dijefcatko
20. jan 2015

teba to prekvapilo? 😨

belllinka
autor
20. jan 2015

@dijefcatko Nie, dávam to sem preto, nech sa to dozvedia aj tie, co to netusia...

nae
20. jan 2015

Ešte doplním krátky komentár k tomu http://www.slobodavockovani.sk/news/dagmar-cvec...

silvia1101
20. jan 2015

Fuj, na toto ani niet slov. Hlavne nech fici biznis, co tam po ostatnom. Nechápem, prečo mnohé mamičky sú ako ovečky, len robia čo im kážu ako slepé. je jasné, že média majú veľkú moc ale zdravý sedliacky rozum už vyhynul ?

nikimax
20. jan 2015

Jeden hnus....cisty vyplach..... 😝

zita19
20. jan 2015

Su ludia co zozeru kazdy hoax aj s navijakom... http://sk.wikipedia.org/wiki/Hoax

bralilienka
20. jan 2015

@zita19 tak potom aj tvoja diplomovka je hoax 😀 😀

zita19
20. jan 2015

@bralilienka moja urcite nie, tym som si na 100% ista

bralilienka
20. jan 2015

@zita19 tak mi vysvetli, čo je na prezentácii milej pani Cvečkovej hoax? Či si sa dnes naučila nový pojem a chceš ho použiť? Tak ho skús použiť pri hoaxe 😀 ale dobrý pokus 🙂🙂

vege1
20. jan 2015

@zita19 😉 ale jasne, vsetky sme len sproste ovce, hlavne keby si niekto aspon overil povod tychto dusevnych peral.
@silvia1101

zita19
20. jan 2015

@bralilienka mate overeny povod tej prezentacie? Ste si iste, ze toto nie len dalsi vymysel konkurencnej agentury, firmy aby zdiskreditovali konkurenciu? Kedze v dnesnom biznise sa moze a robi napzaj vsetko, pravdepodobnost, ze toto je pravy eleborat, vyrobeny skutocnou pani Cveckovou mi vychadza tak 50:50. Povod týchto dusevnych peral sa overuje velmi tazko. Ale kludne si verte com chcete. Ja sa na taketo "sokujuce" zistenia pozeram vzdy cez prsty... Uz len preto, ze viem, ze konkurencia nikdy nespi a málokedy sa neriadi podla hesla Ucel svati prostriedky.

vege1
20. jan 2015

@zita19 vsak ja s vami suhlasim.. 🙂

zita19
20. jan 2015

@vege1 vsak ja som to pochopila, len som potrebovala ten povod spomenut, lebo som ho potrebovala do kontextu môjho komentu. 😉

bralilienka
20. jan 2015

@zita19 poprosím vyvrátiť, že to pani Cvečková nepísala a že je to teda hoax. Zatiaľ mi len z tvojho komentu vychádza, že sa ti to len do kariet nehodí 😀 😀

mandarinkadarinka
20. jan 2015

Čistý hnus.... Nas práve táto vakcína zlikvidovala.... Tiez som bola sprostá :/

zita19
20. jan 2015

@bralilienka staci, ze to pasuje do tvojich kariet. Kedze my dve spolu marias nehrame, idem sa venovat veciam, co mi davaju zmysel

tin007
20. jan 2015

O autorstve niet pochybnosti, ked sama p. Cveckova pisala prevadzkovatelovi kanal 22 cveckova@snowball.sk)

Dobrý deň,

žiadam Vás o okamžité odstránenie súboru: dagmar_cveckova_ceo_marketing_uvedeni-nove-vakciny-na-trh_001

z Vášho portálu, nakoľko nie je na stránke zverejnené oprávnene. Zverejnený bol bez súhlasu autora a teda ide o porušovanie autorských a vlastníckych práv. Pokiaľ súbor neodstránite do 24 hod., bude na Vás podaný trestný oznam za neoprávnené používanie tohoto súboru.

S pozdravom,

Mgr. Dáša Cvečková
CEO/Managing Partner
SNOWBALL COMMUNICATIONS, s.r.o.

bralilienka
20. jan 2015

@zita19 a začni u kaderníka 😀 pre očkovanie opomínaš myslieť na seba

zita19
20. jan 2015

@bralilienka nebudem komentovat... Radsej nebudem...

nikimax
20. jan 2015

@bralilienka ved mozu, ktore chcu a neveria tomu -napisať tej dotycnej mgr-je tam uvedený jej mail, ci je to jej robota....a prip.doplniť, koľko za to zobrala....isto riadne, lebo vyzdvihnut šmejd a ponukať ho ako super extra výrobok prostrednictvom študovaných, erudovaných lekárov a očkovacích celebrít , to chce guraž.....jej rozčulenie chápem, musí sa hambiť ako pes, ale jvyzera, že je dosť arogantná, takže sa z toho zahojí.... 😝

belllinka
autor
20. jan 2015

@zita19 Radsej okomentuj prispevok, co dala tin007.

silvia1101
21. jan 2015

@mandarinkadarinka A smieme vedieť čo sa prihodilo ?

bralilienka
21. jan 2015

@silvia1101 Silvi, tuná ti to @mandarinkadarinka opíše a naskáču kobylky z provaxu a začnú: a máš to dokázané? máš to na papieri? (no lebo matka nemá oči a rozum a nedokáže zrátať 5 a 5 dokopy) 😀 je lepšie perly hádzať len medzi sčítaných ľudí ako vo verejnej diskusii 😉

silvia1101
21. jan 2015

@bralilienka OK, dávam ruky preč 🙂 Pohodička, chápem.

nikimax
21. jan 2015

@bralilienka ale zase je dobre, ked clovek na vlastne oci vidi, kto za tym stoji, co sa nam prihovara....Som rotavirus..😀....takze rotavirus ma podobu p. Cveckovej.... 🙂

katey
21. jan 2015

@belllinka jdu blejt velebnosti...

belllinka
autor
21. jan 2015

Hmmm, bohvie, kde sa stratila Zituš 🙂))) že si neprišla obhájiť ten hoax 😀

bralilienka
21. jan 2015

@belllinka že by sa konečne začala starať o seba, svojich blízkych a menej lobovala v očko biznise za zamestnávateľa? 😀

adsumus
21. jan 2015

Uvádzanie vitamínu C na trh. 😉

bralilienka
21. jan 2015

tak to ma dostalo. úplne to vyvrátilo tvdenia vyššie! fuj vitamínu cé !!!!!!!!!!!!!!!! vitamín cééé nikdy neexistoval, neverím v účinnosť vitamínu céé!!!! 9 z desiatich lekárov a lekárnikov verí, že vitamín cééé je podvrh šarlatánov a nefunguje !!! je to konkurenčná loby k vakcíne proti pneumokokom!!!!!! 😀 😀

@adsumus ide ti karta, to dáš. skús vyvrátiť to, čo tu píše @bellinka

si oddýchnutá od koníka, mala by si sypať argumenty 😀