Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
13. jan 2011

@nyya neboj ak citis ze sa hybe tak je to ok ,ja uz mam pomali nakupene vsetko este par drobnosti .prsne nech je malicky v poriadku ved vydzime aj cisarsky ked bude nutny a mozno sa eset otoci

nyya
13. jan 2011

@lulu19 no ved to mi aj manzel hovory pokial ho citim hybat sa tak vsetko je oki...no ja si budeme uz pitat od doktora potvrdenie na moju matersku a o dva mesiace zaciname...ja si pomalinky nakupujem ale len tak ked nieco najdem peknucke 😉 no veru ti uz to mas o chvilku...ona sa treba pomalinky pripravovat ved sa moze stat ze sa male narodi aj skorsie no nie???

lulu19
13. jan 2011

@nyya ved prave toho sa bojim aby som mala vsetko pripravene ako citim sa dobre ale zo dna na den som viac unavena a nevladzem uz tolko.ja si papiere na matesku idem zobrat 8.2 ked mam aj poradnu .aj ja teraz posledne 2 dni necitim kopance aletaak e pohyby take ale u mnato je asi tym ze maly nema niesto ale ked kopne tak to uz aj boli

nyya
17. jan 2011

@lulu19 ale neboj bude vsetko ok ...a zvaldnes to...ja sa citim velmi dobre tiez akurat uz ma mali zacina kopkat cim dalej tim viac a hlavne ked lezim v postielke ked uz ideme buvat tak si pokopka troska 😉 😉 je to sranda...uz si aj vecicky zacinam kupovat a som si dneska kupila taku krasnu deku som rada...bola aj zlacnena tak som neodolala...lulu a kedy mas ti presne termin???

lulu19
17. jan 2011

@nyya ale ano zvladneme ved pre drobceka vsetko 🙂 no je to krasne ked tak kopka aj naskopka aj vecer ale aj cez dden a uz sme mali aj stikutku to bolo take zlatucke a mava ju casto moj malicky tak mi ho je vtedy luto lebo urcite to je jemu neprijemne
ja mam termim prvy na 23.3 a druhy 27.3

nyya
19. jan 2011

@lulu19 no mi sa dneska citime velmi divne som taka trosku nesvoja...neviem cim to je mali sa asi hybe moc...mam taky pocit ako keby ma niekto prijemne steklil vo vnutry brusku a mala take nafuknute brusko a popri tom ma aj mali kopka...tak mi to je take divne...dufam ze je to len dobre???no ja mam terimin 12 maja ale aj tak mam pocit ze sa narodi skorsie...

lulu19
19. jan 2011

@nyya aj ja mamvam taky pocit neboj to je v poriadku aj ja sa dnes citim tak divne maly mi tlaci raz hore raz dole citim ze sa hybe ale dnes nejak pomenej a mam strach ci je v poriadku ,ale snad ano .inak taky pocit mam aj ja ze maly sa narodi skor peto so aj uz poprala malemu vsetky vvecicky v sobotu sa chystame urobit v spalni kutik pre maleho postielka prebalovaci ,uz si chcem aj tasku pomaly balit

lulu19
20. jan 2011

ahojte baby .poradte lebo ja som uz v koncoch .moj maly asi strajkuje a povedal si ze sa nebude hybat .ja mam strach ze u nieco je.pohybe sa ale len malicko oproti tomu ako sa hybal sa hybe malo minimalne .ajo len ked to stuknem citila som rano o 5 ze sa pohybal a teraz okolo 2 .neni toi nejak malo . mam strach

antoniab
20. jan 2011

@lulu19 nieje a bude toho menej a menej tie pohyby budu ine pretoze on rastie a ma menej a menej miesta a kedy mas poradnu keby ze za celi den necitis ziaden pohyb tak to je horsie ale niekedy ani to nic neznaci ale tvoj gyndak by ti to mal vysvetlit 😉

lulu19
20. jan 2011

@antoniabporadnu mam až 8.2 ☹ ☹ ☹ rozmyslam ze ak sa nebude hybat zavolam zajtra gynekologicke.ja aj brusko citim take lahke nie ako inokedy take tazke .uz som z toho zufala ☹ ☹ ☹

lulu19
20. jan 2011
zajo79
20. jan 2011

@lulu19 ak mas takyto pocit, treba ist k doktorovi IHNED. ziadny doktor ta nevyhodi, ale skontroluje ci je babo v poriadku, skontroluje prietoky a budes aspon kludnejsia.

lulu19
20. jan 2011

@zajo79 teraz som maleho citila ze sa pohol ale nekopal ale citila som pohyb nad pupkom hore .myslis ze aj tak by som mala ist radcej ku doktorovi

zajo79
20. jan 2011

@lulu19 ak sa ti COKOLVEK NEZDA, treba ist k doktorovi. nikto sa tam na teba nebude hnevat, povedz ze ubudli pohyby, ako sa babo hybalo predtym.. a doktor uz vie co ma robit.

radsej prist zbytocne, ako neskoro. 😔

lulu19
20. jan 2011

@zajo79 ved to sa bojim aby mu nieco nebolo ale snad nie pocakam na muza a ak sa dovtedy nerozybe asi pojdeme na pohotovost nech radcej mi povedia ze je vsetko ok ze som prisla zbytocne ale nech mi to povedia dakujem

nyya
20. jan 2011

@lulu19 dakujem za rado no dneska sa citim ovela lepsie mali sa zacina hybat vyse a uz aj kopka silnejsie...🙂))neboj bude vsetko v poriadku ale ak mas zvalstny pocit tak chod ku doktorke ved ona ti nic nepovie len ta kukne a povie ti presne co sa deje...aspon budes potom spokojna...

