• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
@maggie2
@manof
lenze ak by mala STV prijem iba z reklamy, tak by neboli odvysielane ani relacie ako Fokus a Cesty nadeje.
Proste nic

To s tymi koncesionarskymi som teda asi nepochopil, ale na druhu stranu to ani nedavalo logiku.
Ved aky je rozdiel platit STV z konces. poplatkov alebo platit ich z dani.
Ved je to to iste :grinning:
Ak by sme im zobrali konc. poplatky, poziadali by o navysenie
12. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz
@maggie2 Ved prave preto som pisala, ze zaujimava je hexa, kt. ma 2 zlozky :slight_smile: V podstate ani nevedia, co hovoria a snazia sa tvarit mudro (po grecky som sa neucila, ale 4roky latiny tiez nie su na zahodenie :slight_smile: )
12. júl 2011 o 22:18  • Odpovedz
@maggie2
co, kde o 21:45 ?
12. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz
@maggie2 - to vieš správne, ale ako terminus technicus sa v medicíne používa bivakcína :o)
12. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz
Dakujem vam vsetkym za odpovede... :slight_smile: trpezliva som dost, takze ma to netrapi kvoli mne, len kvoli malej, lebo jej to evidentne nie je prijemne (cerveny zadocek a pod.)... ale skusim C-cko, to z DM, o ktorom ste tu viac krat uz pisali :slight_smile:
12. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz
@moira19 aj Brusel je v tom až po uši.....
12. júl 2011 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz
@tean ja som nepísala aby mala TV príjem LEN z reklamy, ja som písala, aby mala TV príjem LEN z koncesií s tým že má zakázané podnikať v reklame. Ak dokázala žiť za komunizmu bez reklám, nech žije i dnes tak, kvalita programu je rovnaká
12. júl 2011 o 22:34  • Odpovedz
@tean o 21:54
12. júl 2011 o 22:35  • Odpovedz
obávam sa, že kvalita programu je horšia a prudko klesá
12. júl 2011 o 22:36  • Odpovedz
@tean je rozdiel platiť koncesie a je rozdiel ak ich platí štát z daní. Pretože ak ich platí občan, štát veľké H zaujíma ako si TV bačuje. A neznamená že občan má byť nejako dodatočne zdanený, nech si štátni úradníci na vláde a politici kupujú lacnejšie autá, pc techniku, koberce, pikniky a žranice v parlamente, bude dosť na živenie TV.
12. júl 2011 o 22:40  • Odpovedz
zmente temu.......alebo založte inu,tu je reč o očkovani.dakujem
12. júl 2011 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz
@kedicik

ja navrhujem skúsiť homeopatiu, ak máš záujem, napíš mi IP.
12. júl 2011 o 22:47  • Odpovedz
@llara1110 riešime širšie súvislosti, Ty si čítaj svoje :wink:
12. júl 2011 o 22:48  • Odpovedz
@IIara1110 - ale to s tým súvisí - je tu reč o objektívnom informovaní masovokomunikačnými prostriedkami aj o očkovaní - ďakujem
12. júl 2011 o 22:49  • Odpovedz
@manof dnes som sa nemal cas nejak moc zamyslat :P ..ale tak na prvu ranu by som urcite poriadne zvyraznil 3 odkazy, ktore by boli v riadku hned pod obrazkom. 1) co su vakciny a o co vlastne ide ( ortut, hlinik ... statistiky 1900 vs 1960 , nulove testovanie , manipulovanie mieknou, lzami , lekarmi , politikmi za ucelom maximalizacie zisku) - strucne a kratko, ziadne rozpisovacky 2) FAQ - tych 10 otazok. 3) "ako na ruvz"

- to "menu" je cele nejak tak stratene v tom texte. mozno ho umiestnit centralne a farebne zvyrazit , alebo len zvyraznit.
- urcite by som tam dal "shop" kde si ludia budu moct kupit knizky, plagaty a tricka :D rad spravym nejaky "smrtiaci dizajn" na tricka :wink: "chcete znicit imunitny system vasho dietatka ? dajte ho zaockovat ! " hehe
-, heh co tak zalozenie nejakej nadacie ? ..na pravnika :D -uz som to tu rozvijal raz.

zvysok by mohol ostat ako je , len by bolo dobre ,ze ked mysou nabehnes na odkaz vyrolovali by sa temy ktore su pod nim . nech clovek moze rychlo prebehnut obsah aj s podtemami.

to je zatial vsetko, neviem ci je to idealne :slight_smile: ale zajtra sa skusim zahlbit este raz :D
13. júl 2011 o 01:57  • Odpovedz
@manof inac s tym clankom, podla mna v nom nebolo absolutne nic prevratne nez sa uz predtym pisalo, len si niekto uz zo zlosti povedal ze dost..ved predsa antivakcinacni laici nemaju co hladat v mediach a uz vobec nie dostavat tolko priestoru ako "odbornici"..ako vo Fokuse, vsak, pan profesor :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. júl 2011 o 07:45  • Odpovedz
@manof prelistovala som 27-ku zo 6. júla a nič tam nie je. Asi to bude 29-ka, keď ani v 28-ke nič nie je.
13. júl 2011 o 09:57  • Odpovedz
@zuzana26 vcera to tu rozoberali, ze to vedenie novin nepustilo napriek reklame, zatial nie je jasne, ci to pusti v dalsom cisle (tipujem skor nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
13. júl 2011 o 09:59  • Odpovedz
Vláda USA prichytená pri falošnej očkovacej kampani, ktorej účelom bolo zbierať DNA civilistov:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vlada-usa-prichytena-pri-falosnej-ockovacej-kampani-ktorej-ucelom-bolo-zbierat-dna-civilistov/
13. júl 2011 o 10:01  • Odpovedz
už som prečítala ďalej
13. júl 2011 o 10:02  • Odpovedz
@moira19 fíha, to si sa na akej škole učila 4 roky po latinsky?
13. júl 2011 o 10:23  • Odpovedz
@manof Rok na strednej z vlastnej iniciativy a 3 na vs (historia, alebo podla pana prof. Kuceru: hystericky :slight_smile: )
13. júl 2011 o 13:38  • Odpovedz
@moira19
Aha, takže Ty si vlastne študovaná historka (alebo hysterka)?
:grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 15:31  • Odpovedz
@manof Podla nemenovanej dr v ke hysterka :grinning:, podla diplomu filozofujuca historicka, kt. miluje historky. Za poslednych par rokov som jej vsak bola neverna :frowning2:
13. júl 2011 o 15:44  • Odpovedz
@moira19
Komu neverná?
Nemenovanej Dr.?
Alebo filosofii?
Alebo histórii?
Alebo hystérii?
:grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz
@manof Uz obom filozofii aj historii. Hysterii? To musia posudit iny :grinning: Ale ked este raz stretnem nemovanu Dr, tak je dost pravdepodobne, ze sa neovladnem a zacnem hystercit :grinning:
13. júl 2011 o 16:49  • Odpovedz
@manof toto robia uz davno. nelegalne odoberaju krv uz babatkam a bez ich vedomia ukaladaju DNA informaciu do databaz. je to priprava na buducnost ..aby mohli lepsie najst a odpisat ludi ktori budu nepohodlni . ako napriklad ludia kt sa budu burit proti ockovaniu. o europe by som si tiez nejake velke iluzie nerobil. mozno to tu este nie je take ,, ale speje to tam . mame EU prezidenta kt nikto nevolil atd. atd ...
13. júl 2011 o 18:50  • Odpovedz
@prevenar
no jo, prezident EÚ, ale v podstate bábka.
Aké on má vôbec právomoci?
13. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz
@manof to neviem , len ma serie,ze vobec existuje.. a ze existuje vela dalsich veci.. ale to je uz na inu temu :P
13. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.