Je očkovanie detí nebezpečné?

otrivinkajanka
18. jún 2008

Ahojte baby v pondelok som na markize pozerala palbu a davali tam reportaz o ockovani deti ake je to nebezpecne som z toho v pomykove a v soku co sa vsetko moze detom stat ked ho zaockuju hovorili tam matky deti co im ockovali deti,ze dostali z toho cukrovku a podobne a hovorili tam lekari a odbornici,ze je to riziko a ze kazdym ockovanim nastava v tele reakcia a opuch mozgu ze je to len trik na rodicov vytiahnut nam z penazeniek peniaze aj proti pneumokokom,ze to tu nikdy nebolo a ze to je dosledok ockovania 8 jula idem s dcerkou na ockovanie v druhom roku,ale mam z toho zmiesane pocity 😒 co si o tom myslite vy?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
1. apr 2017

@peter952 ja som sa ta pytala, či tvoj syn, ktoreho si splodil ako hiv pozitívny, matka vedela o tom? je hiv pozitvny alebo nie a či ho budeš učiť, že nemusí chrániť sexuálnych partnerov pred hiv? ako to robíš ty?

adsumus
1. apr 2017

@peter952 ale asi som pochopila ty si splodil hiv pozitívne dieťa

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
1. apr 2017

😢

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
1. apr 2017

@peter952 nesnažím sa ta spochybniť, ja ta beriem vážne a je mi luto, čim prechádzaš.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

ŠUKL upozorňuje, že príbalové letáky sú rozdielne podľa toho, kde sa realizovala registrácia vakcíny. Pričom sa neraz stane, že nie všetky vakcíny z celého sveta sa zaregistrujú v Európe a naopak. Citujem z amerického letáku: "The following adverse reactions are listed in decreasing order of severity, without regard to causality, within each body system category and have been reported during clinical trials". Takže v príbalovom letáku sa neudáva cukrovka ako ochorenie po tomto očkovaní. Udáva sa jej výskyt ako vedľajšia nežiadúca reakcia v čase, ktorý sa sledoval po očkovaní. Uviedli tam pravdu. Ale očkovanie ako príčinu vzniku neuvádzajú.

lauritka
1. apr 2017

a v našich SK pribalovych letakoch ku vakcine to nie je ani spomenute-žiadny diabetes.

adsumus
1. apr 2017

@peter952 som rada, že si nikoho dnes nenakazil aspon dufam.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

@peter952 ak by bola potvrdena cukrovka z očkovania, uz davno by sa to riešilo, nekonšpiruj.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

samozrejme, ine som od teba ani nečakala 😀

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
1. apr 2017

@peter952 lutujem toho otca a potomka, ktoremu presvedčíš dceru, že s tebou može mať sex aj ked si hiv pozitívny bez ochrany.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

Osýpky majú 100-percentnú nákazlivosť, ak sa teda neočkované dieťa stretne s chorým človekom, určite sa nakazí. Osýpky nie sú pritom vôbec ľahké ochorenie, ktoré dieťaťu stačí prekonať. Patria k najzávažnejším ochoreniam detského veku. Na ich komplikácie sa bežne zomiera, zostávajú po nich trvalé následky a úmrtnosť je pomerne vysoká – až 6-percentná. Hrozí ťažké poškodenie mozgu, ochrnutie spôsobené zápalom mozgu, hluchota a smrť. Počas choroby sa už postihnutému človeku nedá, žiaľ, nijako pomôcť, na osýpky neexistuje žiadny liek okrem preventívneho očkovania. Rodičia nezaočkovaného chorého dieťaťa musia teda počas infekcie len bezmocne čakať, či si smrť vyberie práve ich syna či dcéru, alebo bude mať šťastie a chorobu prežije. Aj preto Úrad verejného zdravotníctva SR opätovne vyzval všetkých rodičov nezaočkovaných detí, aby ich dali vakcinovať a ochránili tak aj deti v ich okolí.

adsumus
1. apr 2017

@peter952 asi ťažko ste ok, ak píšeš, že si hiv pozitívny. dceru si spomínal ty, asi strata pameti.

lauritka
1. apr 2017

Osýpkami sú totiž ohrozené najmä bábätká, ktoré ešte nie sú zaočkované, a deti do 5 rokov, ktoré ešte nemajú dostatočne vyvinutú imunitu. Rovnako však aj ľudia s oslabenou imunitou – seniori či ľudia s ťažkými chronickými chorobami. V súvislosti s povinnou vakcináciou sa ozývajú najmä odporcovia očkovania, ktorí tvrdia, že vakcíny spôsobujú rôzne poškodenia nervového systému, autizmus či autoimunitné choroby, hoci tieto tvrdenia nie sú podložené žiadnymi vedeckými dôkazmi! Čoraz viac sa tak ozývajú rodičia, ktorí dávajú očkovať svoje deti a žiadajú tvrdšie sankcie voči tým, čo očkovania odmietnu. Takmer každý má totiž aspoň v širšej rodine bábätko alebo seniora, ktorého by osýpky mohli zabiť.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

@peter952 zdroj ? a zrejme preto, lebo to nebolo preukazane a potvrdené , že je to z očkovania.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
1. apr 2017

zase "odbornik" na vakciny.. AV ich vytahuje ako kralikov z klobuka. bol radiologist.
What Happened to Dr David Ayoub?

At some point, David Ayoub clearly stepped off the mainstream science path and started his journey into conspiracy theory driven belief. That’s fine as far as it goes. He can believe whatever the hell he likes.

What’s not fine though is how his attempts to see through his global population control anti-vaccine agenda have latched onto autism. He deals in unverified absolutes and needs to be thought of in the context of what he really is – an antivaccinationist with a disturbing set of political beliefs.

čitajte viac tu : zaujimavý članok 😉 https://leftbrainrightbrain.co.uk/2006/08/01/405/

ideologia ako vyšitá