab
30. jan 2009

didusa aj ja blahoželam a držim palečky nech je všetko v poriadku a tak ako ma byt 😉 😵 😵

martina44
30. jan 2009

diduska aj ja ti blahozelam nech je to vsetko ok 😵

dasah
30. jan 2009

didus ty si tehulka?tak konecne dalsia na rade gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😉

lilusiatko
30. jan 2009

diduska aj ja ti gratulujeeem a nech ste zdravuckiii 🙂 😵

mamartinka
30. jan 2009

diduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus to co citam.a ze budes posledna.no teda obrovska gratulation.uz ti to aj lekar potvrdil?drz sa.a dohod bacilky.

mamartinka
30. jan 2009

didi a prepis si nick ze uz sa nesnazite otehu.ved uz si. 😉

aplless
30. jan 2009

ahojte viete mi poradit kto pije alchimelkovy cajik? mozem si ho aj osladit a kedy sa presne pije myslim ze od mrchy po ovulku len nie som ista diki 😖

mamartinka
30. jan 2009

aplless no ja som ho tiez zacala 2 den pit.aj mam este mrsku a dnes som si ho uz dala.osladit neviem ale asi sa nema.musi sa pit taky.a ako sa moze dlho pit neviem.

aplless
30. jan 2009

no ale mne nechuti ani osladeny pijem ho nasilu mne vcera skoncila mrcha tak som si dneska uvarila ale zda sa mi ze do ovulky sa len pije potom uz nie lebo ze neni dobre pidt ked si tehu a po ovulke nevis ci si tehu

lulu19
30. jan 2009

didus blahozelam zp srdiecka ahojte baby

lenusska
30. jan 2009

aplless - nema sa pit po ovulke ako pises lebo v tehu by si bylinky nemala .....osladit fakt neviem ja nesladim cajiky... 🙂

aplless
30. jan 2009

jej lenus diki ja som si aj myslela len reku radsej sa opytam a ked ho vypijem osladeny tak co sa stane?

mamartinka
30. jan 2009

no ja co mam je tam napisane ze sa moze pit v den menstruacie a vytokov.myslim ze ked sa osladi nic tym nepokazis.aplless a aku mas alchemilku.ja bylinky v takom sacku.musim si to cez sytko cedit.

aplless
30. jan 2009

ja mam klasicky porcovanu v sackoch ja som ju raz pila v lete ale len chvilu moc mi to nechuti a teraz ked je taka zima reku si navarim nejake bylinky tak som zabila dve muchy jednou ranou 😀

lenusska
30. jan 2009

aplless - netusim to by mozno Mary vedela...ale to je len cukor tak asi nic..uz ideme do detailov

nyya
30. jan 2009

awojki babenky kde ste mi zas vsetky??? ☹ ☹ ☹

DIDUSKA TI SI NAM TEHULKA 😉 JEEEEEE MOOOC TI SILKNUCKA GRATULUJEM A ZE BUDES POSLEDNA VYDIS ZE SA PODARILO 😉 😉 JEE TAKA SOM STASTNA 😉

lulu19
30. jan 2009

ahoj som tu

nyya
30. jan 2009

AWOJKI LULU 😉 😉 nieje to uzastne diduska je tehu 😀 a co ti ako sa mi mas??a ako v robotke???

lulu19
30. jan 2009

to som aj ja velm rada konecne sa to rozbieha mozno budeme coskoro aj my 🙂
v robote je uz dobre len robim aj vikend ☹ mne je vseliako boli na brusko
neviem z coho a aj mam vytok tak eviem co si mam mysliet kramy mam dostat 3 tak dufM ZE NEPRIDU t\ ako

nyya
30. jan 2009

ja tiez dobre len dneska mi je akosi divno od zaludka v poslednej dombe skoro nic nepapam a ani nemam chut...tak som nahnevana na seba...ale inac je dobre..no to aj ja dufam ze sa to uz rozbehne a budeme tu uz vsetky pisat ako tehu 😉

mamartinka
30. jan 2009

no nyya aby si nebola na rade teraz.co 😉

lulu19
30. jan 2009

to by bolo super keb sa zadarilo aj nam vsetkym jaj to by bolo musis papat aby si bola silna

ja neviem co si mysliet o tych mojich bolestiach

nyya
30. jan 2009

mamartinka neviem mozno clovek nikdy neviem..ale ked som pila cajik tak sa mi zhnusil....

lulu a kde ta bolieva v brusku????ja viem ale jedine co papam je jogurt ovaoccie a kolaciky...alebo sandvic

lulu19
30. jan 2009

dole v podbrusku viem ze prechlad nie som tak neviem z coho
ajja som na tom podobne activia kolacik

nyya
30. jan 2009

ta tak picha alebo mas bolesti???

lulu19
30. jan 2009

aj aj aj boli a sem tam pichne a 2 dni dozadu sme sa s drahym milovakl a museli sme skoncit bo taka bolest ze ako keby ma bili rezali tam dole

mamartinka
30. jan 2009

lulu ty jes activia jogurty?ja bieli.cisty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre