Šaca alebo Stará nemocnica Košice

sofiadi
25. júl 2021

Ahojte mamičky, momentálne sa rozhodujem medzi týmito dvoma nemocnicami.
Poprosím vás o vaše skúsenosti a odporúčania. Vďaka 🙂

kataina
25. júl 2021

no nenapísala si o čo ide. Ked maš covid tak stará nemocnica. Ked ideš rodit tak Saca

sofiadi
autor
25. júl 2021

@kataina porod som myslela 🙂 však stará nemocnica nie je teraz kovidova

lenkakravcova
25. júl 2021

@sofiadi Bola som v Starej nemocnici. Juh. A všetko ok.

malebiele
25. júl 2021

@sofiadi a preco nie do novej? Ja som rodila v novej a inde by som ani nechcela, aj pre babatko keby nedajboze sa nieco stalo pri porode, vedia zasiahnut ihned... Keby si bola inde a nastane problem, babo prevazaju aj tak do novej, pretože tam je neonatologia....a ani izby nie su zle, hoci to nie je Saca, ale ten "komfort" sa da ozeliet tie tri styri dni, hlavne je podla mna starostlivost o babatko, nie ze by sa inde nepostarali, ale tak ako som písala vyssie no

zuvelyn
25. júl 2021

Ja osobne som inú ako Starú ani nezvazovala, aj druhý krát tam pôjdem.

diaalex
25. júl 2021

@sofiadi bola som v Šaci a pojdem opäť 🙂

zuzka_ke
25. júl 2021

@malebiele neonatologia je pre deti do 36.týždňa, ak rodite predčasne. Všade inde sa o detičky vedia perfektne postarať či Šaca alebo stará nemocnica, detské oddelenia sú všade.

luciella
25. júl 2021

Odporúčam Sacu,pohodlie o dosť lepšie,ktoré pomáha aj pri celkovej regenerácii po pôrode .
Ja osobne si neviem predstaviť chodiť na toaletu,ktorá je pre viac pacientiek či do sprchy ... Mala som oba pôrody v Šaci problémy s močením takže toto za mňa veľké plus že som mala dieťatko na izbe a wc tiež. Kedy som potrebovala,a bolo to aj viackrát za deň som šla do sprchy.
Celkovo aj prístup je plus ,hoci aj tu sa nájdu nedostatky...

malebiele
25. júl 2021

@zuzka_ke no to nie je celkom pravda, kamaratka rodila v termine v starej nemocnici a mala sa napila plodovej vody pri porode, takze mala nejake komplikacie a prevazali ju hned do novej nemocnice, kamoska si potom vybavila presun tiez do novej aby mohla byt s malou ale presuvali ju az po urcitom case, nie hned

zuzka_ke
25. júl 2021

@malebiele aha tak to som nevedela, máš asi pravdu

niki792
31. júl 2021

@sofiadi jednoznačne stará nemocnica… v saci som nechala 500€ a doteraz nechápem za čo…čo sa týka vybavenia izieb ja si zas na to nepotrpim 🙂

elly23
4. aug 2021

Rodila som. Dva krát v Starej a isla by som znova. Záleží od priorít, ja som chcela, aby bola blízko. Za mňa najlepšie riesenie, prvy krát som ledva došla do nemocnice druhý krát muž ltt stihol.

mayka12
8. aug 2021

@zuzka_ke súhlasím. Nechap ten názor že iba v novej sa vedia postarat

mayka12
8. aug 2021

@sofiadi ja som bola v oboch a čo sa týka starej tak to bolo príšerné čo tam so mnou robili...Šaca bola topka nedá sa ani porovnať. Ale možno kebyže mám v starej zaplateného lekára tak ani tam by som nebola pre nich jak handra.

marpel
8. aug 2021

@mayka12 mám rovnaku skúsenosť so starou… prístup ako ku handre… a to som mala aj dohodnutého lekára, lenže sa to zbehlo tak rýchlo, že nestihol prísť. Ale teda prístup zvyšného personálu bol otrasný… teraz pôjdem do Sace

mayka12
9. aug 2021

@marpel v Saci si po spomienke na starú budete pripadať ako dôležitá celebrita 😉