Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

lenuss sme ta zmiatli 😀

antoniab
9. feb 2009

zavyslačky ja mam valentin rada dostanem mercsy a tu čokoladu milujem no a to je tak všetko 😀 😀 najračšej mam vianoce všetci pokope stromček 😵 😵 😵 jej no odchadzam lebo som jak vy 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

antoniab 😀 😀 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

tak idem aj ja....dobru nocku vam zelam a tesim sa na zajtra...sojky moje cmuk, cmuk

antoniab
9. feb 2009

ritulka ti si ako ja ja som sem tiež jeden čas nechodila lebo som myslela že to pojde rychlejšie a nič tak je jedno či na konikovi alebo nie tehula raz budem a just budem 😀 😀

ritulka
autor
9. feb 2009

antoniab presne, presne....je uplne jedno, ale tehule budeme aj keby co 😉

lenusska
9. feb 2009

cmuk...a rýýchlo do postielok

maryah
9. feb 2009

aj ja idem, tak sa mi majte krasne... zajtra mam poobednu tak tu budem len doobeda... tak dobru noc a najsladsie snicky vam prajem, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zlatka 😉

ritulka
autor
9. feb 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

maryah
9. feb 2009

... ved uz mesiac svieti, rozlucte sa z mackom, dobru noc vam deti... 😀 . moja oblubena: macko usko 😀

antoniab
9. feb 2009

rozkas lenusska dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 🤐

mamartinka
9. feb 2009

ritul nemam skym keksikovat bo manza je na ceste domky z prace.ved som pisala ze v sobotu bude valentyn.a zelam vsetkym dobru nocinu.

nyya
10. feb 2009

awojte babenky...to ste tu este nikto neni este???ako sa mi mate???

antoniab
10. feb 2009

ahoj nyya ako sa maš ja dnes ok som mala celkom v pohode den 😉

nyya
10. feb 2009

aoojki antonia..ja sa mam dneska celkom dobre len som troska unavena 😉

nyya
10. feb 2009

halo je tu este niekto/??

nyya
10. feb 2009

tak asi nikto..nevadi....tak vam prajem dobru nocku a sladke snicky...

mamartinka
10. feb 2009

caute ja som tu.akosi slabneme.

lenusska
11. feb 2009

Ide James Bond po púšti a stretne ťavu. tak sa jej predstaví. Volám sa Bond, James Bond. A ťava sa nenechá zahanbiť, tak mu povie: Ja som Bloud, VelBloud.
hehehehe 😀

mamartinka
11. feb 2009

aj sa tu este niekto ukaze?lenus cauki.vcera ste sa dako rozpisali. 🙂

lulu19
11. feb 2009

ahojte baby ako sa mate co nove
ja som tuto noc mala pestru zacalo sa to vsetko tym vcera mi nesiel bus domou bo bol sneh tak som vvolala svagrinke ze idem ku nej spat preisiel drahy bo isiel na nocnu a o pol 5 rano mi vola aby som s nim isla na pohotovost ze mu musia zasit ruku a to sme isli vratili sme sa domou okolo 8 a o 9 mi isiel bus do prace tak som tka utahana ako kon

ritulka
autor
11. feb 2009

ajojte je tu niekto???
Lulu tomu sa povie den blbec....ale snad uz je vsetko dobre...a ozaj co tvoja MS? dufame, ze neprisla 😀

ritulka
autor
11. feb 2009

a ozaj neviem ako vy, ale ja som tu dlho nevidela figurku...neviete co je s nou??? ☹

tlenka
11. feb 2009

hojte 🙂

ritulka
autor
11. feb 2009

ajoooooj tlenus, no ako???? kedy ides na sono a co svadba??? si tu nebolaaaa

tlenka
11. feb 2009

no vcera velmi zle, aj posledne dni.. dokonca som odpadla v lekarni, tak ma preberali
dnes som bola skusat svad. saty, ale nejak mali len velke cisla, tak zajtra idem inde... teraz mi je uz zatial fajn, napchavam sa mandarinkovym kompotom.. vcera som bola na ultrazvuku, babo je v poriadku aj ostatok, len som schudla 4 kg, tak musim priberat, aby som nemusela na infuzky, lebo to vyzeralo dost zle so mnou

ritulka
autor
11. feb 2009

moooooja, ono pokial ti byva zle, tak je pochopitelne, ze ide vaha dole....moja znama schudla prve mesiace 11kg a to uz bola pecka...chuderka, tak lezala v nemocke a dnes ma krasneho syna...teoreticky este tyzden, a mohlo by to zvracanie ustupit...tie prve tyzdne su najhorsie, lebo je to predsa pre telo zataz....tak snad sa to popravi a budes uz len pekne priberat... 😉

tlenka
11. feb 2009

ufff.. tak to teda 11 kg je dost az prilis... to kolko tam lezala potom?
no snad to uz zacne ustupovat konecne

tlenka
11. feb 2009

halooo... je tu niekto? ja uz pojdem lahnut.. tak prajem bru nocku

lenusska
11. feb 2009

tlenuska ahoooj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre