Temu stránka

lisacka1
14. jan 2024

Ahojte baby mam otázku.. Prvýkrát som objednala s temu vypýtalo údaje o karte všetko ako ma.. A objednavala som v ten deň druhýkrát a už nevypytalo nič išla som, ze dokončiť objednávku a ze PLATBA DOKONČENÁ a strhlo si peniaze .. nechápem nemalo by to vždy pýtať??
Vždy keď niečo objednávam to pýta všetko aj Epin atd.. Bojím sa teraz..

vevebono
14. jan 2024

ja objednávam často odtiaľ, tiež mi to tak robí. peniaze mi nemiznu, nemusíš sa báť

lisacka1
autor
14. jan 2024

@vevebono fúú chvalabohu ale tak keď mi niekto zoberie mobil tak si nakúpi co chce?

vevebono
14. jan 2024

@lisacka1 tebe nakúpi 😁 kto by ti prosím ťa bral mobil 😉

anjelicek26
14. jan 2024

Tych kradezi platobnych kariet a osobnych udajov cez ich appku je neskutocne vela...to,ze pani xy nic nestiahli nic neznamena, moznosti je vela...Bud ma na karte ci ucte limity alebo neatraktivny stav na ucte.. Alebo otazka casu. Bohuzial prave kradeze identity a osobnych udajov je tu vacsi a castejsi problem ako peniaze...pozri Si YouTube je tam toho plno k temu scam...

janai1
14. jan 2024

@lisacka1 cez takéto čínske stránky nikdy nepýta 2x overenie. A teda áno, z temu miznú údaje o kartách. Máš kopu prípadov, že potom mizli z účtu €

79viktoria79
14. jan 2024

ja by dom odtiaľ neobjednavala,uz pisali na fb, že majú problémy s tou stránkou

surama
14. jan 2024

@lisacka1 Pravdepodobne ti ulozilo udaje karty, a teda druhykrat ich rovno pouzilo. Na mna ta stranka vobec neposobi doveryhodne a urcite by som z nej nenakupovala aj ked ti vela ludi napise, ze vsetko ok.

betulinka1
14. jan 2024

@lisacka1 z Temu uctu si vies udaje o karte vymazat. Ja to tak robievam, zaplatim a potom sa vratim na svoj ucet a tam sa vyklikas k údajom o karte a vymazem. Pri ďalšom nákupe zadám znova kartu a znova vymažem.

mima1608
14. jan 2024

@betulinka1 áno, ďalšia možnosť je platiť cez PayPal.
Inak ja mám bežne stiahnuté internetové platby na úplnú nulu, často platím online a radšej si vždy upravím limit 🙂 ale z temu som objednávala xkrat a vždy všetko ok.

valeria_h
14. jan 2024

Ja by som z takýchto stránok nič nekupoval, ja platím vždy na dobierku, aj keď je to možno nevýhodné.

evaachesa
14. jan 2024

Na tvojom mieste si občas skontrolujem účet či ti neodchádzajú menšie platby čo by si si inak ani nemusela hneď všimnúť. Už tu o tom bolo dosť veľa popísaného. Najbezpečnejšie je si túto aplikáciu do mobilu vôbec neinštalovať.
https://zive.aktuality.sk/clanok/CinLbBU/cinsky...
https://www.omediach.com/strucne/25793-dolezite...

kat_
14. jan 2024

ta temu appka je celkovo nebezpecna, nielen kvoli uctu, ale vedia ti hacknut aj fb a pod...

nevenka
14. jan 2024

@lisacka1 ulozilo Ti to kartu a udaje su tam ulozene, mala som to tak na Ali, zrusila som to.

liz_lemon
14. jan 2024

@lisacka1 pri prvej platbe sa udaje karty ulozili, tak uz si ich nikto pytat nemusi

lisacka1
autor
14. jan 2024

@liz_lemon a ako ich vymažem?

lisacka1
autor
14. jan 2024

@surama ako vymažem údaje prosím

mima1608
14. jan 2024

@lisacka1 Vy -> nastavenia (hore v pravom rohu) -> Vaše spôsoby platby

lisacka1
autor
14. jan 2024

@mima1608 dobre ďakujem je zmazana išlo to a teraz už sa nemôže nič stať? ďakujem

mima1608
14. jan 2024

@lisacka1 nie. Myslím, že na SK zatiaľ ani neevidujú prípad, že by niekomu zmizli peniaze z účtu. Toto sa vraj stalo v zahraničí 🤷 ale teda vravím, ja som s nimi problém nemala, dokonca pri reklamácii mi vrátili peniaze a ešte aj výrobok mi nechali 😂

krasolienka1
15. feb 2024

@lisacka1 mas uložené údaje z karty

maranco
23. apr 2024

E-shop Temu má problém. Viacerí Slováci sa ozvali, že im z účtov neoprávnene zmizli peniaze. Banky im napokon museli zablokovať karty, pričom im nahradili škodu.
Zdroj: https://tvnoviny.sk/ekonomika/clanok/891067-tem...