Pribeh služobnice-seriál

stellaaa
10. aug 2019

Zienky ktora pozerate serial Pribeh sluzobnice?Co na nho hovorite,vase dojmi z neho.Ja sa obcas pri jeho pozerani pozastavujem ,ze ak by to bola realita tak boli by to strasne.Hl.ak by mi zobrali moje dieta a cudzia zena by si ho privlastnovala a mna by brali iba ako stroj na rodenie deti.

ikonica
14. aug 2019

@valik111 su neplodni...

simculllka
15. aug 2019

@ikonica
@kacenka151 baby,na topserialy.sk,ale v anglictine s anglickymi titulkami

kacenka151
15. aug 2019

@simculllka to nic , pockam na sk titulky

ikonica
15. aug 2019

@simculllka uz som si to dnes kukla...

ikonica
15. aug 2019

@jana_eyre_2 tak som kukla Roky a roky a moze byt no... Asi to kukne aj mm... Pozostalych neviem ci sa mu bude chciet pozerat... Sama neviem aky mam na to nazor.... Pytal sa ci je to lepsie jak Cernobyl, tak som ho hned zrusila, ze Cernobyl bol podla realnej udalosti a Pozostali je uplne iny zaner... Budem si tie serialy musiet inac davkovat... Fakt som rozobrata psychicky a asi je to nimi... Ty si videla Ostre predmety alebo The Act? Tiez celkom pozeratelne... A s mm sme pozerali Gomoru...

fopka
15. aug 2019

@simculllka
@kacenka151 inac, ten koniec bol fakt uzasny, revala som prvykrat pri sluzobnici....

jana_eyre_2
15. aug 2019

@ikonica tak ano, pozostali je taky zaberak a este ked to pozeras naraz, ja som to pozeravala ked to bolo aktualne, len prvu seriu som videla 2x.. ostre predmety sa mi pacili velmi, the act mi nic nevravi, to skusim pozriet, ani gomoru som nevidela.. zacala som pozerat tie sedmilharky, ale zatial len 3 diely, teraz sme boli na dovolenke, takze som nevidela nic.. (teda pozerala som jojku a teda chytala som sa za hlavu ake serialy davaju tam 😂😂) z cernobylu som bola rozobrata ja psychicky, hlavne preto, ze to bolo realne 🙁

ikonica
16. aug 2019

@jana_eyre_2 gomora je o mafii... The Act alebo Odhlaleni je o psychickom a fyzickom tyrani dietata a chorej laske matky k dietatu....

stellaaa
autor
16. aug 2019

@ikonica to the act a odhalenk su serialy?

ikonica
16. aug 2019

@stellaaa to je to iste... A je to serial...

tomaas
15. okt 2019

@stellaaa ahoj aj ja som videl a nepacila sa mi ta predstava celeho :(( brrr a to som pritom chlap, mohol by som byt velitelom alebo okom 🙂) ale nieeee. je to cele o zneeuzivani, na druhej strane krasna vypoved straty plodnosti a rizik, ktore dnesnna doba predstavuje. Herecky velmi dobre, mam tam svoje favoritky 🙂

stellaaa
autor
15. okt 2019

@tomaas no super,ze mame tu aj chlapsky pohlad.Ako ano je to cele tak trochu zvratene ,ale mozno buducnost ludstva ak to bude tak ist dalej...Mna najviac zaujali pribehy niektorych postav a aj to ako sa to vyvijalo dalej...No schvalne ktore su favoritky.

miui
15. okt 2019

@stellaaa aka fikcia, za par rokov to tu mame...

tomaas
16. okt 2019

@stellaaa ahoj, áno, rád som prispel tento serial je iny, ako iné, zaujimavy, myslim, ze ludtsvo sa nikdy neznizi k takejto hluposti 🙂) zeny by sa nikdy nechceli stat sluzobnicky, manzelky zase tolerovat sluzobnicky a pomahat im pri obradoch 🙂
favoritky? aka zvedava 🙂 napriklad ta jednooka krasna scena kde cez noc ozivila svoje babo a ta lezbicka profesorka
mena si nepamatam videl somto davnejsie 🙂

jana_eyre_2
16. okt 2019

@tomaas a myslis, ze v serialy niekto chcel byt sluzobnicka?

tomaas
16. okt 2019

@jana_eyre_2 ahoj nie (okrem tej jednej fetacky, ktora sa priam tesila 🙂 mala jedlo, strechu nad hlavou 🙂 ) myslim, ze ani sluzobnickou, ani sluzkou....

dazdovka
29. apr 2021

Čaute baby, čo hovoríte na 4. sériu?
Práve som videla že teta Lýdia je v plnej sile a Gilead stojí asi len na nej, takže tipujem že vydrží asi aj do poslednej časti (a to ma strašne rozčuľuje). Inak celé je to už len také dovarane, že divák je napätý a potom pekné obrazy, vizuálna poézia a väčšina situácii dosť na hrane, že neuveriteľné náhody sa opakujú ako na páse... Tešila som sa, aj som sklamaná že zase na čo sa teším, na tú príťažlivú vizualno-napinavu blbosť, alebo na kvalitný príbeh s motívom na premýšľanie v tento predapokalypticky čas?

mirage
30. apr 2021

@dazdovka uz je stvrta? Musim pozriet..

dazdovka
30. apr 2021

@mirage predvčerom zavesili na HBO go prvé tri časti 4. serie