Pole dance pre 12 ročnú v Košiciach

lailla132
8. sep 2020

Ahooj som tu nova 😁 mam otázku.. mam doma 12 ročnú dcéru a ako šport chce pole dance čiže tanec pri tyči. Neviete o nejakom dobrom štúdiu v ke kde by mohla chodit? Kde by mala dostatok tréningov a budu sa jej venovať.. nie iba 1x tyzdenne tréning ale viac krat. Dakujem 😊

panelacikova
8. sep 2020

to vážne?

zuzanka.zuzu
8. sep 2020

ak chce posilniť svaly, ktoré sa posilujú pri poledance, tak nech skúsi gymnastiku, síce je už "stará" na nejakú serióznu, ale prečo nie v rámci pohybu. ak chce tancovať, tak breakdance alebo nejaký rýchly typ tanca... ak jej plánuješ kariéru do budúcna, tak smer sociálka čím skôr.

pribinak
8. sep 2020

@lailla132 u nás v BA je gymnastick krúžok ale dievčatá ktoré sú na gymnastiku už príliš vysoké majú možnosť ísť aj na pole dance. Baby to majú radi. Nie je to len ako v hlúpych amerických filmoch. Je to makačka

tomikejt
8. sep 2020

Ahoj ja som pred tehotenstvom chodila na poledance, nie v KE ale viem ze trénerka spomínala ze sú kurzy aj pre deti ale myslím ze zatiaľ len v ČR. Je to drina, prvé týždne boli celé telo, modriny, spáleniny, ale stojí to za to. Progres je vidno takmer hneď.

tomikejt
8. sep 2020

A len pre tie ktoré sa pozastavujú nad tým ze pole dance a deti.. Pole dance ako šport nemá s erotickým tancom absolútne nič spoločné.

jarmila2010
8. sep 2020

@tomikejt presne tak..aj ja uvazujem o pol dance pre nasu,takmer 8r..kedze je u nas ,taka moznost..prave namiesto gymnastiky..kt u nas nefunguje,tak ako kedysi..skor je vsetko robene,len hravou formou

amelia000
9. sep 2020

@lailla132 ahoj, robila som chvilku instruktorku poledancu pre deti. Aj ked som sa sice nezhodla s majitelkou, tak v ke studio polediva hodiny su dobre vedene, dievcata prosperuju a chodia aj na majstrovstva.

amelia000
9. sep 2020

@zuzanka.zuzu ty ked das dieta na kruzok gymnastiky planujes dietatu karieru gymnastky? Neviem preco by to takto mala planovat autorka, mas veeelmi zastarale nazory.

viki128
9. sep 2020

Je to normálny šport nechápem prečo sa tu mamičky búria.. Robí to veľa ľudí len sa s tým asi ešte nestretli..

kengurica
9. sep 2020

@panelacikova to vážne. Kamošku a dcérka chodila cca od 7 rokov. Keď som videla jej video, padla mi sánka. Neskutočné ohybná a silná je tá mala, a tenučká je. A s erotikou to absolútne nesúvisí. Keď niekto urobí špagát na zemi , alebo na kladine, tiež sa nad tým nikto nepozastavuje. Iba jednoduchí ľudia si to hneď spoja so strip-barom....

uhgara
9. sep 2020

Absolutne nechapem, preco sa tu niektore nad tym rozculujete. Je to normalna forma gymnastiky kde si bude spevnovat cele telo. Nie vy to tu musite hned zvrhnut na neviem co

queen_mary
9. sep 2020

Nezabudni ju potom natocit alebo pofotit, ako sa vrti okolo tyce, a capnut to na socialne siete.. to je jedno ako si to spajaju matky tu, to je este to najmenej. Ale ked si 13-14 rocne decko bude davat taketo fotky na social, tak moze cakat barsco. Film V sieti je taky priznacny.

anickaaa6aaa
9. sep 2020

@queen_mary vsak ale tam sa nevrti okolo tyce.. Prestuduj si co to vlastne je...

beronsche
9. sep 2020

@queen_mary a co ak si nebude davat fotky nikde? Potom je to uz ok?

Tiez ma pobavilo, ze niektore si hned vybavili strip bar.. 🙂

basska_b
9. sep 2020

Pozrite si toto, akože hej, ta baba vyzerá eroticky, ale to k tomu patrí, vyhrala tú súťaž Ukrajina ma talent. Mňa to vždy fascinuje, musí byť za tým obrovský tréning

https://www.youtube.com/watch?v=3_E7vC2VcRY
soldi
9. sep 2020

ja robim pole dance uz par rokov, aj ako tehotna a je to uzasny a narocny sport. mame u nas v pb aj kurz pre deti, chodia aj na sutaze, zvazuje sa, ze pole dance pridaju aj ako disciplinu na olympiadu.
len deti musia vediet znasat bolest, modriny, oskreniny, bez toho sa pole dance robit neda. ale stoji to za to.
a kvalitny instruktor je velmi dolezity. skus sa opytat skor u vas v miestnej skupine.
pridam aj par "erotickych" foto pre niektore konzervy 😀
s tancom to nema nic spolocne, je to skor gymnastika na vertikalnej tyci

amelia000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leily1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petruldo
9. sep 2020

@leily1 tá je skvelá, poprnie gravitácie, levitácia, radosť pozerať

soldi
9. sep 2020

@amelia000 haha, super, sikulka si. ocividne Ta foti niekto, kto to vie lepsie nez ta nasa instruktorka 😀

amelia000
9. sep 2020

@soldi hej sme mali profi fotenie... len ja som v tom case mala roztrhnuty vaz na palci a natrhnuty sval na vnutornom stehne (bohuzial poledancerovske zranenia - priprava na majstrovstva) .bolelo to ako svina a vystverat sa na tu tyc vtedy dalo zabrat :D

queen_mary
9. sep 2020

@anickaaa6aaa ja viem co to je, chodim dvakrat do tyzdna. Nemam proti tomu nic, len som upozornila na fakt, ze nienkazdy, hlavne muzi, to tak vnimaju.

lailla132
autor
9. sep 2020

Dievčatá pardon nechcela som vyvolať hádku ani pohoršenie 😊 pole dance vidím ako super šport na celé telo.. nevidím na tom nič zlé ani erotické 🙂 inak ďakujem všetkým tu určite ju niekam prihlásim

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kengurica
9. sep 2020

@ptmt1011 to môžeš povedať takmer o každom gymnastickom športe, a teda aj olympijskom. Ak ide o tie "roztiahnuté nohy", tak tie sú hocikde, iba tu je to akosi asociovane so striptérkami. Veľa gymnastických ho úkonov obsahuje taketo prvky. Aj balet, krasokorčuľovanie ...Pedofil si nájde objekt hocikde.... A áno, fotky na soc.siete ideálne žiadne, ani z dovolenky v plavkách a pod.
Je to náročný šport, a obdivujem tie baby , lebo ja som mlandravá 😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
9. sep 2020

Pole dance je sport, pri sutazi nesmiete mat akykolvek eroticky prvok, ani prejst rukou po tyci. Je to skor gymnastika. Este odporucam aj aerial hoop, ten kruh

lailla132
autor
9. sep 2020

@kiki68 Ano to je toež super 😁 len to už je vo výške to by som sa aj bála zo začiatku 😂

iukas
13. sep 2020

@lailla132 ahoj, na pole dance chodim ja 44r. aj s dcerami (9 a 11 r.) do polediva studia, nebudem davat link kvôli reklame, ľahko si vygoogliš, ale myslím že v KE funguje viac pole dance štúdií. čo do počtu hodín prihlasuješ sa podľa rozvrhu vtedy, s kým a kedy ti vyhovuje, vieš sa dohodnúť aj na individuálnych hodinách, zväčšanejde o ucelené kurzy. majú lekcie pre deti od 5 rokov. aj letné denné tábory. Majiteľka je strašne správna a zanietená baba, vrele odporúčam. páči sa mi, ako vie zdravo a s citom pristupovať k deťom ( ak to porovnám so šikanou a stresovaním detí v iných tanečných štúdiach, kde sme boli, alebo chodíme).

amelia000
13. sep 2020

@iukas a ako dlho tam chodis?