icon

Ako zabrániť odieraniu stehien v lete?

Včera o 11:59

Ahojte,
prosím Vás viete poradiť nejaký krém alebo niečo proti odieraniu stehien teraz v lete? Raz som niekde čítala že aviril krém (kúpila som ho, ale nula bodov), tak že či nemáte nejaké tipy - kraťasy nechcem v tomto teple nosiť, vďaka.

Strana
z2
avatar
bubinko1506
Včera o 19:46

Mne sa stehna odierali, ked som mala 45kg a aj teraz, ked som pribrala. Kupila som si take pancuskove sortky proti odieraniu a so spokojna

avatar
ivicatolic
Včera o 20:46

@anonym_autor krsná mať kedysi nosili silonky odstrihnuté....😆👍

autor
Dnes o 04:52

dievčatá, ďakujem za rady, vyskúšam niečo z toho, ale teda šortky či kraťasy si určite pri 36st pod šaty dávať nebudem..a ešte pre tie, ktoré mi tu písali že som zatrpknutá a neviem čo - a vy viete aj niečo také, že človek môže mať chorobu a je "pri sebe" a nedarí sa mu schudnúť či nejaké genetické predispozície, kde tiež sa mu trú stehná o seba? čo v takom prípade napíšete? vy moralistky úžasné a samozrejme bez chyby som zabudla napísať..pekný deň všetkým 😉

avatar
juliet86
Dnes o 18:29

ja aj ked som bola vysportovana mala idealne bmi vahu a vyrysovane brucho mne sa stehna trelim je to o stavbe tela

Strana
z2