icon

Vyzerá princ George na verejnosti smutný?

20. jún 2026

Nezda sa vam na poslednych podujatiach princ George nejaky smutny? On asi nechce velmi verejne vystupivat a byt kralom? Ci ako ho vnimate?

anonym_cc1521
20. jún 2026

Zas ty?

anonym_e56f07
20. jún 2026

@anonym_autor daj sa liečiť

avatar
komir63
20. jún 2026

@anonym_autor Budúci víkend budem s ním, tak sa ho spýtam.

avatar
stellarstar
20. jún 2026

Je smutný kvôli tebe že nie si pri ňom 🤦‍♀️

anonym_a4eebe
20. jún 2026

Este stale si nevolala do Pezinka?

anonym_7d38b8
20. jún 2026

@anonym_autor no to vies, nastupuje puberta, ty si sa ako 12rocna vycierala kade si chodila, ze?

avatar
abbey1
20. jún 2026

A teba by bavilo celé detstvo fungovať ako cvičená opica?

autor
20. jún 2026
@abbey1

A teba by bavilo celé detstvo fungovať ako cvičená opica?

@abbey1 Nebavilo. Ktovie ako mu to kompenzuju v sukromi s ci ak bude dospely sa nezriekne naroku na tron.

avatar
moonlight1210
20. jún 2026

Ze ty si im v liecebni zas usla a dostala sa k internetu, vsak? 🙂

anonym_a182d9
20. jún 2026

to je ktorý ? Ten starší a či ten mladší. Ja ich ani nepoznám. Ale starý Karol zostarol.

anonym_bc1bc7
20. jún 2026

zabudla si si vziať tabletky?

anonym_a4a4f9
Včera o 03:46

Nebude toto tá istá osoba, čo chce toho staršieho ženáča ? Pripade mi to dosť podobné a vyzerá slečna, že trpí nejakou obsesiou . Do úmoru sa zaoberá objektom svoho záujmu.

anonym_82f00b
Včera o 04:09

Pohádal sa s bratom Louisom a Kate mu na mesiac zakázala playko, takže sa niet čo čudovať. Toto tragicky nesie každé chlapča.

anonym_85ad9e
Včera o 06:12

@anonym_autor ty uz drz p*cu a chod sa liecit, lebo si posadnuta a vadna

anonym_315c70
Včera o 06:19

Je veru. Kto by nebol smutný keď o ňom a jeho rodine stále na kobyle zakladá témy žena ktorá sa tak nudí, že musí toto robiť ?

anonym_6b629e
Včera o 06:35

@anonym_autor to je kto?

anonym_9588c2
Včera o 06:55

Naozaj vás tieto témy tak strasne obťažujú a osobne urážajú, že sa musíte vyjadriť a urážať autorku? Tiež mi to nie je sympatické, tiež nemám ku tomu čo povedať, ale nie je nič jednoduché ako scrollovať ďalej. Vrhnúť sa sem ako osy a bodať je ešte viac choré ako chcieť diskutovať o kráľovskej rodine. Je vám lepšie, keď hneď z rána niekomu poviete, že sa ma dať liečiť a držať pču? Budete mať krajší deň?

anonym_315c70
Včera o 07:04
@anonym_9588c2

Naozaj vás tieto témy tak strasne obťažujú a osobne urážajú, že sa musíte vyjadriť a urážať autorku? Tiež mi to nie je sympatické, tiež nemám ku tomu čo povedať, ale nie je nič jednoduché ako scrollovať ďalej. Vrhnúť sa sem ako osy a bodať je ešte viac choré ako chcieť diskutovať o kráľovskej rodine. Je vám lepšie, keď hneď z rána niekomu poviete, že sa ma dať liečiť a držať pču? Budete mať krajší deň?

@anonym_9588c2 veď jej ide presne o toto. Nasrať ľudí tu. Nejde jej o diskusiu o kráľovskej rodine. Tak dostáva to, čo si želá. Ale aj tak mi jej je ľúto. Nechcela by som mať taký nudný život že v soboty večer budem vymýšlať ako zatrollím na koníkovi.

anonym_9588c2
Včera o 07:24
@anonym_315c70

@anonym_9588c2 veď jej ide presne o toto. Nasrať ľudí tu. Nejde jej o diskusiu o kráľovskej rodine. Tak dostáva to, čo si želá. Ale aj tak mi jej je ľúto. Nechcela by som mať taký nudný život že v soboty večer budem vymýšlať ako zatrollím na koníkovi.

@anonym_315c70 Naozaj alebo si to iba takto ospravedlňujete a v skutočnosti vy potrebujete ventil? A hlavne to sem treba 20x napísať a navzájom sa tlapkať po ramenách. Ak jej ide skutočne o trollenie a vyvolanie vášni, nie je lepšie to ignorovať? Keď nedostane čo chce, tak odíde a budete mať pokoj, po ktorom tu tak voláte.

anonym_315c70
Včera o 07:34
@anonym_9588c2

@anonym_315c70 Naozaj alebo si to iba takto ospravedlňujete a v skutočnosti vy potrebujete ventil? A hlavne to sem treba 20x napísať a navzájom sa tlapkať po ramenách. Ak jej ide skutočne o trollenie a vyvolanie vášni, nie je lepšie to ignorovať? Keď nedostane čo chce, tak odíde a budete mať pokoj, po ktorom tu tak voláte.

@anonym_9588c2 ja nikoho neospravedlňujem, píšem sama za seba tak ako každý tu. A ak si si nevšimla tak ja som ju neurazila nijak. Peknú nedeľu ti želám.

anonym_9bbc27
Včera o 07:50
@anonym_9588c2

Naozaj vás tieto témy tak strasne obťažujú a osobne urážajú, že sa musíte vyjadriť a urážať autorku? Tiež mi to nie je sympatické, tiež nemám ku tomu čo povedať, ale nie je nič jednoduché ako scrollovať ďalej. Vrhnúť sa sem ako osy a bodať je ešte viac choré ako chcieť diskutovať o kráľovskej rodine. Je vám lepšie, keď hneď z rána niekomu poviete, že sa ma dať liečiť a držať pču? Budete mať krajší deň?

@anonym_9588c2 pridávam sa k názoru, autorka "len" založila tému nikoho neuráža, neponižuje, nevyjadruje sa vulgárne... ale zákerné stálice si museli kopnúť.

avatar
petronelag
Včera o 08:06

@anonym_autor On musí vystupovať podľa etikety kráľovskej rodiny a také úvahy, že je smutný alebo nechce, sú úplne zbytočné, na jeho vek je to vystupovanie celkom v poriadku.

autor
Včera o 10:24
@petronelag

@anonym_autor On musí vystupovať podľa etikety kráľovskej rodiny a také úvahy, že je smutný alebo nechce, sú úplne zbytočné, na jeho vek je to vystupovanie celkom v poriadku.

@petronelag Napriklad mladsia Charlotte posobi zbehlejsie vo verejnom vystupovani.

anonym_649ea2
Včera o 15:17
@anonym_autor

@petronelag Napriklad mladsia Charlotte posobi zbehlejsie vo verejnom vystupovani.

@anonym_autor som si myslela,že si umrela😂dávno tu nebola táto téma