Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
4. feb 2009

ritulka - nic mi nieje...teraz vcera a dnes som mala taký vytok ale to fakt len asi 3 kvapky...ale inak nic

lenusska
4. feb 2009

Dasah....pri umelom musi byt darca ?

ritulka
autor
4. feb 2009

lenuss to mas pravdu, hrozne to je ked musim stale dokolecka hladat temu a potom precitat, napisat a zase hladat ...jak sisi tu neham 😀

dasah a s tym sa neda nieco robit...viem, ze su nejake vitaminy, ktore pomahaju...neviem ako sa volaju, ale ze je to bomba

dasah
4. feb 2009

no to je ta posledna moznost ja som postupila uz dva krat umele ,s mojim muzom cize prvy krat oplodnili s jeho spermiami mimo maternice,neujalosa to ,potom mu operacne odobierali.odoperovali mu semeniky a ani to sa nepodarilo,tak sa nas nakoniec spytali ci chceme darcu

ritulka
autor
4. feb 2009

lenuss nemusi, ale pokial ma partner zly spermiogram, tak sa doporucuje darca...

lenusska
4. feb 2009

ritulka - sak som ti pisala ze skype 😀 😀 😀 tam sup sup a kým tu sa to objavi tam mas 10 riadkov

lenusska
4. feb 2009

dasah - jaj 😔 prepac som netusila ze uz az takto to mate

ritulka
autor
4. feb 2009

dasah moja, to je nespravodlive 😠

eftulienka2
4. feb 2009

ahojte holčičky.🙂) už som tu asi mesiac nebola..nebolo času a tak...ako sa mate? naše snaženie po drobčekovi nevyšlo tak skúšame dalej..no uvidime ..sobotu by mala prist menštruacia..ale ja nechcem aby prišla: 😒

lenusska
4. feb 2009

eftulienka - jaj tak ona tu dnes bola a ze ide na vlku noc na male divi a asi sa zdrzi do vianoc 🙂 som ti mala odkazat

dasah
4. feb 2009

lenusska nemusis sa ospravedlnovat mne to nevadi,hlavne je ze sa mozem o tom s niekim este porozpravat..........a co sa tika tich vitaminou.......ked si na to spomeniem tak tich bolo hlavne doky doporucuje pre muzov vitamin e

lenusska
4. feb 2009

hehe preklep : na velku noc 😎

eftulienka2
4. feb 2009

kam som mala ist? 😉

lenusska
4. feb 2009

dasah 😵 sme tu pre teba.....ja som mala vcera depku...

lenusska
4. feb 2009

eftulienka - ne Ty...tvoja mrcha /menštruacia / 😉

dasah
4. feb 2009

no nespravodlive je hlavne to ze ked niekto chce babenko a nemoze a niekto ich ma kopec a este ich aj skantria to mam take nervy vtedy ze by som aj ja vrazdila 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenusska
4. feb 2009

baby ale no piseme piseme...sup sup....neflakame sa po nete 😠

lenusska
4. feb 2009

dasah - no to aj ja mam nervy vtedy

lenusska
4. feb 2009

najdme si temicku .....rýchlo klik na meno posledneho prispevku aby sme sa nemuseli preklikavat po stranach.....sup sup... 😀

dasah
4. feb 2009

ja mavam depku skoro kazdy hlavne teraz ked cakam ake budu vysledky,este dobre ze pracujem s mary a ze tam na to trocha zabudnem,ale ked pridem domov tak je depka zasa u mna na navsteve a ta koza nechce ist prec

eftulienka2
4. feb 2009

lenusska..nooo ona by mohla teda zmyznúť a íst na 9 mesiacov niekam na dovolenku..by som jej dopriala.hehe

ritulka
autor
4. feb 2009

lenuss to sa stava...chybicka se vloudila 😀

lenusska
4. feb 2009

dasah - no depka a mrcha su take kamosky... 😠 ona ked jedna odide potom aj druha

lenusska
4. feb 2009

ritulka - ty de sa flakas...ides mi pivo 😀

dasah
4. feb 2009

ja teda neviem naco tie dve teraz chodia na navstevu ved vianoce uz boli 😠 😠 😠 😠 😠

lenusska
4. feb 2009

dasah - neviem ale na valentina si snad urobia program iný

dasah
4. feb 2009

aj ja chcem pivco..........mary kde si?pleties mi tu vestu moja? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ritulka
autor
4. feb 2009

dasah to aj mna vie pekne nasrat a to doslova, ked to nie je viac spravodlive...tu otazku som si kladna snad milion krat a nic z toho....ale ideme dalej, bohuzial musime...

ja nastastie nedepkujem, snazim sa ventilovat....nechcem dovolit, aby si depka so mnou robila co chce....

lenusska
4. feb 2009

ja chcem vestuuuuu

ritulka
autor
4. feb 2009

uz som tu, len som este nieco pokukovala po nete...ale uz sa vam venujem, ked sme konecne tu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre