Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
7. feb 2009

maryah pekny ramcek aj foto.to si si ako urobila?

lulu19
7. feb 2009

ahojte baby tak ja som mrchu dostAla rozhodla sa ze na kubu nejde ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ uz som sa s toho dostala rano som si poplakala ale uz je dobre snad sa podari nrskor teraz si davame pauzu musim si odychnut psychicky co mate nove

mamartinka
7. feb 2009

luli moc ma to mrzi.ale mozno to bolo tou chorobou oddialene.aj ja som to raz tak mala.vsetko preboli neboj.treba dufat a verit.podari sa neboj.ja som mala vcera taku malu depku.ale vsetko prejde.drz sa 😉

lulu19
7. feb 2009

¨dakujem viem prejde to ale uz aj tak asi nechame tak a budeme sa snazit az nejak asi ku koncu leta dovtedy si dame do poriadku domcek zaiaime si ho podla predstav

mamartinka
7. feb 2009

no vydis.aspon sa troska odreagujes a potom sa treba zadari ani nebudes vediet ako.hlavne klud a bez stresu.jaj ale sa mi vypisuje a radi komusi ked som sama na tom biedne a psychicky nadne.

mamartinka
7. feb 2009

baby a mate uz niektora tricko modry konik?

lulu19
7. feb 2009

ano martinka ved nato sme tu aby sme ssa podporovali inak by to bolo tazke keby nemam vas vsetky a za to vam dakujem
chceme si zariadit este jednu izbu chceme si zobrat na splatky sedacku a aj nove matrace tak a trosku setrit na svadbu

mamartinka
7. feb 2009

este nieste svoji?ideme na nakup do tesca.vecer sa zastavim este.pa 😉

lulu19
7. feb 2009

nie my sme spolu 2 a j nieco a 2 roky zijeme spolu

nyya
7. feb 2009

aooojte babenky 😉 ako sa mame dneska???

mamartinka
7. feb 2009

ale da sa.mali sme pekne pocasie.a ty?

nyya
7. feb 2009

ja tiez celkom dobre len som bola dneska v robotke...

nyya
7. feb 2009

je tu niekto ☹

nyya
7. feb 2009

tak ja uz tto fakt kaslem.... ☹

nyya
7. feb 2009

tak ja idem off....prajem vam pekne keckanie vecer... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maryah
7. feb 2009

co sa deje nyya?

dasah
7. feb 2009

kukukuk ahojte je tu niekto?

dasah
7. feb 2009

babenky ste tu,mam depku a nemam sa bohuzial skym porozpravat,neviem co mi je ,ale mam sa strasne ☹ ☹ ☹

antoniab
7. feb 2009

ahoj dasha čo sa deje 😕

mamartinka
7. feb 2009

dasi co sa dejka? 😉 ste tu niektora?

antoniab
7. feb 2009

ja som tu už sme doma nakupeno ako vždy no čo ked sa nevieme krotit a všetko je tu tak super a lacne oproti tomu doma a inak minule v spravach hovorili že na svk je najlacnejšie oblečenie no neviem skade taku hovadinu vyhrabali

mamartinka
7. feb 2009

antonia a coze nakupene?oblecko nove?

dasah
7. feb 2009

ja neviem co somnou je je to taske rozpravat ale musim sa stim asi vyrovnat sama

mamartinka
7. feb 2009

no tak dasa co sa stalo?kludne sa nam vyrozpravaj.hm 😉

nyya
7. feb 2009

mary nic sa nedeje len vzdy ked sem pridem tak sem tam tu nikto neni...a mrzi ma to lebo niekedy ked mam chut sa s nikikm porozpravat.a zajtra mi odchadza priatel do bulharska tak som smutna ☹

dasah
7. feb 2009

my sme dnes boli s manzelom na vylete v bleckpoole pacilo sa nam je to asi 100 km od domu ale zvladla som to este som nikdy taku dlhu trasu neodsoferovala,ale potrebujem nabrat prax 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

nyya
7. feb 2009

dasah co sa deje moja????

dasah
7. feb 2009

no nyya to poznam ked je niekto smutny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a na ako dlho ide priatel prec?

dasah
7. feb 2009

no tak dobre sesterske spory,ale viac uz nepoviem

mamartinka
7. feb 2009

no tak dasa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre