Prečo sa toto fórum volá Modrý koník?

lenuliatko84
10. jún 2020

Ahojte.v poslednej dobe premýšľam prečo sa toto fórum volá Modrý koník. A napadla ma len jedna vec.Veľmi veľa žien na tomto fóre ma IQ húpacieho koníka.Neradím sa k nim,ale niektoré názory ma naozaj presviedčajú o tom ,že mam pravdu. Čo na to hovoríte?

majah212
10. jún 2020

@lenuliatko84 vieš,keď sa zamýšľas nad IQ ostatnych a máš chybu v texte,tak je myslím,že vhodné upozornit na chybu,ktorá sa často vyskytuje. Do budúcna si dáš na to pozor. Želám krasny deň 🍀

elizuella
10. jún 2020

@stanusenka ahoj, je to preto, lebo aj 600 aj 6-to vyslovujes rovnako. Je to princip jazykovej ekonomie, zjednodusujes si vyslovnost. Ta chyba pri pisani tohto "terminu" je celkom logicka. Je to nespravne, ako pises, ale zaujimave a ma to svoj dovod...

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@majah212 samozrejme .pisem Dubnickym dialektom😀

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@elizabeth88 a preto behavam a sportujem.tam sa vyventilujem dost

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@dusankomoj to ma vytaca najviac.a este ked by mala volat sanitku a ona radsej na modreho kona napise

majah212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majah212
10. jún 2020

@lenuliatko84 v Dubnici sa tiez rozprava/pise spisovne, som tiez z Dca 😉

lenuliatko84
autor
10. jún 2020

@majah212 sranda

katkabg
10. jún 2020

@dusankomoj a co prdela pri sexe,ci ? 😂

domculik
10. jún 2020

@lenuliatko84 Tak co ja viem, aj tato tema by sa dala povazovat za jednu z tych na prevracanie ocami 🤣. Zamyslat sa nad tym, preco Modry konik... No podla mna napriklad preto, ze maly dreveny konik je popularna detska hracka, prip. hojdaci konik detto. Ja si vobec nemysim, ze pocet prispievatelov s IQ hupacieho kona je na tomto fore vyssi ako na akomkolvek inom. Sto ludi, sto chuti, sto nazorov.

dusankomoj
10. jún 2020

@katkabg to bola taká diskusia na tému, keď si prdnem pred mužom,mám spáchať rituálnu samovraždu, alebo počkať kým ma zabijú ostatný členovia rodiny🙂

katkabg
10. jún 2020

@dusankomoj pana to som zmeskala 😂 inak naozaj ine palky

iwet25
10. jún 2020

Mne sa paci ako tu ženy pisu týždeň ako tt aj po pôrode 😁

dusankomoj
10. jún 2020

Boli korona prázdniny,sme na materskej,kojíme....nejako sa to na nás musí prejaviť! A modrý koník je taký vhodný,človek aspoň vidí, že aj ostatné baby sú viac-menej šibnuté(aj keď niektoré naozaj viac ako menej) 🙂

sandrika1986
10. jún 2020

Ako sa celkovo svet zmenil, tak sa aj u nas modry konik zmenil...
Kedysi na zaciatku to tu bolo fajn, teraz len zavist,pretrcanie a kto je dnes IN, gramaticke okienko - i / y, som tehotna / budem tehotna a mudre zeny, ktore nemaju v nicom problem...v zivote, v praci, vo vztahu, v manzelstve, v rodine a ich deti su ukazkove 😀

Temy niekedy na hlavu....asi tak 🙂

katrin1394
10. jún 2020

@emiliamilka Odpadla som že 600 nedelie 😂😂😂🤦🏼‍♀️😂😂😂 To take existuje ? 😂😂😂

elzus
10. jún 2020

@emiliamilka no ak maju mojho dr co povie ze ak dojcim nemusim sa bat tehotenstva ale na papier mi to neda a rehoce sa tak dakto si aj mozno povie super 🤦😂😂

leuchtturm
11. jún 2020

@qetka tie ostate testy ma tiez vysoko irituju. Jednoduchy test, vsetko napisane v pribalovom letaku a aj tak nemaju intelektualnu kapacitu si ho spravne urobit….

ticko
7. júl 2020

@elisa1910 nedá mi toto komentovať... Mňa trocha ako bi ma tlačidlo v bruchu keď som sa najedla nedalo mi to zašla som si na sono a hádaj co to bolo?