TOP osobnosti sociálnych sietí: Prekvapili vás výhercovia?
Prekvapila vás niekoho výhra?
V rámci reels som niektorých postrehla, okrajovo.
Prečo vyhrala v "krása" Alex Godály? Ona je nejaká modelka?
Najviac oceňujem pána doktora Pečíka, fakt robí super osvetu.
TOP SOWA: Milan Bardún (@milan_bezmapy)
Cestovanie: Milan Bardún (@milan_bezmapy)
Zábava: Fero Joke (@fero_joke)
Hudba: Simona Hegerová (@simonahegerova)
Jedlo: Izipovci (@izipovci)
Šport: Dominika Karchová (@dminikah)
Móda: Ivana Gáborík (@iversanns)
Krása: Alex Godály (@alexgodaly)
Herecká osobnosť: Milan Ondrík (@milan_ondrik_official)
Osobnosť televízie: Adela Vinczeová (Trochu inak)
Spoločenská zodpovednosť: MUDr. Michal Pečík
@anonym_autor prekvapil ma Fero Joke po tom skandaly.Ostatnych ani nepoznám Milan bez mapy je fajn, Adela neviem ..sú aj lepšie, Ondrík zaslúžene, ešte tam bol flydoctor ten je dobrý.Gaborikova nesuhlasim
Ja som myslela, ze taketo p..coviny nikto nesleduje. A hla
Ja som myslela, ze taketo p..coviny nikto nesleduje. A hla
@anonym_2b9de8 Každého baví niečo iné, v tom je krása demokracie, že môžeme 🙂
Norbert Lakatoš
Vlado Vach
Teta potopa
Ladislav Meliško
😂😁😂😁
@simona_racz Tvoji favoriti? 🙂
Alex Godaly je influencerka, píšu aj so svojim mužom, ktorý skončil na vozíčku.
Milan bez mapy je fajn, len ma trošku irituje jeho prejav. Inak okrem Adély a Gáborikovej nikoho nepoznám. A je mi to jedno🙂 Ak sú šikovní a zaujímaví, prajem to každému jednému😉
Alex Godaly je influencerka, píšu aj so svojim mužom, ktorý skončil na vozíčku.
@petronelag Ja nemám instagram - na FB mi občas vyskočí ich video, teda viem, že on je na vozíčku, viem, že čakajú bábätko. On mal tuším rakovinu.
Ale prečo vyhrala kategóriu "krása". Nie, že by nebola pekná 🙂 Len teda či bola modelka, alebo robí niečo s módou.
Mňa prekvapilo jedlo... mala som rada kedysi ich videá, aj sa ma páči ich prístup ku strave, ale čo sa týka kulinárskeho umenia a aj prezentácie a videami o varení, máme tu lepších tvorcov, u Ižipovocov je to viac také ako keď psíček a mačička tortu robili... tá krása je podľa mňa hlúpo pomenovaná kategória, keďže to evokuje súťaž krásy... viac by sa asi hodilo lifestyle? neviem... ale teda čo sa týka konkrétne jej, robí aj nejaké makeupy, aj nejaké outfity, rieši kozmetiku
@simona_racz Tvoji favoriti? 🙂
@anonym_autor to bolo zo srandy… Influencerov nesledujem, ale viem že priatelia fičali na týchto, a smiali sa na nich. Nedávno mi preposlali video od toho Meliška že: Boli sme na Magure, opil som sa červeného vína, a splodil syna Petra. 😂
@anonym_2b9de8 Každého baví niečo iné, v tom je krása demokracie, že môžeme 🙂
@anonym_autor hej, kazdy ma inu inteligencnu uroven

@iversanns nie je náhodou Ivana Gáborík?