nyya
30. jan 2011

babenky kde ste kto???co mi robkate a ako sa mate???? 😉 😉

lulu19
30. jan 2011

ahojte
@nyya ja som tu kazdy den ale ked nik nepise tak ..........
ako sa citis ?my celkom dobre uz tie kopanceky dost bolia aj vcera bol taky den ze som az plakala skoro co to tak bolelo ja este stale verim ze sa matusko otoci lebo je stale ritkou dole ☹

nyya
31. jan 2011

@lulu19 ahojki luluu...mi sa mame velmi dobre malinky je otoceny hlavickou dole co je dobre...a rastieme... 😉 kopka si stale a hlavne vecer nez ideme buvat...ale sme zdravucky...nebojkaj musime to prezit a vsetko bude ok podctata mat babtko je prezit vsetko co to prinesie...ale ked ho budes drzkat tak to vsetko bude zabudnute 😉 😉

lulu19
31. jan 2011

@nyya presne tak vydrzime ved ty nasi chlapcekovia stoja zato .juj zavidim ti ale v dobrom ze vas maly je dole hlavockou nas sa nejak nechce otocit ☹ ☹ ☹ ja by som ta chela rodit normalne aj manzel che byt pri porode jqa sa velmi bojim tej inekcie do chrbtice ☹ ☹ ☹
mna boli strastne pod rebrami na pravej strane neviem ci mi tam malicky tlaci ale snad to nebude nic vazne lebo tu na mk som citala ze to tlaci na pecienku a to nie je dobre ☹

nyya
1. feb 2011

@lulu19 nebojkaj to vobec neboli ani tu inekciu citis nebudes bude to ako keby ta malinka vcela pichla....musis mysliet pozitivne a bude vsetko ok...moja kamaratka ta mala tiez bolest pod rebrami ale to bolo z toho ako silno ju mali kopkal...niekedy ked ma aj malo miesta tak si poposuva vsetko okolo... 😉 lulu nemysli na vsetko negativne iba pozitivne...ved on bude moc byt pri tebe aj ked budes mat cisarky teda aspon tuto to je tak ze manzel moze byt pri tom aspon si ho podrzi hned po tebe... 😉 😉

antoniab
1. feb 2011

@lulu19 neboj sa a hlavne nestresuj nieje to dobre pre teba ani maleho bud rada ze je ako je a mali je zdravy 😉 ja som od 30tt travila cas uz len po nemocniciach takze bud rada zato ako to je a ste zdravyyyyyyyyy
a ak sa bojis spinalu chod do celkovej narkozy opytaj sa gynekologa ci anesteziologicky co ti odporuci aj tak budes musiet ist na konzultaciu podla zdravotneho stavu apodobne
ja som sa pre spinal nerozhodla no v podstate to aj tak nakoniec nebolo mozne 😉

@nyya citam ze sa mate fajn tak nech vam to takto pekne aj pokracuje 🙂 😉

lulu19
1. feb 2011

@antoniab
@nyya
dakujem baby ja sa az tak strastne nestresujem len som pisala ze mam strach z teho spinalu ale inak to je jedno a mozno sa drobcek este otoci .citim sa skvele tak to je dolezite aj drobcek je zdravucky a to je to najdolezitejsie ved ja vydrzim vsetko pre nasho matuska . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nyya
1. feb 2011

presne tak treba byt silna 😉 😉 ved to musime pre tie nase krasne babatka vydrzat...

lulu19
25. feb 2011

ahojte baby kde se vsetky
ja mam od rana bolesti v krizoch ,podbrusku a od spodu ☹ ☹ ☹ myslite ze by sa to mohlo uz rozbehat ?mam taky pocit ze ako keby malo somna nieco vypadnut .uz mi aj nohy opuchaju ☹ ☹ ☹ tak rada by som uz mala maleho pri sebe

mamartinka
6. mar 2011

@lulu19 Ahojki.Este sa drzite pokope ci uz nieco mate.Pozdravujem 😉 🙂

lulu19
7. mar 2011

ahoj mamartinka este sa drzime pokope este 2 tyzdne priblizne ale uz bz to mohlo byt zajtra mam poradnu tak napisem potom co mamee noveho a ty ako sa mas

mamartinka
7. mar 2011

@lulu19 Ahoj.Tak drzim palce nech poradna dobre dopadne a nech uz je Matusko cim skor na svete.2 tyzdne sa neako uz vydrzia nie.Mozno to bude aj skor.Budes mat ten cisarsky?Ja sa mam uz dobre chvalabohu.Som po laparke+hysteroskopii.23.02 my to robili.Tak snad teraz uz bude len a len dobre.Tak ahoj a ozvi sa zas co a ako. 😉 🙂

lulu19
7. mar 2011

jej som radA AYE DOOPADLO dobre snad sa vam coskoro podari babatko . no zajtra mi povedia ako sme na tom ci bude cisarsky alebo nie ale pravdepodobne ano .no daju sa vydrzat ale uz som velmi unavena a citim to uz ze sa blizi cas porodu 🙂 🙂 🙂 🙂 a este som schitala asi prievan do oci lebo ma strastne bolia tak si ich mastim s mastickou na oci snad mi to prejde

mamartinka
7. mar 2011

@lulu19 Tak drzim palce Luci nech vsetko dobre dopadne a nech ste zdravy hlavne a stastny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre