• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
17. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz
@pectore a @zigzag prestante s osobnymi utokmi, lebo vas nahlasim!
17. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
17. nov 2012 o 12:51 • pectore
@evicka_po Nedávno švajčiarska vláda vydala dokument, v ktorom označila homeopatiu za rovnocenný spôsob liečby s alopatiou. Placebom kontrolované skúšky pokiaľ viem existujú. Na rozdiel od vakcín.

Podrobnosti Ti nepoviem, homeopatii sa nevenujem ani ju neužívam. Mám radšej veci, ktorých fungovaniu rozumiem.
17. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz
@zigzag
Klídek, @denduska tiež neočkuje, našla si si nesprávnu obeť. :slight_smile:
17. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz
Ďalšie pokračovanie prekladu knihy:
"Očkovacia ruleta: skúsenosti, riziká a alternatívy"

Kapitola 5:
"Vyvrátenie mýtov o očkovaní"
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovacia-ruleta-skusenosti-rizika-a-alternativy-5-vyvratenie-mytov-o-ockovani/
17. nov 2012 o 13:30  • Odpovedz
@tin007 tak vdaka manofovi ,uz viem ze sa Hirte nemylil,ked hovoril o vakcine na hemofila uz v rokoch 1974
http://pediatrics.aappublications.org/content/60/5/730.short -toto bolo pisane v roku 1977
17. nov 2012 o 16:07  • Odpovedz
@petot to je troska skreslene. akurat bolo prijate, ze poistovne budu preplacat niektore alternativne liecebne postupy uz v zakladnej poistke, ak ich uplatnuje lekar, ktory studoval klasicku medicinu - spada pod to aj homeopatia (ale aj cinska medicina a dalsie). ale ak chodis k homeopatovi, nepreplaca ti to nikto a nie je to dane na rovnaku uroven ako alopaticka medicina :wink:musis mat na to extra pripoistenie :wink:
ale ak sa mylim, rada si pozriem link na ten dokument.
sorry za OT :confused:
17. nov 2012 o 16:30  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
17. nov 2012 o 18:12 • kolostrum
@petot prosim pošli odkaz na placebom kontrolované skušky
17. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz
17. nov 2012 o 18:18 • kolostrum
@pectore - nikto ta v tejto teme evidentne nechce, je to tema - nesuhlas s povinnym ockovanim - ako nechapem, co tu robis, ked si fanda ockovania.... to je cista provokacia a doslovne "otravovanie vzduchu" ako ked sa mamicka s dietatkom na umelom mlieku ide bit do prs do temy o kojeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to vyslovene robenie zlej krvi :confounded: Ze ti to treba :rolling_eyes:
17. nov 2012 o 18:18  • Odpovedz
Inak ako to citam spätne, to vas seriozne jedna osoba zahnala do sukromnej temy :confused: To mi je velmi luto, dufala som, ze odtialto budem cerpat informacie aj pri rozhodovani sa pre to najlepsie pre nase tretie babo :confounded: Je to skoda :confounded:
17. nov 2012 o 18:21  • Odpovedz
@anjelicek26 stačí ist do sukromnej témy.. tam sa iného názoru nemusíš obávat
17. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz
@kolostrum - ved hej, poslem si ziadost, ale o tej teme treba vediet a mamina, ktora rozmysla nad prvym ockovanim, tu to ani nenapadne :confounded: Keby ja mozem vratit cas, co ja by som par rokov dozadu za tie informacie dala :confounded: Hneva ma, ze to moze takto dototo jeden nepoucitelny clovek :zipper_mouth: Toto ma fakt mrzi :( Tato tema bola viac ako informativna :pensive:
17. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz
@anjelicek26 pozri je tu 1600 strán.... čítat a čítat
17. nov 2012 o 18:31  • Odpovedz
@alikaa tak si na to prišla
17. nov 2012 o 18:34  • Odpovedz
17. nov 2012 o 18:34 • kolostrum
@kolostrum - to nejako prezijem :slight_smile:
17. nov 2012 o 18:36  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
17. nov 2012 o 18:39 • kolostrum
@anjelicek26 no tak jednoducho nezaočkuješ a maš.... ale osobné utoky aké su tu? paranoja vodcu.... . píšem, čítam, dozviem sa...
17. nov 2012 o 18:40  • Odpovedz
Keďže sa ma na to ľudia opakovane pýtajú pomaly každý druhý deň, dal som to všetko do článku:

"Ako čo najlepšie odmietnuť konkrétne vakcíny z povinného očkovania detí na Slovensku":
http://www.slobodavockovani.sk/news/ako-odmietnut-konkretne-vakciny-z-povinneho-ockovania/
17. nov 2012 o 18:46  • Odpovedz
17. nov 2012 o 18:46 • kolostrum
@kolostrum
Pokiaľ mi len tie lajky závidíš, tak stačí povedať - naklikám Ti ich, koľko chceš.
:slight_smile:

Čo by som ja neurobil pre blížneho svojho.,,
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2012 o 18:48  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
17. nov 2012 o 18:50 • kolostrum
17. nov 2012 o 18:53 • kolostrum
17. nov 2012 o 18:55 • kolostrum
@anjelicek26 ahoj, ak chceš stále sledovať, čo je nové, napíš @prevenar -ovi so žiadosťou o zaradenie do súkromky. Nás odtiaľto nevyhnali len trollovia, ale spojenie trollovia plus admin.
17. nov 2012 o 18:56  • Odpovedz
17. nov 2012 o 18:57 • kolostrum
@nae a mimozemštania. a admin ktorý napísal že je prípustný aj iný názor.
17. nov 2012 o 19:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.