Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
25. jún 2009

lulu si tu este?co porabas?ja som pozerala ordinaciu a teraz nam neako blbne net.chcela som kuk v archive panelak a nejde mi.dufam ze zajtra pojde.ty nepozeras taketo seriali?

sophie1981
25. jún 2009

my sme nemali problem otehotniet.....nam sa nedarilo donosit.... ☹ .....ale nevzdali sme to.....vysledok je uzasny..... 😵 ....nevzdavat sa!!!..... 😅 😉

tlenka
28. jún 2009

ahojte... ahojte... ako sa mate? co je tu nove?

antoniab
28. jún 2009

ahoj ako sa mate bola som na svk vsetko je momentalne v poriadku 😉
tlenka ale ti mas krasne tt 😉

tlenka
29. jún 2009

ahoj antonia... tak super, ze vsetko ok... teraz si zas v anglicku?
tento tyzden v stredu idem do poradne, na krv a na obycajny ultrazvuk, kde bude spisovat doktor udaje, vaha, dlzka a vsetko okolo toho...
pomalovane v druhom byte /prenajom 2izb./ uz mame.. v stredu sa tiez chceme stahovat... to bude den...
detska je ruzova do polovice, potom ide bordura a od polovice biela stena; obyvacka-oranz-zlta; kuchyna-do polovice zelena hraskova-potom ide bordura a od polovice biela stena; chodba je svetlo fialkova...

mamartinka
29. jún 2009

🙂 😎

tlenka
29. jún 2009

ahoj 🙂

cukruska1920
29. jún 2009

Ahojte babulky..ako sa mavate???

mamartinka
29. jún 2009

caute baby.ako sa mate?nieco nove?tleni vymalovane?akurat dnes ktosi zalozil temu tuzba po dietatku tusim.uz to zamkli a presmerovali baby sem.zatial tu ziadnej ale akosi niet.

maryah
29. jún 2009

ahojte babenky, ako sa mi mate? dlho som tu nebola... ako budete "prazdninovat"?

mamartinka
30. jún 2009

posuvam nas.z 3 strany.baby kde ste kto?

antoniab
30. jún 2009

tu som tak sa hlasim po kontrole v uk sono bolo super babo sa predvadzalo a tocilo s kazdej strani tak sme pekne videli nozicky prsteky ustocka nostek srdiecko rucicky no bolo to uzasne 😵 😵 😵
mame 9,5cm a sme 11tt + 4 dni tak super 😉
od zajtra budem bez netu takze sme asi velmi nenakuknem novy pridu zapojit az 25 a to idem domov 🙂

mamartinka
30. jún 2009

antoniab no kukla som.pekne uz vidno.a nakolko ides domov?my ideme 16 a 21 spet sem.a preco nebudete mat net?sa vam pokazil?

antoniab
30. jún 2009

my idme domov 25 a spet 1.8 mam poradnu tak idem domov
net sme zrusili a nechali cez inu spolocnost lebo sme platili velmi vela a bol dost nevyhodni no a pridu ho zapojit tak neskoro 🙄 no co ale uz mame svk tv tak aspon nieco 😉

antoniab
30. jún 2009

a vy co tak nakratko domov alebo to je na neceli mesiac 😅

mamartinka
30. jún 2009

a co mate aku svk tv?mi tu mame uz 3 rok upc.

antoniab
30. jún 2009

to tiez 😉

mamartinka
30. jún 2009

ty budes vlastne kde rodit?

antoniab
30. jún 2009

ja chcem rodit doma na svk ale nikdy nehovor nikdy 😉

tlenka
2. júl 2009

ahojte... krasny dnik prajem... tak uz sme prestahovani konecne... teraz este nejake tie upravy a tak

lulu19
2. júl 2009

ahojte baby tak drzte palce mne masju zajtra prist mrcha tak dufam ze nepride drzte mi prposim vas silno palce nech nepride

mamartinka
2. júl 2009

luluuuuuuuuu drziiiiiiiiiiiiiiiim uz teraz.a ako sa citis?ma neaky naznak na tehu?budem mysliet na teba a ozvi sa co a ako.zajtra cakam ip. 😉

tlenka
3. júl 2009

ahojte... 🙂
lulu, drzim palce.. nech si da mrska dllllllllhu dovolenku

mamartinka
3. júl 2009

cauko tleni.tak ako.uz je vsetko nastahovane?foto neni z noveho bivanicka?ja som si akurat na azet davala neake foto.dnes tu mame horko.

tlenka
3. júl 2009

ahoj matka... no ano nastahovane... este nejake drobnosti vylepsit a je to... treba este dokupit skrinu a postel, postielku do izby, lebo vtedy sme boli v 1 izbaku.. fotky budu, ale neskorsie 🙂

mamartinka
3. júl 2009

a inak ako sa citis?babetko ako?uz sa aj pomrvi sem tam v maminom brusku?este chodis cvicit?

lulu19
3. júl 2009

ahojte no ja som dostala kramy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
3. júl 2009

luluuuu drz sa.hlavu hore a usmev 🙂

lulu19
3. júl 2009

MATKA TO SA NEDA velmi som smutna

cukruska1920
3. júl 2009

Ahojte...co je tu nove?

lulu...zase? 😠 neboj raz ich to omrzi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre