Ako zabrániť odieraniu stehien v lete?
Ahojte,
prosím Vás viete poradiť nejaký krém alebo niečo proti odieraniu stehien teraz v lete? Raz som niekde čítala že aviril krém (kúpila som ho, ale nula bodov), tak že či nemáte nejaké tipy - kraťasy nechcem v tomto teple nosiť, vďaka.
dievčatá, ďakujem za rady, vyskúšam niečo z toho, ale teda šortky či kraťasy si určite pri 36st pod šaty dávať nebudem..a ešte pre tie, ktoré mi tu písali že som zatrpknutá a neviem čo - a vy viete aj niečo také, že človek môže mať chorobu a je "pri sebe" a nedarí sa mu schudnúť či nejaké genetické predispozície, kde tiež sa mu trú stehná o seba? čo v takom prípade napíšete? vy moralistky úžasné a samozrejme bez chyby som zabudla napísať..pekný deň všetkým 😉
ja aj ked som bola vysportovana mala idealne bmi vahu a vyrysovane brucho mne sa stehna trelim je to o stavbe tela
Odporucam od angrybeards ten krem, co davala
@mandzula. Objednavala som synovi obdobu tohto pre muzov a super.
A k vyssie napisanym trochu odveci radam-ja nie som uplne chuda, zislo by sa schudnut par kil a stehna sa mi tiez netru o seba. Tolko k tomu
https://www.notino.sk/angry-beards/balls-lubric... toto je síce pre pánov, ale vraj to je účinné aj na stehná.
@anonym_56747b a také niečo ako genetika ti nic nehovorí? Aj štíhle ženy majú tendenciu mať stehná ktoré sa budú o seba trieť
@niki35 koľko štíhlých si videla, že by sa im otierali stehná?
@niki35 koľko štíhlých si videla, že by sa im otierali stehná?
@anonym_0597d1 niekto má také proporcie že aj keď je štíhly, tak ma viac tuku vo vnútorných stehnách a stačí že sa len trošku o seba dotykaju a po dlhšom čase v šatách je problém na svete. Si treba uvedomiť že každý má iný typ postavy a je viacero faktorov ktoré to ovplyvňujú.

Mne sa stehna odierali, ked som mala 45kg a aj teraz, ked som pribrala. Kupila som si take pancuskove sortky proti odieraniu a so spokojna