Aké ste mali reakcie na MMR očkovanie?

emode
25. aug 2010

Naša pediatrička nám povedala, že by nemali byť žiadne reakcie a že je deťmi dobre znášaná, na 8. deň (včera) sa však u nás objavila teplota a dnes poobede už cez 38 st. Tak by som rada vedela, ako sa to prejavilo u Vás a hlavne ako dlho reakcia trvala. Ďakujem za odpovede.

michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
24. júl 2017

@teegreen ujasnim ti jeden fakt. Ja som bola v nemocnici so synom a ty si mala na praci akurat tak ma urazat a spochybnovat kazde moje slovo narozdiel od teba mam na vsetko co poviem dokaz. Takze ked tebe niekto posle fotku z nemocnice tak povies ze to odfoti kazda upratovacka. Tak aj lekarsku spravu si napise upratovacka? Pre istotu v skupine kde kazdy hyril tym ze si vymyslam spravu z nemocnice zmazu a vyhodia ma...Toto proste ocividne robis naschval a je mi ta luto lebo musis mat fakt naprdel zivot ze sa tu realizujes syndron nedocenenej frustrovanej zeny. Bohuzial svoje predstavy povazujes za fakty a to je uz diagnoza a su na to lieky. Ale ty si iba bio tak asi hulis kazdy vecer alebo ja uz netusim kam na tie bludy chodis.poucujes vsetkych ako enciklopedia a sama ked vies ze najprv idu nohavicky az potom nohavice tak si zvladla zivotnu vyzvu. Maj sa krasne a pis basne.mna nezaujimas.( a ked ludom dokazujes len na zaklade toho kedy registroval nick tak to je uz mega trapas... boh vie kolko podarenych nickov mas ty! Urcite nie jeden ja ti dam fotky lekarske spravy kopiu rozhovoru s kandidatkou vied a tvoj jediny argument je ze som sa registrovala jul 2017.fakt chore... a ty nenazves jedneho jedineho doktora ktory ti povedal neockuj...lebo toho odbornika vidis kazde rano v zrkadle !

dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikulka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandramaria
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandramaria
25. júl 2017

Baby nick admin nefunguje.
Adminkou fora je xxxxxnnnnn
@dai
@michaelamd

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz