Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lilusiatko
31. jan 2009

nyya tie satky su uplne neskutocne kraaasne 🙂

mamartinka
31. jan 2009

pc 8327 nyya?to su oni?su pekne.

ritulka
autor
31. jan 2009

lilusietko ja ked tiez zacnem, neviem sa zastavit ... to tie chute 😀

maryah
31. jan 2009

nyya no tak tie su vazne kraaasne... budes ako princezna... a vlasky budes mat ako? kyticku si budes robit sama?

nyya
31. jan 2009

lilusiatko dakujem moooc 😉

mamartinka ano presne tie 😉 😉

mary vlasky chcem mat rozpustene a volne iba nejaku trblietavu sponku a kyticku si budem robyt sama oba cele orchidey biele 😉 a dakujem mooc ma to potesilo 🙂

ritulka
autor
31. jan 2009

jeeeeejda pripravy na svadbu...to ja mozem....nyya budeme ti aspon takto na dialku pomahat...my tiez asi tento rok nejdeme na svadbu...teda, ved je este len januar.... 😀

nyya
31. jan 2009

😉 😉 ritulka tak to ja budem moooc rada 😉

ritulka
autor
31. jan 2009

orchidea to bude nadherna kyticka....uz teraz si ju viem predstavit....

ritulka
autor
31. jan 2009

nyya 😢 az mi slzicka vyhrkla....rada pomozem 😉

nyya
31. jan 2009

neplacka ritulka moja.....budes ako moja sestricka a vsetky 😉

ritulka
autor
31. jan 2009

jeeeeeejda to bolo pjekneeeeee ... priprava svadby je ta uplne uzasna vec...a ked vies, ze do toho ides s niekym, komu doverujes najviac...tak je to o to krajsie....drzim palce

nyya
31. jan 2009

dakujem 😉 si zlata 😀 mas pravdu je to krasa pripravovat vsetky drobnosti a tak... 😉

ritulka
autor
31. jan 2009

a hlavne vychutnavaj si to vsetko...lebo ono teda verim, ze to prezijes len raz.....aj pripravy, vsetko co len chces premyslaj, vymyslaj....aby to bol ten den D 😉

nyya
31. jan 2009

babenky poviem mam moju prihodu co sa mi stalo dneska 😉 😉 prisla mojej kolegyni do robotky kamaratka s malou dcerkou sa vola Sarah.jezis ta je krasna ja ju zboznujem ona je taky malinky certik...a zrazu zacala kricat na mna ze lenka lenka.... 😉 tak som isla za nou a ona ked ma uvidela tak sa zacala smiet a tancovat...a ptom ked uz isli domou nechcela ist do sedacky tak som si ju zobrala na rucky a isla sa s nou prejst 😉 a nakoniec si sadla a ani neplakala a jej mamina a moja kolegyna nechceli verit vlastnim ociam...o jej mamina povedal ze ked budem potrebovat oprtrovatelku tak viem kam sa mam ozvat a ja ze s velkom radostou... 😉

lilusiatko
31. jan 2009

nyya budes krasna nevesta, uz sa tesim na tvoje svadobne fotky 😉 😵 a v akej farbe budes mat vyzdobu?
Deticky vedia vycitit, kto je dobry clovek, preto si sa pacila Sarah 😉 😵

nyya
31. jan 2009

lilusiatko moja vyzdoba bude cela biela a hnedazlata 😉 ona je moje zlaticko...a keby si videla jej ocka take krasne modre som este nikdy nevidela...uplne bielunko modrucke

ritulka
autor
31. jan 2009

jaj deticky su pokladiky 😵

nyya
31. jan 2009

to teda hej ritulka 😉

nyya
31. jan 2009

babenky citate si to na grafoch co tam baby pisu???mne je z toho zle ☹ a to myslim doslova

nyya
31. jan 2009

babenky idem ja off..dobru nocku vam prajem... 😉 papa

ritulka
autor
31. jan 2009

nyya dobru nocku....no ja som chcela prave vysvetlenie cez IP, tak som to riesila....lebo mam v tom hokej 😅

nyya
31. jan 2009

papa 😉 mam vas rada 😀

ritulka
autor
31. jan 2009

nyya aj ja tebaaaaaa a vsetky dobre babulky... 😀 😀 😀 😀 😀
cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmuk

nyya
31. jan 2009

cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk 😉

lilusiatko
31. jan 2009

babenky,ja radsej ani nejdem uz citat tu temu BT...nepaci sa mi ta nalada tam...

lilusiatko
31. jan 2009

Aj ja vam vsetkym prajem dobru nocku 🙂 😉

ritulka
autor
31. jan 2009

lulisiatko ja prave pisem do BT, lebo nechapem kto je kto...neviem potom comu tu mam verit a co je pravda..a ak je to pravda, tak je to pekne nechutna pravda a hlavne, niekto nas pekne tahal za nos...a to ja teda nemam rada...lebo som sa sem medzi vas pripojila preto, ze chcem sa odreagovat a aspon vidim, ze nie som v tom sama...takto sa posporujeme a vecer sa sem vzdy tesim...a teraz toto...mam dost

lilusiatko
31. jan 2009

ritulka urcite je to smutne,ked sa sem nejaka baba chodi takto zabavat...lebo ja sem tiez chodim preto aby som si popisala s normalnymi babami,trosku sa odreagovala a tiez neviem co si mam teraz mysliet o tej osobe...ale co uz,musime s tym rataz,kedze toto je verejne forum...a ludia su vseljaki ...

lilusiatko
31. jan 2009

Idem uz aj ja spinkat, tak este raz dobru noc babenky 🙂 😵

ritulka
autor
31. jan 2009

lilusiatko dobru nocku

lenuss kde si 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre