Ako zabrániť odieraniu stehien v lete?
Ahojte,
prosím Vás viete poradiť nejaký krém alebo niečo proti odieraniu stehien teraz v lete? Raz som niekde čítala že aviril krém (kúpila som ho, ale nula bodov), tak že či nemáte nejaké tipy - kraťasy nechcem v tomto teple nosiť, vďaka.
dievčatá, ďakujem za rady, vyskúšam niečo z toho, ale teda šortky či kraťasy si určite pri 36st pod šaty dávať nebudem..a ešte pre tie, ktoré mi tu písali že som zatrpknutá a neviem čo - a vy viete aj niečo také, že človek môže mať chorobu a je "pri sebe" a nedarí sa mu schudnúť či nejaké genetické predispozície, kde tiež sa mu trú stehná o seba? čo v takom prípade napíšete? vy moralistky úžasné a samozrejme bez chyby som zabudla napísať..pekný deň všetkým 😉
ja aj ked som bola vysportovana mala idealne bmi vahu a vyrysovane brucho mne sa stehna trelim je to o stavbe tela

Mne sa stehna odierali, ked som mala 45kg a aj teraz, ked som pribrala. Kupila som si take pancuskove sortky proti odieraniu a so spokojna